Jak ve skutečnosti dopadl vyloučený 6. dílu?

Untitled-188

colton

Jeden svět přišel ve čtvrtek o svého čelního představitele – „zlého muže“ Coltona. Po nuceném odchodu a následných rozhovorech můžeme i my nahlédnou pod pokličku událostí, které se udály už někdy v půlce srpna minulého roku.

6. díl nám představil události mezi 15. a 17. dnem. 15. dne jsme mohli vidět soutěž o zmrzlinu, kterou vyhrál kmen Salani. Tento večer poprvé zjišťujeme, že Coltona hodně bolí hlava a Christina se ho snaží utěšit. Střih nás přenáší do 16. dne, kdy Colton vypadá jako chodící mrtvola a svěřuje se nám, že ho hlava bolí už několik dní. Jde na záchod, kde už ale bolest není k vydržení a lehá si na zem. To uvidí vystrašená Christina a žádá o doktory.

S dvěma doktorkami přichází i Jeff, který se neúnavně dotazuje na diagnózu. Ta zní, že Colton nejspíš trpí zánětem slepého střeva, a pokud nebude evakuován, je tu nebezpečí, že slepák praskne, což může skončit i smrtí. Při takovém verdiktu jdou opravdu žerty stranou, a tak dochází k nevyhnutelnému – Colton ve hře znenadání končí.

colton-2Teď, po více než půl roce, Colton v několika rozhovorech sdělil, jak to ve skutečnosti bylo. Colton neměl akutní apendicitidu, ale jednalo se o prudkou bakteriální infekcí v žaludku a střevech, která způsobovala bolest hlavy a v břiše. Také doplnil, že byl letecky převezen do nemocnice na Novém Zélandu, kde dostal antibiotika, načež po zotavení odletěl to Spojených států, kde mu naordinovali další várku. Teď je už samozřejmě v naprostém pořádku a podle jeho slov je „opět tlustej a svůj slepák pořád má“.

S imunitou, která mu bude doma zdobit poličku, je to tak, že Colton ji ve skutečnosti chtěl někomu dát, což nám produkce zatajila. Tím vyvoleným byl Jay, ale jelikož byl z druhého kmene, produkce to Coltonovi zakázala. Ze strany produkce pochopitelné rozhodnutí, protože by šlo pravděpodobně už o docela velký zásah do hry. Pokud to někomu nejde do hlavy, tak vězte, že Jay, i když jsme to neviděli, byl Coltonovým spojencem od 1. dne. Dát ji Alicii nebylo na pořadu dne, protože ji Colton dle svých slov chtěl na další radě vyloučit, aby měli muži moc.

Jeho účinkování v soutěži mělo nepříjemnou dohru, protože jeho matka údajně dostala hodně sprostých mailů, a dokonce výhrůžek. „Máma uprostřed noci dostávala telefonáty, že mě zabili. Dostávala maily, ve kterých se psalo, že by se měla zabít za to, že má takové dítě.“ Za své chování v soutěži se Colton už několikrát omluvil. K dobru mu může sloužit, že je mu teprve dvacet, takže se svým chováním může ještě něco dělat.

Asi nikdo, ani on, nepochybuje o tom, že ho ještě uvidíme v některé z příštích all-stars sérií. V současnosti čile tweetuje, takže pokud to za něj nedělá jeho černá hospodyně, v 25. řadě to ještě nebude. „Mám pocit, že moje hra nebyla pořádně uzavřena. Kdyby ostatní řekli: ‚Zbavme se Coltona a imunity,‘ smekl bych před nimi klobouk, ale mě vyloučilo něco, co byla úplně mimo jejich i moji kontrolu. To je na tom to skličující. Jako kdybych byl uprostřed rozepsaného příběhu a došel mi inkoust. Chci se vrátit a dopsat ho.“

exi

exi

Překladátor, konzultant, prudič

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.