Natalie a Nadiya

Nepojmenovaný 1

Jméno: Natalie Anderson
Věk: 27
Předchozí série: 21
Současné povolání: studentka
Natalie nehodlá podruhé opakovat stejnou chybu jako minule a každou nápovědu si hodlá přečíst raději dvakrát. Chce zůstat klidná a soustředěná a fyzických úkolů se rozhodně nebojí.
Přestože její sestra hodně křičí a málokdy jí poslouchá, těší se, až spolu zase stráví nějaký čas, procestují krásné země, kde ještě nebyly a poznají nové lidi. Zároveň přiznává, že zůstala v kontaktu se spoustou ostatních soutěžících z 21. série, nejvíce s Treyem, Lexi a Jaymesem.
nejvíce se jí líbilo v Bangladéši, především protože se jim v té etapě nejvíce dařilo. Tentokrát by se ráda podívala na Havaj.

Jméno: Nadiya Anderson
Věk: 27
Předchozí série: 21
Současné povolání: chystá se otevřít první CrossFit Box na Srí Lance
Stejně jako její sestra i Nadiya si nejvíce zamilovala Bangladéš. Během druhého závodu by se ale ráda podívala na Jamajku. I ona považuje za to nejlepší z minulého závodu seznámení se s ostatními soutěžícími, kteří se pro ní stali přáteli na zbytek života.
Nadiya si věří a myslí si, že tentokrát už mohou vyhrát. Hodlá si nápovědu přečíst raději víckrát, chce postupovat přesně podle pokynů a vždy se vydat správným směrem. A kdyby to náhodou nevyšlo, alespoň stráví nějaký čas se svou sestrou a vytvořit si tak další skvělé vzpomínky.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

2 Comments

  1. Lock

    Tak tyhle mě svým chováním neskutečně sr… Doufám že vypadnou brzy!

  2. Tereeeza

    Tyhle dvě mě hodně bavily.:D Už si moc nevybavuju, jestli je špatné přečtení instrukcí stálo hru, ale to přátelství s ostatními tam bylo hodně znát. Doufám, že budou pořád tak naladěny i v další sérii a trochu to oživí.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.