Joey a Meghan

Nepojmenovaný 1

Jméno: Joseph „Joey“ Graceffa
Věk: 22
Předchozí série: 22.
Současné povolání: vlogger
Joeyho znají nejen fanoušci TAR, ale především fanoušci jeho video blogů na Youtube. Netočí pouze video blogy, ale i hudební videa a nedávno produkoval a sám si zahrál ve webseriálu Storytellers.
Joey se tentokrát hodlá vyvarovat několika „chyb“, které udělal minule. Zabalí si mnohem lehčí zavazadlo a všechny věci, které si bude brát důkladně promyslí. Během samotného závodu pak hodlá věnovat mnohem více času zjišťování letů.
Z prvního závodu mu v paměti nejvíce utkvělo Bora Bora, kde se cítil jako James Bond. Tentokrát by se rád podíval do Dubaje. těší se, že svou kamarádkou bude zase cestovat a zažije nějaké dobrodružství. Má ale strach z ostatních týmů, především z těch, které závodily už dvakrát.

Jméno: Meghan Camarena
Věk: 26
Předchozí série: 22.
Současné povolání: vloggerka
Meghan se shoduje s Joeym na tom, že hlavní chybou v jejich minulém závodě byl fakt, že nebyli příliš důkladní při zjišťování informací o letech. Minule se jí nejvíce líbilo na Bora Bora, tentokrát by se ráda podívala do Japonska, protože miluje všechno japonské.
Do závodu jde znova především proto, že chce zažít další dobrodružství se svým kamarádem, ale pro výhru udělá maximum. Spojenectví a aliancím se tentokrát chce vyhnout jako čert kříži.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 Comments

  1. Lock

    Joey ten jeho hlas se nedá poslouchat.

  2. XtttX

    Ja ich milujem… 🙂 Snáď sa dostanú ďaleko…

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.