AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 503
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 13 srp 2019, 13:41

Epizoda 11
13.8.2019


Tak v této epizodě se ukázalo, že někteří Australani vůbec neumí hrát / neznají Survivor :angry:

Hned na úvod dílu mě pobavil Andy a jeho nasranost, že David s Lukem nehlasovali s ním. Přitom kdyby sám pochopil na minulé kmenovce Davidův oční kontakt, tak mohl místo Daisy napsat Shauna a vyloučil by tak stejně jednoho ze silného páru.
Ještě pro zajímavost, proč David s Lukem nehlasovali s Andym pro Daisy: David odpovídal na otázky fanoušků na svém Instagramu a tam řekl, že nechtěli, aby si Andy nemohl připsat zásluhy za nějaký herní tah :D
(Andy měl asi kromě soutěží na dvorku trénovat i taktiku a social game) :lol:

A hned v dalších scénách mě pobavila určitá podobnost - Janine mluvila o klidu a krásách Fidži, což jí následně narušil Ross tím, že hodil kámen po rybách. No a v další scéně mluvil o klidu a tichu Ross, což mu narušila Casey :lol: Mimochodem, Casey mi už pár dílů hrozně leze na nervy tím, jak se snaží vetřít do přízně Šampionům. Na jednu stranu mluví o tom, jak jsou pevně semknutí a nikoho mezi sebe nepustí, ale vzápětí má v plánu se mezi ně dostat. Ehm.

Soutěž o odměnu byla opět jednoduchá a přesto účinná - ručkování po žebřinách. Nejvíc asi překvapil Baden - myslela jsem, že ho Abbey roznese na kopytech, ale opak byl pravdou!
Odměnu nakonec vyhráli Champions, a to sice promítání videí z domova v trosečnickém kině. Hned jak jsme se dozvěděli, že tam budou hráči chodit po jednom, bylo jasné, že se tam bude skrývat imunita. Nicméně při určování pořadí Daisy a John rozhodli, že jako první půjdou Dave, Shaun a Luke. Další taktická chyba! To neviděli loňskou scénu s Benjim a nachos?

Na odměnu tedy jako první vyrazil David - a celá jeho scéna byla snad jedna z nejvtipnějších (ještě vtipnější než Benji a nachos). Cpaní se popcornem a kornouty, hledání imunity, vysypání popcornu, nalezení imunity, idol dance... A následný výkon hodný Oscara :D Prostě top! A třešničkou na dortu bylo to, že nikomu dalšímu nepřišla divná ta hromada popcornu na zemi. To bylo snad ještě horší než špagety na ubrousku! Shaun: "Viděl jsem hromadu popcornu na zemi a hned mi došlo... že David musel mít vážně hlad!" :lol:
Jinak tentokrát jsme viděli alespoň části videí od všech soutěžících - ne jako při odměně s talíři.

Mezitím v táboře Contenders: Davidovo "volání o pomoc" během soutěže o odměnu se vyplatilo a aliance Šampionů začala uvažovat o úmyslné prohře soutěže o imunitu. Čekala jsem, že sportovci to nebudou chtít udělat, ale nakonec se tak opravdu stalo. Bohužel jejich rozhovor zřejmě zaslechla Casey.

Naštěstí pro Contenders následovala soutěž o imunitu, která se dala poměrně snadno schválně prohrát. Bohužel ji však bývalí Šampioni prohráli asi až moc okatě, když od nových Champions nestihnul vypadnout nikdo.

Harry však jejich úmyslnou prohru ihned prohlédl a bylo mu jasné, že bude na řadě on. Snažil se vymyslet nějaký plán se zbývajícími Aspiranty Casey a Mattem, ale bohužel pro něj je Casey pěkná blbka a chtěla přeběhnout k Šampionům. Jak už jsem psala u předminulého dílu - když věděla (nebo minimálně tušila), že Harry má skrytou imunitu a ještě to prozradila Šampionům, to ji vážně nenapadlo, že rozdělí hlasy mezi ní a Harryho? A že když Harry zahraje imunitu, tak na odstřel bude právě Casey? No, ale pak jsem se dočetla, že prý neviděla ani jeden díl Survivoru, takže tím se vše vysvětluje. Taky jsem nepochopila - když o úmyslné prohře jenom zaslechla, proč říkala Mattovi a Harrymu, že jí to řekli holky od Šampionů?
Pobavila taky scéna, kdy se Harry snažil z Rosse vytáhnout, jestli Šampioni opravdu hlasují pro něj, a Ross se neúmyslně prozradil větou: "Dáš mi svoje ponožky?" aneb Angelina vs. bunda 2.0 :lol:

Kmenovka byla další epizoda války Harry vs. Janine. Přišla na přetřes i úmyslná prohra v soutěži. Matt prozradil, že jim o prohře řekla Casey, protože to slyšela od Šampionek, ale ona se to dost chabě snažila svést na Harryho. To jsem nepochopila - proč prostě neřekla, že se jí to podařilo zaslechnout? Místo toho jenom dál lhala a Matt s Harrym už asi pochopili, že s nimi hrát nebude, tak se ji snažili ještě víc potopit.
Nakonec hlasování dopadlo očekávaně - nejvíc hlasů dostal Harry, který však správně zahrál skrytou imunitu, a domů odešla Casey. Zajímavostí také bylo, že Matt nakonec hlasoval pro Harryho - na twitteru však svůj tah vysvětlil tak, že si chtěl alespoň trochu získat důvěru Šampionů, ale zároveň řekl Harrymu, aby určitě zahrál imunitu a vynuloval tak co největší počet hlasů.

Next time: vypadá to na situaci blízkou medevacu. V záběrech to vypadalo na Lukea, ale jak známe australské editory, může to zmást. Pokud by však na nějaký medevac došlo, potvrzovalo by to spoilerové spekulace z internetu:
Spoiler!
údajně by měl být medevacován Ross.


Dojmy po EP11:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:down: - Matt, Casey, Andy
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria; S39: Chelsea, Elaine, Janet, Kellee, (Sandra); S40: Danni, Ethan, Sandra, Tyson, Yul
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 130
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19

AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Příspěvekod sheldom » 14 srp 2019, 09:55

Nepochopím, jak do toho může někdo jít, když nechápe, o čem ta hra je :-?
Úmyslné zahození imunity nikdy není dobře a klidně se to mohlo proti nim obrátit, ale naštěstí pro ně, měli velkou přesilu + nelogičnost Casey jim pomohla, to si vážně myslela, že flipne? A tady se dostáváme k tomu, proč se aspoň na jednu sérii nepodívala?
Harry se tím dostal do stejné situace jako Luke s Davem, že bysme se v příští sérii dočkali hledání HII? :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Jonathan, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Jonathan; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen, S19: Monica, Dave
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, John, Pia
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 312
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Příspěvekod Radix » 03 led 2020, 23:24

Velmi dobrý díl. David vždycky, když je v menšině, tak hraje opravdu skvěle, ale když je u moci, tak se mu dostane do hlavy. V tomhle díle byl výtečný, ať už sdílením informací se Simonem, že musel zahrát HII, aby se zachránil, a že je další na řadě, nebo i pak u odměny.

RC byla jednoduchá a efektní. Pobavil mě Ross, jak cákal na Andyho, a pak překvapil Baden, jak si povodil Abbey, ale evidentně má velký dosah, když to pravou bral vždycky ob jednu příčku. Na odměně samotné se přesně ukázalo, jak jsou Contenders herně špatní, když nejdřív John navrhl a pak Daisy potvrdila, aby šel David první. Viděl jsem tak skvělou sekvenci, kdy David všechno prohledával, do toho se nacpával a nakonec otevřel popcorn, aby našel HII. Navrch přidal vskutku oskarový výkon, takže nikdo nepojal podezření. :lol: Shaun prokázal, že je strategicky mimo, poznámkou, že muse být David opravdu hladový. :shock: :D Další sekvence, jak ostatní se cpou, resp. Andy a Luke hledají HII byla taky skvělá. :)

IC byla jasná záležitost, protože se konečně někdo rozhodl zahodit soutěž. Obvykle s tím nesouhlasím, ale tady je to jasně správná strategická záležitost. K tomu tyhle "vs" témata spějí a jsem rád, že to někoho napadlo.

Casey běhala skutečně všude možně, což bylo komické až otravné, a jsem rád, že nakonec vypadla. Champions si to dobře pohlídali. Ross poznámkou o ponožkách na Harryho sice pobavil, ale podle mě moc dobře věděl, že si jí může dovolit.

Fandím: Luke, Pia, David, Ross, John, Daisy
Nefandím: Matt
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 155
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Příspěvekod Dejvy » 09 led 2020, 09:56

ItalianManiac píše:Epizoda 11
13.8.2019


Tak v této epizodě se ukázalo, že někteří Australani vůbec neumí hrát / neznají Survivor :angry:Prečo táto sezóna vypadla z aktuálnych diskusií a je tam AU Survivor 2017?


Inak perfektná epizóda. Napnutý som bol jak dedove trenky. Vlastne na to som už túto sezónu zvyknutý. Je až tak dobrá, že sa bojím ako sa to zase môže posrať po zlúčení. Naštastie nevypadávajú vôbec favoriti len krovie.

Ešte stále som v šoku čo sa to tam zase stalo. Najprv som vôbec nechápal ako si mohli Contenders nepostrážiť Casey. Lebo keby držali spolu tak Harry zahrá HII a oni môžu vylúčiť Championa, jedine, že by Janine vytiahla HII a trafila koho Contenders vyberú. Každopádne Casey to mohla zobrať na seba. Hrala by, že je so šampónmi aby delili hlasy (je jedno, že aj medzi ňu). Tým pádom by Contenders 4mi hlasmi vykopli šampóna nie? Namiesto toho to celé otočila proti sebe a ešte aj "jej ludia" museli ísť proti nej, to je šialené čo sa tam stalo. Aspoň sa spláchol Harryho HII. Avšak ja si myslím, že on je z toho kmeňa jediný komu napadne, že tam bude hneď ďalší a pôjde ho hladať. Je vidno, že má US Survivor napozeraný veľmi dobre. Ako veľký fan sa tvári aj Pia napr., tak skôr by ma potešilo keby ho našla ona.

U nových šampónov je to zaujímavé. TOP TOPOV bolo ako David hladal HII a úúúúúplne sral na ženu s dcérkou čo mu tam vylievali srdce :D Som sa pýtal ženy ako by to brala keby som to urobil ja a hovorila, že by sa pekne nasrala :mrgreen: Je vidno, že Dave je dosť arogantný čurák, ale baví ma a na 100% mu fandím. Určite nevyhrá si myslím, ale v porote by bol aj tak super. Rozdiel medzi ním a Lukeom bol ten, že Luke aj keď hladal HII tak ho dojalo čo videl v TV naopak Dave mal úplne na saláme a potom si ešte z toho robil srandu, je to týpek.

Najbližšie, že by evakuácia? Dúfam, že nie a ak áno tak nie toho človeka čo naznačujete vyššie, to by ma veľmi mrzelo.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů