Natalie Bolton (S)

Diskuze nad jednotlivými soutěžícími. Vlákna obsahují informace o všech sériích, kde tito hráči soutěžili.
Earl
A fan of Kelly Shinn

Natalie Bolton (S)

Příspěvekod Earl » 27 srp 2013, 14:47

Natalie mám strašne rád, vo FvF som jej s fanúšikov fandil po Tracy najviac. Dostala sa do poslednej 4 s alianciou čiernych vdov. Dosť ma mrzí že v HvV bola náhradníčka a v BvW ju odpísali tesne pred štartom, snáď sa dočkáme jej návratu.

Lamik.lamity
Dragonslayer
Nejoblíbenější série: Tocantins, Perlovky, Phillipines, Palau, SP
Nejoblibenější hráči: Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony, Aubry
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS
Kontaktovat uživatele:

Re: Natalie Bolton (S)

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 srp 2013, 14:57

Hodně zajímavá hráčka v FvF, poprvé, co jsem se koukal jsem ji z celého srdce nesnášel, později uznal její kvality a těšil jsem se už několikrát na další účast, která ale stále nepřichází
Oblíbenci:Garvase, Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1)Kimmi, Skupin,Alicia(s2), Lex, Frank, Big Tom(s3),Neleh, Pascal(s4), Erinn, Clay, Robb(s5), Rob Cesternino, Mattew(s6)Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7)Eliza, Chad, Dolly(s9)Tom, Steph, Ian, James(s10)Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12)Penner, Yul(s13)Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15), Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave(s19)Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25)Cochran, Matt, Julia(s26)Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27)Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29), Max(S30), Aubry(S32),Hannah,Zeke(S33)Tony, Sandra(S34)Mike, Lauren, Devon, Ali(S35)Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36)

zdenek000
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Příspěvekod zdenek000 » 27 srp 2013, 17:39

První polovinu hry jsem jí moc nepostřehl. Rozhodně ale zajímavá hráčka, která zahrála svůj perfektní tah, vytvořený Cirie na Erika a ten klapnul. Za to se u mě zapsala do oblíbených hráčů. Sice bylo jasný potom, že nevyhraje, přesto zůstala v paměti. Taky jsem se na ní těšil v BvW, než jí odepsali. No rozhodně bych jí rád viděl znova hrát.
S1: Kelly,Rich,Rudy,Colleen/S2: Jerri,Amber/S3:Ethan,Kelly,Lex,Tom/S4: Kathy,Rob M.,Neleh/S5 Shii Ann/S6: Christy,Jenna,Heidi,Matthew,Rob C./S7: Sandra,Christa,Darrah/S9: Chris,Eliza,Ami/S10: Tom,Angie,Stephanie/S11: Danni,Cindy/S12: Shane,Cirie,Aras,Danielle/S13: Parvati,Jonathan,Yul/S14: Earl/S15: Amanda,Courtney,Todd,James,Peih-Gee/S16: Alexis,Natalie/S17: Charlie,Marcus,Ken,Crystal,Susie,Matty/S18: Erinn,Sierra/S19: Natalie,Brett/S21: Jane,Fabio,Alina,Yve,Marty,Brenda/S22: Stephanie,Andrea/S24: Kim/S25: Malcolm,Denise,Abi,Peter/S26: Laura/S27: Cierra,Hayden/S28: Toni,Spencer,Tasha,Morgan/S29: Baylor,Josh,Kelley/S30: Mike,Jenn,Joe,Hali/S32: Anna,Julia,Michele/Jessica,Ken/Ali,Lauren,Devon,Ashley

carneval
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejoblibenější hráči: Dustin & Kandice, Victor & Tammy, Flight Time & Big Easy
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia

Příspěvekod carneval » 27 srp 2013, 17:51

Další z mnoha nemesis ... navíc údajně lesba, což mě taky sere :-?

Never again!
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Tomáš
Persona non grata
Nejoblíbenější série: Survivor - 7,8,13,16,19,20
Vyvolení - 1
Nejoblibenější hráči: Rob Mariano,Rob Cesternino,Jon Dalton,Jonathan Penner a spousta dalších zloduchů :)
Nejméně oblíbené série: Survivor - 4,5,10,22-24,26
Vyvolení - 2,4

Příspěvekod Tomáš » 10 úno 2014, 19:34

Natalie sem vůbec nemusel,hlavně kvůli feministickým kecům. Ale když se teď kouknu nebo zamyslím nad Micronesií,tak její hru hodně oceňuju,protože myslela a hrála dobře,navíc nebyla tragédka v soutěžích o imunity.
Jen tu sociálná hru asi neměla nejlepší,rozumněla si hlavně s holkama.

K její hře - ze začátku sem jí jako většina moc nezaregistroval,ale hned od začátku dokazovala,že zradit umí,protože byla 1 z mnoha co Joelovi se zradama pomohla.
Po promíchání kmenů je škoda,že nevíme jestli by si s Alexis vybrala Parvati s Jamesem nebo Elizu s Pennerem,dost by mě to zajímalo.
Po sloučení udělala dobře,že se spojila se zbylíma holkama a taky se s níma díky podrázkům dostala daleko. To jak přesvědčila Erika,aby jí dal imunitu je prostě legendární. :mrgreen:
Jen bych jí trochu vytknul vyloučení Jasona - měla mu pomoct nebo ho upozornit,aby použil HII. Fanoušci by totiž byli ve většině,tedy to o co se pokoušela dýl v top6 a nepovedlo se. Navíc Jason by jí byl nejspíš věrnej,nevypadal že by je zradil,když konečně "měl spojenectví".

Doufám že jí ještě v budoucnu uvidíme hrát. Protože po 1x hrála slušně a to měla konkurenty lidi,co už hráli.

Překvapilo mě taky,že jí tehdy bylo 32,tipoval sem výrazně méně. A je to snad jediná holka,co mi trochu připomíná obličejem koně. Ale nechci jí urážet,protože na fb občas odepíše a navíc i autogram poslala.

Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Pietro » 11 črc 2014, 17:20

Rudá záře nad Mikronésií...

Na ní můžu jen stručně. Hezká, ale mrcha. :D
Přílohy
NBolton.jpg
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Andrew / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Rocker / Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Pietro on Twitter: -> http://www.twitter.com/pietroracing
Viděno: Survivor 01-35 + trochu od ostatního.
Nemám postavu Jenny Morasca, ale mám sílu jako Mike (30), umím být drzý jako Corinne (17/26) a vznětlivý jako Lindsey (28)...

Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala
Kontaktovat uživatele:

Natalie Bolton (S)

Příspěvekod Pietro » 12 úno 2017, 03:26

Jedna z těch holek by měla býti ona. Nejspíše ta levá. Na YT to nejspíše nepůjde, chce to přihlášení kvůli věku. (Á, tady to jde)
V podstatě tam Natalie sedí s druhou ženou a dva maníci jim suplují svýma rukama podprsenky. :D A ne, nic vidět není. :-? Ale, když už v tom je.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Andrew / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Rocker / Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
Pietro on Twitter: -> http://www.twitter.com/pietroracing
Viděno: Survivor 01-35 + trochu od ostatního.
Nemám postavu Jenny Morasca, ale mám sílu jako Mike (30), umím být drzý jako Corinne (17/26) a vznětlivý jako Lindsey (28)...

Zpět na „Survivor (U.S.)“