Lucia Mokráňová mala včera vážnu autonehodu!

2142086_lucia-mokranova-farmaLucia Mokráňová, účastníčka momentálne stále vysielanej 5. série Farmy, mala včera spolu so svojou kamarátkou vážnu autonehodu v Českej republike. Tento rok sa s ňou osud nemaznal a nielenže drží „rekord“ v počte 2 odchodov z Farmy kvôli zraneniu, ešte sa jej prihodí aj ďalšia nepríjemnosť.

Citujem jeden z publikovaných článkov:

Sexy ex-farmárka Lucia Mokráňová mala v Česku vážnu autonehodu. Správu priniesla jej stránka na sociálnej sieti Facebook.

„Oznam!! Lucia mala vážnu autonehodu!! Na diaľnici v Čechách išla Lucia s kamarátkou v aute. Obe sú vo vážnom stave v nemocnici,“ napísal admin stránky na sociálnej sieti v nedeľu v noci.

„Lucia mala šťastie, bola pripútaná, no auto je na odpis. Narazili do štrku a vyhodilo ich to dvakrát, na strechu a do zvodidiel. Oba odviezli sanitky,“ doplnil admin neskôr.

„Luci je v nemocnici a bola prevezená z ARO na chirurgické oddelenie a snáď už bude všetko ok! Ďakujem za Luci za vašu podporu,“ spresnila zdravotný stav Lucie jej matka.

zdroj: www.tvnoviny.sk

Za celý web želám skoré uzdravenie obom dievčatám…

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.