Jennifer a Caroline

Nepojmenovaný 1

Jméno: Jennifer Wayne
Věk: 31
Předchozí série: 22.
Současné povolání: textařka
Jennifer jde do svého druhého závodu s novou strategií. Informace si chce nechat pro sebe. Za největší chybu však považuje fakt, že neuměla řídit auto s manuální převodovkou. Na první závod má prý spoustu krásných vzpomínek, ale z bažin má stále noční můry. Nejvíce se jí líbilo ve Švýcarsku, v Africe a na Bora Bora. Tentokrát by se ráda podívala do Indie.
Je vděčná za to, že mohla vidět všechna ta báječná místa, kam je první závod zavedl a kam by se jinak nikdy nepodívala. Považuje to za životní příležitost procestovat svět se svou nejlepší kamarádkou, poznávat nové lidi a nové kultury, proto se také rozhodla jít do toho znovu.

Jméno: Caroline Cutbirth
Věk: 30
Předchozí série: 22.
Současné povolání: koordinátorka a promotérka
Za nejlepší okamžiky prvního závodu považuje Caroline potápění na Bora Bora, hraní na dudy ve Skotsku a pozorování Jennifer, když překonávala bažinu v Irsku. Tentokrát by se ráda podívala do Indie a znovu do Afriky.
Za zásadní chybu, kterou dělala během prvního závodu považuje fakt, že nikdy nezastavila a nezeptala se na cestu nebo si neřekla o mapu a to tentokrát hodlá změnit. Mapu chce mít stále u sebe.
Život je o zkušenostech, proto se také rozhodla závodit znovu. Chce procestovat další kus světa se svou nejlepší kamarádkou.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.