S26 Soutěže

Kliknutím na „zobrazit spoiler“, zobrazíte gif s ukázkou soutěže, opětovným kliknutím na gif, obrázek schováte

1. epizoda

RCH – Dva lidé z každého kmene běží pro kruh, spolu pak musí nějak dostat kruh ke stožáru, zatímco druhý kmen se je snaží zastavit. Kdo bude mít jednu ruku na stožáru a druhou na kruhu, získává bod. Kmen se čtyřmi body vyhrává odměnu.

ICH – Trosečníci vyběhnou v párech na čtyřpatrovou věž. V každém patře najdou tři bedny s pytlíky s pískem. Ty hodí dolů, slezou dolů a vyběhne další pár. Jakmile shodí všech 12 beden, zbývající pár vyběhne, vezme pytlíky a začne je házet do děr. Kmen, který jako první hodí pytlík do všech šesti děr, vyhrává imunitu.

2.epizoda 

RCH a ICH – Tři trosečníci z každého kmene běží k voru, tři jiní trosečníci je přitáhnou k plošině, pod vodou najdou klec, začnou vytahovat bambusy, čímž uvolní kruhy. Jakmile kmen posbírá všech devět kruhů, dotáhnou je tři trosečníci zpět ke břehu a tři zbylý trosečníci nahází kruhy na sloupky. První kmen, který na všechny tři sloupky hodí kruh, vyhrává imunitu.

3.epizoda

ICH a RCH – všichni plavou k velké bambusové kleci, přelezou ji a skočí do vody, kde najdou těžkou truhlu. Pak rozvážou bránu, skrz ní truhlu protáhnou a dotáhnou až na břeh. Truhlu dají soutěžící na kolej a pomocí háku přitáhnou tři její chybějící části. Truhlu pak dotlačí do cíle. Kmen který bude mít truhlu na plošině jako první, vyhrává imunitu a odměnu.

4.epizoda

RCH – Oba kmeny vyberou dva členy, kteří se postaví na dvě plošiny. Zbytek kmene pomocí desek přesune tyto členy na třetí plošinu. Potom všichni doplavou k poslední, velmi malé plošině. Kmen, který bude mít všechny členy na plošině, vyhraje odměnu.

ICH – Soutěžící plavou k plošině, vyšplhají nahoru, rozbijí dlaždici, vyloví klíč a poplavou zpět. Pak jde další. Až bude mít kmen pět klíčů. Dva zbylý lidé jimi otevřou truhlu. Pomocí pytlů z truhly srazí všechny hranoly a vyvěsí vlajku.

5.epizoda

RCH – dva členové každého kmene budou držet lano přivázané k síti. Členové druhého kmene do něj budou házet kokosy. Čím víc kokosů, tím těžší, až síť nakonec pustí. Kdo vydrží nejdéle, vyhraje pro svůj kmen odměnu.


ICH – se nekonala, určitě si každý vzpomene na případ Brandon Hantz :-). Každopádně byla postavená soutěž, kdy soutěžící skládají velké kostky do tvaru schodů, po kterých vyběhnou nahoru. Soutěž se odehrála například v RI.

6.epizoda

ICH – dva členové kmenů kutálejí velkou bednu ke startu. Po nich vyběhne další pár. Až bude mít kmen všech šest beden, postaví z nich schody s nápisem „Fanoušci vs. oblíbenci“

7.epizoda

RCH – Každý trosečník dostane opasek, který připne k lanu, aby se kmen pohyboval společně. Každý dostane 9kg pytel. Kmeny začnou na opačných stranách oválu a budou se snažit dohonit druhý kmen. Pokud bude nějaký trosečník unavený, může předat pytel někomu jinému. Kmen, který dohoní druhý, vyhrává odměnu.


ICH – Tři členové každého kmene vyplují na oceán, potopí se a uvolní sochu. Tu přivezou na břeh a umístí k základně věže. Tři další členové pomocí háku získají klíče. Jakmile jich bude mít kmen všech pět, odemknou věž a vytáhnou sochu k vrcholu. První kmen vyhraje imunitu.

8.epizoda

IICH – soutěž v pojídání místních delikates. Je několik vyřazovacích kol, dokud nezbudou jen dva. Vítěz, který sní delikatesu nejrychleji, získává imunitu.

9.epizoda

RCH – soutěžící jsou rozděleni do dvou týmů po pěti. Jeden z každého týmu bude obránce. Ostatní budou po jednom skákat z plošiny a budou se snažit přes obránce vhodit míč do sítě. Každý míč v síti znamená bod. Tým, který bude mít čtyři, vyhrává odměnu. (Výlet k vodopádu se skluzavkou, dole piknik)

IICH – soutěž prověří schopnost zůstat v klidu. Soutěžící jsou umístěni pod klec těsně nad hladinou vody. S přílivem bude voda stoupat a dýchací prostor se bude zmenšovat, až nakonec dojde úplně. Kdo vydrží nejdéle, vyhrává imunitu.

10.epizoda

RCH – Soutěžící jsou rozděleni do dvou týmů po pěti. Jeden z týmu vyběhne přes překážky a do bazénku s blátem, kde budou hledat pytel s míčky. S míčky pak přes rýži, pytel hodí na stůl a jde další. Jakmile bude mít tým pět pytlů, nahází míčky do koše. První tým, který trefí dvanáct míčku, vyhrává odměnu. (Výlet do letoviska s bazénem a obědem)

IICH – soutěž je na dvě kola. Trosečníci vyběhnou přes plošinu, skočí do oceánu a po laně se přitáhnou zpět, vyšplhají, seberou kruh a přenesou jej na druhý sloupek. První dva z každého kola s kruhem, postupují do finále. Vítěz finále vyhraje imunitu.

 

11.epizoda

Rendy

Rendy

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.