Rekapitulácia 3. týždňa

untitledPo vypadnutí farmára Mareka tak trochu všetci tušili kto sa stane novým farmárom týždňa. Stala sa ním Jana, ktorá sa do úlohy FT poriadne vložila. Úvodné slová boli, že všetci farmári budú pracovať tak, aby boli popárení s mladšími alebo staršími, čo hneď pri prvom zadeľovaní úloh moc nesplnila. Starší farmári si to všimli a tak sa Janka nevyhla pár ostrým nadávkam.

imagesPUHINJPBNa druhý deň ráno mala farmárka týždňa určiť 2 sluhov. Nečakane zvolila dvoch zo svojej skupiny – Ľuba a Aničku. Jana pred všetkými povedala, že to je len kvôli tomu aby ukázala, že aj Anička vie robiť, a aby Ľubo nemusel robiť ťažkú prácu, keďže mal zdravotné problémy. No však hneď na to pri spovedi povedala, že to je všetko zo stratégie, pretože chce vyradiť Aničku a Ľuba nikto nepošle do duelu. Sluhovia sa však hneď pustili do roboty a Anička bola niekoľko krát pochválená za skvelé jedlo.

Vo štvrtok  však na farmu prišla Kvetka a farmárom už nebolo všetko jedno. farmári zvolili za prvého duelanta Ľuba, čo Anička  a Jana vôbec nečakali, a tak sa Janin plán na vyradenie Aničky rozplynul. V ten deň prišiel hospodár a za vykonanú prácu obmenil farmárov zatiaľ najvyšším počtom mincí a to až 37.

images8KRIO27BĽubo si vybral ako druhého duelanta Viktora so slovami, že mu nesadol a že ho nemá rád. Viktor zvolil tieto duelové disciplíny: Almanach, Prekvapenie a Hákovanie.

Almanach vyhral za pomerne krátky čas uhádnutím prvých piatich otázok Viktor. Druhá duelová disciplína bolo Prekvapenie, kde farmári museli podojiť kozu (4dcl). Ľubovi to moc nešlo no nakoniec sa schopil a snažil sa dobehnúť Viktorov náskok. To  sa však nepodarilo a Viktor vyhral celý duel. Z Farmy už odchádza tretí farmár a ním sa v piatok stal Ľubomír Snopko.

Stochey22

Stochey22

Parvati (S), Rob (S), Ciera (S), Malcolm (S), Jefra (S), Morgan (S), LJ (S), Carter (S), R.C (S), Danielle (S), Jonathan (S), Vytas (S), Hayden (S), Chelsea (S), Whitney (S), Dustin a Kandace (TAR)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.