TAR 24: Rozhovor s 8. vyřazeným týmem

leojamallarge_0

V minulé epizodě byl těsně před branami finále vyřazen v pořadí již 8. tým. A zde jsou dotazy od fanoušků a překlad rozhovoru. Vyřazený tým odpovídal na otázky ohledně jejich rozhodnutí při U-turnu, pomoci dalšímu týmu a taky zda by se znovu zúčastnili, kdyby dostali možnost.

 

Litujete teď toho, že jste nepoužili U-turn na Rachel a Brendona?
Leo: Nelituji toho, bylo to promyšlené rozhodnutí mezi mnou a Jamalem, hodně jsme se na to rozhodnutí soustředili. Chystali jsem se otočit buď Rachel a Brendona nebo Jeta s Cordem, když by na to přišlo. „Náhodná aliance“ byla pouze mezi Jen a Caroline a mezi Davem a Conorem, a poté co si Jamal poranil koleno, museli to být kovbojové. Za prvé – byli velmi silný tým, a za druhé – byli poslední, společně s Jen a Caroline a tak jsme se museli ujistit, že ony zůstanou ve hře. Ačkoli potom, co jsem tu epizodu viděl v televizi, tak na tom nezáleželo, protože stejně byli poslední.

Leo a Jamale, byli jste můj nejoblíbenější tým. Byli jste velmi vtiptní a motivovaní. Co byste udělali s milionem dolarů, kdybyste ho vyhráli?
Leo: Děkuji, velice si toho vážím. Kdybychom vyhráli, tak by to bylo skvělé a já bych si mohl otevřít jeden nebo dva podniky v oblasti nočního života. Vlastním bar v Pasadeně a vždycky jsem si chtěl otevřít noční klub v Hollywoodu, tak uvidíme. Mám hodně projektů, které dám brzy dohromady, tak mě sleduj dál. Možná budu i kandidovat na starostu. #voteforleo2015 🙂

Litujete, že jste pomáhali holkám? Udělali byste to znovu, kdybyste měli šanci?
Leo: Nelituji toho vůbec, byly to ty nejsladší a nejskromnější holky, které jsem kdy potkal. Bez váhání bych jim pomohl znova. Sice to neukázali v televizi, ale ony nám taky hodně pomohly. Miluju naše country holky!

Jaký byl váš nejoblíbenější tým v téhle sérii?
Leo: To je pořádně těžká otázka. Tahle série byla All-star z nějakého důvodu a bylo by velice těžké vybrat jeden tým. Jsem poctěn, že jsem s nimi mohl závodit. Všichni byli moji oblíbenci, a myslím to vážně. Stále jsem téměř se všemi v kontaktu.

Jsem smutná, že jste museli jít! Vždycky jste se dobře bavili a užívali si závod. Ze všech míst, které jste navštívili, jaké bylo nejvíc zajímavé a proč?
Leo: Děkuji. Řekl bych, že nejzajímavější bylo Orvieto v Itálii. Tamnější způsob života byl úžasný, všichni byli zdvořilí a pohostinní a bylo to tam úžasné. Určitě bych se tam rád ještě někdy vrátil.

Jaký je to pocit být znova tak blízko?
Leo: Pocit to není dobrý, to ti můžu říct. Ale nebyla to naše chyba, špatný směr nás nakonec dostal, zrovna tehdy, když na tom nejvíc záleželo. Do té doby nás naše navigační schopnoti držely ve hře, a je ve skutečnosti docela ironické, že právě ony nás dostaly ven. Finálová trojka by byla mnohem lepší, ale to, že jsem se dostali do závodu kolem světa ne jednou, ale dvakrát a ještě ke všemu hned po sobě, bylo úžasné a mělo to hodnotu toho milionu.

Jak skvělé bylo hrát fotbal na stadionu Anfield? (Od fotbalového fanouška)
Leo: To jsi můj člověk. Od fotbalového fanouška pro fotbalového fanouška – Anfield byl úchvatný. Když jsme vstoupili na hřiště, tak jsem měl husí kůži. Ačkoli byl prázdný, vyzařovala tam energie. Myslím, že bych mohl změnit povolání a stát se profesionálním fotbalistou. P.S. Doufám, že se Liverpool dostane v příští sezóně na první místo. Hodně štěstí!

Šli byste do Amazing race znova, kdybyste dostali šanci?
Leo: Byli bychom poctěni, kdybychom dostali šanci závodit potřetí. Víš, co se říká – do třetice všeho dobrého, takže jsme připraveni!

 

Betty

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.