Margie a Luke

Nepojmenovaný 1

Jméno: Margie O’Donnell
Věk: 56
Předchozí série: 14. a 18.
Současné povolání: výzkumná pracovnice
Margie se chce do závodu vrátit především proto, že chce vědět, zda to dokáže i tentokrát. Zároveň chce strávit čas se svým synem, který žil nějakou dobu na Aljašce a pak se přestěhoval do Philadelphie, takže už se s ním tolik nevídá. V jejím životě se od předchozích závodů pár věcí změnilo. Tou největší změnou je jistě fakt, že se vdala.
Ze zemí, které během prvních dvou závodů procestovali si nejvíce oblíbila Čínu, kam by se někdy chtěla vrátit. Tentokrát by se během závodu ale chtěla podívat do Irska, protože odtamtud pochází rodina její matky.

Jméno: Luke Adams
Věk: 28
Předchozí série: 14. a 18.
Současné povolání: motivační „řečník“
Luke v současnosti pomáhá zajišťovat financování a zvyšovat povědomí o školách pro neslyšící v Pennsylvánii prostřednictvím komunikace a marketingu. Hojně se zapojuje i v LGBT komunitě.
Za největší chybu, kterou udělal, během prvního závodu považuje to, že nedokázal najít správný surf a během druhého závodu zase čaj.
Poprvé se mu nejvíce líbilo ve Švýcarsku a Thajsku a po druhé v Austrálii. Tentokrát se se svou matkou shoduje a stejně jako ona, i on by rád navštívil Irsko, kam sahají kořeny jeho rodiny. Těší se hlavně na to, že stráví nějaký čas se svou mámou a bude moci říct, že byli jeden ze tří týmů, které mohli jít do The Amazing Race potřetí.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.