Rekapitulácia 4. týždňa

Po minulotýždňovom duely, kde proti sebe nastúpili Ľubo a Viktor, vypadol Ľubo a tak sa tento týždeň Anička cítila sama. To sa podpísalo na jej psychike a preto chcela niekoľko krát skončiť.

untitled

V pondelok prišla na farmu Kvetka a prečítala list na rozlúčku, kde Ľubo určil jedného farmára týždňa. Podľa všetkých očakávaní sa ním stal Patrik, ktorý sa hneď presťahoval do príbytku farmára týždňa.

Tento týždeň sa však začala preukazovať aj stratégia, jej hlavnou postavou bola Anička a Jana, ktorá nenápadne naznačila sluhu za mužov, ktorým sa mal stať Jano. Patrik sa na to chytil a sluhom sa stali Jano a Miriam.

1111

Po príchode hospodára zistil Paťo, že vedenie farmy nebude až také jednoduché, čo sa preukázalo aj hodnotením hospodára na konci týždňa. Hospodár ocenil farmárov len 19timi mincami a za nesplnenú robotu priviezol na farmu dvoch pomocníkov, ktorí sa stali aj právoplatnými členmi farmy a zároveň aj jej hráčmi. Za ženy to je Eva a za mužov Reza. Príchod týchto pomocníkov dobil Miriam a Aničke energiu.

Prvou duelantkou sa stala Miriam, čo definitívne ukončilo jej kamarátsky vzťah ku Betke, ktorá ju označila ako prvú duelantku.

images

Miriam sa chcela udržať na Farma a keďže si nemohla zvoliť Viktora do duelu, tak druhou duelantkou sa stala Anička, čo každého jedného farmára prekvapilo, pretože Anička bola jediný človek na Farme, ktorý si Miriam vážil a pomáhal jej.

Anička si do duelu zvolila : Prekvapenie, Preťahovanie a rozhodujúca disciplína mala byť Pílenie dreva, ku ktorej ale nedošlo, pretože Miriam vyhrala prvé dve duelové disciplíny, čo znamenalo už druhý vyhadzov najmilšieho človeka na farme Anny Koleňákovej.

Stochey22

Stochey22

Parvati (S), Rob (S), Ciera (S), Malcolm (S), Jefra (S), Morgan (S), LJ (S), Carter (S), R.C (S), Danielle (S), Jonathan (S), Vytas (S), Hayden (S), Chelsea (S), Whitney (S), Dustin a Kandace (TAR)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.