Smutná informácia z U.S.A.

Smutná informácia sa nesie sociálnymi sieťami, kto odoberá, alebo má v priateľoch Katie, či jej mamu Tinu už určite zaznamenal kondolencie, ktoré sa nesú ich kontami od známych, ale aj neznámych ľudí. Súťažiace z práve vysielanej série Blood vs. Water, prišli o milovaného syna / brata Taylora Collinsa, viac informácii sme zatiaľ nezistili, je to veľmi čerstvé nieje veľa informácii o úmrti. Ak máte Katie na FB, vyjadrite jej podporu a veľa síl v tejto neľahkej životnej situácii, neviem si ani predstaviť v akom duchu sa bude niesť Reunion, smrť B.B.-ho a teraz úzko spätého člena rodiny, ktorá je súčasť inej veľkej rodiny, rodiny SURVIVORA, sa určite podpíše na danom LIVE VYSIELANÍ, ktoré náš čaká za cca. 2 týždne.

Za redakciu, WEB a komunitu,

VYJADRUJEM ÚPRIMNÚ SÚSTRASŤ, VEĽA SÍL A LÁSKU.

R.I.P.

1456525_476041749181420_898972831_n

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

10 Comments

 1. Lifty

  To je tento týden druhá smutná zpráva a opět za to ten člověk nemohl. Katie bratr byl stejně jak Paul Walker pouhým spolujezdcem při autonehodě. Svým zraněním podlehl v nemocnici. Upřímnou soustrast.

 2. miky253

  Ve hře sice Tinu moc rád nemám, ale to jde v tomto případě stranou a stejně jako Katie a všem dalším lidem, co jejího bratra znali, přeji hodně síly.

 3. XtttX

  Je smutné čo sa stalo, Tine aj Katie vyjadrujem úprimnú sústrasť.
  Zaráža ma ale jedna vec… Keď pred týždňom aj niečo zomrela Reneé Rogers z TAR, nikde ste o tom neinformovali. Pár dní na to som k tomu aspoň založil tému na fóre, lenže do danej kategórie veľa ľudí nechodí, t. j. väčšina fanúšikov o jej úmrtí pravdepodobne ani nevie. Nič v zlom, ale je to divné… Zomrie účastníčka TAR(reality show ktorou sa váš web taktiež zaoberá) – nevenujete jej ani status na Facebooku, zomrie príbuzný(o ktorého existencii som sa dozvedel až dnes) 2 hráčok Survivora – venujete tomu článok.

  • to je skôr otázka na zvyšok vedenia, keďže ja sledujem TAR od novej série, a meno mi nič nehovorí, ako si si všimol, moja aktivita celkovo na fóre je malá poslednú dobu. Ja mám Katie v priateľoch a všimol som si hneď túto správu, tak som to tu dal.

 4. Boston Rob

  Hrůza, když si teď uvědomuju, jak si Tina Survivora užívala a byla hrozně v pohodě, a jak moc pro ní její rodina znamená…

 5. Michy

  Asi si ani už moc nepřeju, aby jedna z nich vyhrála- dokážu si představit jak bych se cítil.. „Prokleté peníze“. Furt bych na to musel myslet, pokaždé když bych si za ně něco koupil.

 6. lakit

  Upřímnou soustrast Tině, Katie i celé jejich rodině. Vždycky je smutné, když odejde někdo blízký a tohle je o to horší, že se jedná o mladého člověka, který měl celý život ještě před sebou.

 7. Tereeeza

  Ale ne…Přeju jim hrozně moc síly, neumím si něco takového představit..doufám, že ve světle takových událostí, si všichni chytráci, co se tady každý týden vztekají nad titulkami, uvědomí, že jsou v životě daleko důležitější věci než titulky včas..Je to hrozné, RIP…

 8. Anet

  Velmi smutná zpráva. Na facebooku se objevila informace , že Tayolor zahynul při autonehodě.

 9. Earl

  Je to veľmi smutné a pre ich rodinu veľmi veľká tragédia. Podľa všetkého boli vo veľmi blízkom vzťahu všetci traja. Nečudoval by som sa keby Tina a Katie neprišli na Reunion. Je to pre nich naozaj veľmi veľká strata.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.