AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Savusavu, Fiji
2019
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 468
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, Pearl Islands, Palau, China, Gabon, Tocantins, Heroes vs Villains, Philippines, Blood vs Water, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, AUS (2016-2019)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 13 srp 2019, 13:41

Epizoda 11
13.8.2019


Tak v této epizodě se ukázalo, že někteří Australani vůbec neumí hrát / neznají Survivor :angry:

Hned na úvod dílu mě pobavil Andy a jeho nasranost, že David s Lukem nehlasovali s ním. Přitom kdyby sám pochopil na minulé kmenovce Davidův oční kontakt, tak mohl místo Daisy napsat Shauna a vyloučil by tak stejně jednoho ze silného páru.
Ještě pro zajímavost, proč David s Lukem nehlasovali s Andym pro Daisy: David odpovídal na otázky fanoušků na svém Instagramu a tam řekl, že nechtěli, aby si Andy nemohl připsat zásluhy za nějaký herní tah :D
(Andy měl asi kromě soutěží na dvorku trénovat i taktiku a social game) :lol:

A hned v dalších scénách mě pobavila určitá podobnost - Janine mluvila o klidu a krásách Fidži, což jí následně narušil Ross tím, že hodil kámen po rybách. No a v další scéně mluvil o klidu a tichu Ross, což mu narušila Casey :lol: Mimochodem, Casey mi už pár dílů hrozně leze na nervy tím, jak se snaží vetřít do přízně Šampionům. Na jednu stranu mluví o tom, jak jsou pevně semknutí a nikoho mezi sebe nepustí, ale vzápětí má v plánu se mezi ně dostat. Ehm.

Soutěž o odměnu byla opět jednoduchá a přesto účinná - ručkování po žebřinách. Nejvíc asi překvapil Baden - myslela jsem, že ho Abbey roznese na kopytech, ale opak byl pravdou!
Odměnu nakonec vyhráli Champions, a to sice promítání videí z domova v trosečnickém kině. Hned jak jsme se dozvěděli, že tam budou hráči chodit po jednom, bylo jasné, že se tam bude skrývat imunita. Nicméně při určování pořadí Daisy a John rozhodli, že jako první půjdou Dave, Shaun a Luke. Další taktická chyba! To neviděli loňskou scénu s Benjim a nachos?

Na odměnu tedy jako první vyrazil David - a celá jeho scéna byla snad jedna z nejvtipnějších (ještě vtipnější než Benji a nachos). Cpaní se popcornem a kornouty, hledání imunity, vysypání popcornu, nalezení imunity, idol dance... A následný výkon hodný Oscara :D Prostě top! A třešničkou na dortu bylo to, že nikomu dalšímu nepřišla divná ta hromada popcornu na zemi. To bylo snad ještě horší než špagety na ubrousku! Shaun: "Viděl jsem hromadu popcornu na zemi a hned mi došlo... že David musel mít vážně hlad!" :lol:
Jinak tentokrát jsme viděli alespoň části videí od všech soutěžících - ne jako při odměně s talíři.

Mezitím v táboře Contenders: Davidovo "volání o pomoc" během soutěže o odměnu se vyplatilo a aliance Šampionů začala uvažovat o úmyslné prohře soutěže o imunitu. Čekala jsem, že sportovci to nebudou chtít udělat, ale nakonec se tak opravdu stalo. Bohužel jejich rozhovor zřejmě zaslechla Casey.

Naštěstí pro Contenders následovala soutěž o imunitu, která se dala poměrně snadno schválně prohrát. Bohužel ji však bývalí Šampioni prohráli asi až moc okatě, když od nových Champions nestihnul vypadnout nikdo.

Harry však jejich úmyslnou prohru ihned prohlédl a bylo mu jasné, že bude na řadě on. Snažil se vymyslet nějaký plán se zbývajícími Aspiranty Casey a Mattem, ale bohužel pro něj je Casey pěkná blbka a chtěla přeběhnout k Šampionům. Jak už jsem psala u předminulého dílu - když věděla (nebo minimálně tušila), že Harry má skrytou imunitu a ještě to prozradila Šampionům, to ji vážně nenapadlo, že rozdělí hlasy mezi ní a Harryho? A že když Harry zahraje imunitu, tak na odstřel bude právě Casey? No, ale pak jsem se dočetla, že prý neviděla ani jeden díl Survivoru, takže tím se vše vysvětluje. Taky jsem nepochopila - když o úmyslné prohře jenom zaslechla, proč říkala Mattovi a Harrymu, že jí to řekli holky od Šampionů?
Pobavila taky scéna, kdy se Harry snažil z Rosse vytáhnout, jestli Šampioni opravdu hlasují pro něj, a Ross se neúmyslně prozradil větou: "Dáš mi svoje ponožky?" aneb Angelina vs. bunda 2.0 :lol:

Kmenovka byla další epizoda války Harry vs. Janine. Přišla na přetřes i úmyslná prohra v soutěži. Matt prozradil, že jim o prohře řekla Casey, protože to slyšela od Šampionek, ale ona se to dost chabě snažila svést na Harryho. To jsem nepochopila - proč prostě neřekla, že se jí to podařilo zaslechnout? Místo toho jenom dál lhala a Matt s Harrym už asi pochopili, že s nimi hrát nebude, tak se ji snažili ještě víc potopit.
Nakonec hlasování dopadlo očekávaně - nejvíc hlasů dostal Harry, který však správně zahrál skrytou imunitu, a domů odešla Casey. Zajímavostí také bylo, že Matt nakonec hlasoval pro Harryho - na twitteru však svůj tah vysvětlil tak, že si chtěl alespoň trochu získat důvěru Šampionů, ale zároveň řekl Harrymu, aby určitě zahrál imunitu a vynuloval tak co největší počet hlasů.

Next time: vypadá to na situaci blízkou medevacu. V záběrech to vypadalo na Lukea, ale jak známe australské editory, může to zmást. Pokud by však na nějaký medevac došlo, potvrzovalo by to spoilerové spekulace z internetu:
Spoiler!
údajně by měl být medevacován Ross.


Dojmy po EP11:
:idea: - David, Daisy, Luke, Pia, Harry, Baden, John, Shaun
:down: - Matt, Casey, Andy
A fan of Survivor & Australian Survivor
S01: Kelly, Rich; S02: Jeff, Elisabeth, Colby; S03: Lex, Ethan, Teresa; S04: Kathy, Rob; S05: Shii Ann; S06: Rob C, Alex, Christy; S07: Sandra, Ryno, Andrew; S09: Leann, Eliza, Chris; S10: Ian, Tom, Stephenie, Bobby Jon, James; S11: Brian, Judd, Jamie; S12: Cirie, Shane; S13: Ozzy, Penner; S14: Yau-Man, Rocky; S15: Courtney, James; S17: Randy, Corinne; S18: Tyson, Debbie, Coach, Stephen; S19: Russell H., Dave, Russell S.; S21: Alina, Kelly B.; S22: Rob, Stephanie; S23: Sophie, Ozzy, Coach; S24: Kim, Kat, Chelsea, Troyzan; S25: Malcolm, RC, Abi, Denise; S26: Reynold, Eddie; S27: Tyson, Kat, Hayden, Ciera; S28: Spencer, Sarah, LJ, Tasha; S29: Natalie, Reed; S30: Jenn, Joe, Mike; S31: Varner, Kelley, Ciera, Joe; S32: Jenny, Jason, Anna; S33: Adam, Ken, Jessica, Michaela; S34: Sandra, Varner; S35: Ali, Devon, Lauren; S36: Michael, Stephanie, Wendell; S37: Davie, Lyrsa, Nick; S38: Aurora, Chris, Reem, Victoria
AUS 2016: Rohan, Phoebe, Kristie, Matt, Kate, Nick; AUS 2017: Sarah, Luke, Jericho, Henry; AUS 2018: Jenna, Moana, Sam; AUS 2019: Daisy, David, Luke, Pia

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 119
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05

AU Survivor 2019: CvC II - EP11

Příspěvekod sheldom » 14 srp 2019, 09:55

Nepochopím, jak do toho může někdo jít, když nechápe, o čem ta hra je :-?
Úmyslné zahození imunity nikdy není dobře a klidně se to mohlo proti nim obrátit, ale naštěstí pro ně, měli velkou přesilu + nelogičnost Casey jim pomohla, to si vážně myslela, že flipne? A tady se dostáváme k tomu, proč se aspoň na jednu sérii nepodívala?
Harry se tím dostal do stejné situace jako Luke s Davem, že bysme se v příští sérii dočkali hledání HII? :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Jonathan, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Jonathan; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, John
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „Australian Survivor 2019: Champions vs. Contenders II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů