Rozhovor s Brandonem Hantzem

Bez-názvu47

Mnozí z vás jistě zaregistrovali (popřípadě to registrujete teď), že se v nové sérii objeví synovec nechvalně známého, samozvaného krále Survivora Russella Hantze. Jeho jméno je Brandon Hantz a vás jistě zajímá, jak chce hrát, jestli odhalí spřízněnost s největším lotrem hry a jaký je to ve skutečnosti člověk. Něco málo se dozvíte v tomto rozhovoru, který udělal Gordon Holmes na základě otázek z Twitteru.

SURVIVOR-SOUTH-PACIFIC-Survivor-Season-23-Cast-12-199x300Otázka: Co ti strýček řekl o hře?
Brandon Hantz: On se dobře vyzná v psychické stránce hry, v tom je opravdu dobrý. Řekl mi, že bude těžký neztratit nervy. Hodně členů mojí rodiny se dokáže rychle rozzlobit a on mi řekl, že svoje nálady musím držet na uzdě.

Otázka: Russell nemá moc dobrou pověst kvůli svému lhaní, podrazům a podobným záležitostem. Máš v úmyslu trochu očistit svoje jméno?
Hantz: Rozhodně. Svého strýčka mám moc rád a krev je hustší než voda. Nemůžu o něm říct vůbec nic špatného, ale my dva jsme každý úplně jiný. Nechci, aby mě posuzovali jen podle toho, jak se jmenuju. Chci, aby lidi viděli i jinou stránku naší rodiny, a jestli to bude znamenat, že vypadnu, tak budiž. Vyhrát by ale bylo super (směje se).

Otázka: Řekneš ostatním, že jsi Russellův synovec?
Hantz: To si hodně rozmýšlím. Moc se mi nechce, protože chci, aby mě lidi brali takového, jaký jsem. Ale to je jedna z věcí, která k téhle hře patří. Když to povím, tak mě to označkuje. Prostě počkáme a uvidíme. Když budu mít silnou alianci, tak jim to možná řeknu, protože jemu na rodině hodně záleží.

Otázka: Russell hrál třikrát a ani jednou nevyhrál. Kdybys ty vyhrál šek na milion dolarů, způsobilo by to mezi vámi nějaké napětí?
Hantz: Kdybych vyhrál, tak bych trochu soli do rána nasypal. Chci říct… on mi výhru určitě přeje. Bylo by super vyhrát, ale nechci, aby se strýček kvůli tomu cítil špatně. To nemá co dělat s Russellem, ale s mojí rodinou. Ty peníze chci, abych zlepšil život sobě, synovi… a malé dceři, která je na cestě.

Otázka: Jak moc ti dítě změnilo život?
Hantz: Hodně mě to zpomalilo. Když se narodil kluk, přestal jsem se chovat jako pitomec… teda aspoň z větší části. Změnilo to můj způsob myšlení. Musíme se postarat ještě o někoho jiného než o sebe, takže musím být zodpovědnější.

Otázka: Prý jsi hodně zvyklý na přírodu. Dokážeš to využít ve svůj prospěch?
Hantz: Myslím, že lidi si zvykli na klimatizovaný dům a já do určité míry taky. Ale žít v přírodě s aligátory a všemožnou divokou zvěří mi nijak nevadí. Moje rodina není tak úplně jako jiné rodiny, jezdíval jsem na býcích a koních. Rádi se bavíme a neradi sedíme na jednom místě, takže když se ocitneš uprostřed ničeho, musíš si najít něco na práci.

Otázka: Ve tvém životopise stojí, že tvou největší inspirací je Ježíš.
Hantz: Přesně tak.

Otázka: Bude ti víra bránit v tom, abys lidem lhal?
Hantz:
 Mám svoje hranice a za ty nepůjdu. Chci se stranit věcí, které bych dělat neměl. Nejsem špatný člověk a nechci tak ani vypadat. Vím, že je to hra, ale některé věci prostě dělat nechci. Nechci nikoho ponižovat a nechci, aby se někdo cítil jako méněcenný.

Co myslíte vy, je mladý Hantz opravdu takový dobrák od kosti, který by neublížil mouše, nebo hraje promyšlenou hru s diváky? Napište nám svůj názor. Dozvíme se to už za několik dní.

Zdroj: http://xfinity.comcast.net/

exi

exi

Překladátor, konzultant, prudič

2 Comments

 1. Tomáš

  Bych si chtěl docela přečíst s ním aktuálnější rozhovor po 2 sériích. 😀

 2. Jean

  Náhodou jsem narazil na tenhle starý rozhovor a tohle je pecka:

  Otázka: Jak moc ti dítě změnilo život?
  Hantz: Hodně mě to zpomalilo. Když se narodil kluk, přestal jsem se chovat jako pitomec…

  Že by z něj naopak jeho druhé dítě udělalo znovu pitomce? 😀

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.