Rekapitulácia 2. týždňa

imagesNE1A7634Po odchode farmárky Aničky, všetci netrpezlivo čakali na príchod Kvety a Aničkin list na rozlúčku. V Aničkinom liste stálo, že novým farmárom týždňa sa stáva Lucia, čo čakal len málo kto. Lucia sa tak musela pobaliť a presťahovať do príbytku farmára týždňa.

Na druhý deň ráno zvolila 2 sluhov. Tibora a Lenku a okomentovala to tým, že si to tak predstavovala Anička. No však nikto nečakal to čo sa stalo hneď na to. Lucia strážila prasce a pri tom zle skočila na nohu. Farmári si mysleli, že sa nič zlé nestalo ale predsa musela prísť po Luciu sanitka. Tak si farmári zvolili prechodného farmára týždňa Ľuba, ktorý si vypočul všetky úlohy, od hospodára. V ten deň prišla Kvetka na farmu a povedala farmárom nešťastnú správu a síce, že Lucia na farme končí, kvôli zlomenej nohe. To znamená, že sa na farmu vracia hráč, ktorý vypadol v poslednom riadnom duely. Na farmu sa teda vrátila Anička.

imagesQ3JG95IPNa druhý deň bol zvolený prvý duelant, Lenka dostala 4 hlasy a Tibor dostal tiež 4 hlasy a tak musel rozhodnúť farmár týždňa Ľubo, ktorý do duelu poslal Tibora. Celý týždeň sa tiahol v znamení hádok medzi mladšími a staršími, ale taktiež zamilovaným Ľubomírom, ktorý by si dokázal predstaviť Aničku ako svoju priateľku.

Po dlhom premýšľaní nad druhým duelantom bolo všetkým jasné, že sa ním stane Marek. A tak sa museli Marek a Tibor presťahovať do duelantských chatiek.

untitledMarek ako druhý duelant mal možnosť výberu duelov. Bol pevne rozhodnutý, no nakoniec musel svoje vybrané duelové disciplíny vymeniť, pretože sa mu obnovilo zranenie na ruke. Tak sa disciplínami stalo Pretláčanie, Prekvapenie a Hákovanie.

V prvej duelovej disciplíne to vyzeralo tak, že Marek môže vyhrať, no nakoniec spravil obrovskú chybu, že sa zapieral iba jednou nohou. To využil Tibor a tak vyhral aj prvú duelovú disciplínu. Druhá duelová disciplína bola o šikovnosti, a túto disciplínu sme mohli vidieť a vo finále Farmy 4. Jednalo sa o odmotávanie sa z drevenej klady. Aj túto disciplínu vyhral Tibor a tak na Farme 5 skončil Marek Pavlov.

Stochey22

Stochey22

Parvati (S), Rob (S), Ciera (S), Malcolm (S), Jefra (S), Morgan (S), LJ (S), Carter (S), R.C (S), Danielle (S), Jonathan (S), Vytas (S), Hayden (S), Chelsea (S), Whitney (S), Dustin a Kandace (TAR)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.