Leo a Jamal

Nepojmenovaný 1

Jméno: Leo Temory
Věk: 27
Předchozí série: 23
Současné povolání: majitel restaurace New York Deli & The Speakeasy
Za svou největší chybu v závodě Leo považuje stavění robota v Japonsku. Ve chvíli, kdy se dostali z posledního místa špatně sestavil robota a než chybu našel a opravil, ostatní týmy už byly pryč. Naopak tím nejlepším okamžikem pro něj bylo sestavování hudebního nástroje angklung v Indonésii, kde mu pomáhaly místní děti. Považuje to za chvíli, kdy na okamžik zapomněl na závod a jen se bavil a hrál si.
Kdyby měl vybrat neoblíbenější místo, které během závodu navštívil, nemohl by se rozhodnout mezi Lisabonem a Abu Dhabi. Nejen, že ta místa považuje za nejkrásnější, ale také si tam s Jamalem užili nejvíce zábavy. Teď doufá, že se podívají do Španělska a také by rád napravil svoji reputaci. V minulém závodě byli ostatními považováni za záludné a manipulativní, ale takoví prý nejsou a být nechtějí.

Jméno: Jamal Zadran
Věk: 26
Předchozí série: 23
Současné povolání: majitel Zadran Investment Group
Na Jamalově seznamu oblíbených míst, které během prvního závodu navštívili jsou úplně nejvýše Portugalsko a Rakousko. Obě země jsou krásné a mají bohatou historii, jednou by je prý chtěl navštívit se svou ženou.
Jamal cítí, že do závodu musí jít znovu, protože způsob, jakým z prvního závodu vypadli mu nepřijde moc fér. Zároveň se těší, že po závodě bude moci říct, že závodil s těmi nejlepšími z nejlepších a porazil je, v což samozřejmě doufá.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 Comments

  1. Za tento návrat som veľmi rád, obaja sa hrou bavili a patria k mojim obľúbeným 🙂

  2. Tereeeza

    Na tyhle dva se těším, během jejich série jsem u nich prošla klasickým ‚nemám je ráda‘ k ‚fandím jim‘. Mezi oblíbence se zařadili právě po etapě v Abu Dhabi, nejdřív jsem asi byla hodně ovlivněná názory ostatních, ale nakonec se z nich vyklubali hrozní správňáci.:) Především v závěru závodu udělali pár chyb, vyloženě jim nesedl ani jeden z úkolů Detour (hledání nůžek x malování), sice nebyli vyřazeni, ale pak už to bylo jedno k druhému. Uvidíme, jak si povedou při své druhé šanci.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.