Maya Warren & Amy DeJong

2amymaya_596

Jméno: Maya Warren
Věk: 29
Bydliště: Madison, Wisconsin
Vztah s partnerem: kamarádky/laborantky
Zaměstnání: doktorandka na The University of Wisconsin v Madisonu
Popiš, co děláš: Věnuji se výzkumu mikrostruktury, chování a senzorických vlastností zmrzliny a dalších mrazených potravin.
3 slova, která tě popisují: motivovaná, duchovně založená, energická
Koníčky: cestování, objevování nových kultur, setkávání se s novými lidmi a vše zahrnující zmrzlinu
Na co jsi nejvíce hrdý/á: Objevení mojí životní vášně (zmrzliny). Také to, že dělám to, co mě baví a dělám to každý den.
Která slavná osoba ti připomíná sebe: Kerry Washington
Která slavná osoba ti připomíná tvého partnera: Mayim Bialik
Na co se nejvíce těšíš: Na seznamování se s novými kulturami, lidmi, získávání zkušeností a příležitostí. Také mě baví učit se, rozvíjet se a ochutnávat nové zmrzliny.
Největší výzva, které se během závodu můžete postavit: Pravděpodobně budeme ztráce čas přílišným analyzováním situace a problémů.
Nějaké negativum o tvém partnerovi: Amy hodně mluví. Někdy mluví, když se potřebuji soustředit nebo mluví o něčem úplně jiném, než o čem je řeč.
Kterou zemi a místo chceš navštívit a proč: Každé místo, kde jsem ještě nebyla. Miluji cestování a navštívím cokoliv, když k tomu dostanu příležitost.
Čeho doufáš, že dosáhneš během závodu (kromě výhry): Doufám, že ukážu světu, že vědci jsou víc než jen laboratorní pláště, kádinky a brýle. Doufám taky, že inspiruji ostatní, aby dělali to, co chtějí. To pro mě znamená tento závod.

Jméno: Amy DeJong
Věk: 24
Bydliště: Madison, Wisconsin
Vztah s partnerem: kamarádky/laborantky
Zaměstnání: doktorandka na The University of Wisconsin v Madisonu
Popiš, co děláš: Studuji krystalizaci umělých sladidel v cukrářských výrobcích.
3 slova, která tě popisují: logická, sarkastická, zvědavá
Koníčky: objevování nových restaurací, jídlo, běhání, volejbal
Na co jsi nejvíce hrdý/á: Při jednom experimentu došlo k incidentu a on nevyšel. Proměnil se ale v něco velmi zajímavého, čemu se chtěla společnost dále věnovat. Byl to jeden z těch okamžiků, kdy jsem si uvědomila, proč tak miluji vědu.
Která slavná osoba ti připomíná sebe: Leonard z TBBT
Která slavná osoba ti připomíná tvého partnera: Kerry Washington
Co tě nejvíce děsí na cestování: Že se ztratím. Nemám nejlepší smysl pro orientaci.
Na co se nejvíce těšíš: Že uvidím kus světa. Vážně jsem toho moc nenacestovala a nemůžu se dočkat až vyrazím a ochutnám všechna ta skvělá jídla.
Největší výzva, které se během závodu můžete postavit: Budeme se na sebe muset spolehnout způsobem jako ještě nikdy. Naše výzkumy jsou na sobě nezávislé, závod bude něco jiného.
Nějaké negativum o tvém partnerovi: Umí být tak otravná. Křičí na mě, když piji kávu nebo když jen otevřu ledničku v kanceláři. Je to jako žít s bláznem.
Kterou zemi a místo chceš navštívit a proč: Galapágy. Je tam tolik zvířat a rostlin. Je to tropické místo s nádhernými plážemi a bohatou vědeckou historií.
Čeho doufáš, že dosáhneš během závodu (kromě výhry): Chci ukázat světu že věda jsou víc než kádinky a laboratorní pláště. také doufám, že mimo laboratoř upevníme náš vztah.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.