[SPOILER] Survivor S40 – název, logo a rozdělení kmenů

POZOR! Článek obsahuje spoilery ze všech předchozích řad. Pokud jste neviděli všechny série a nechcete si vyzradit jejich výsledky, článek raději vůbec nečtěte.

Na webu Inside Survivor se nově objevily další informace k 40. sérii Survivora. Jak jsme vás již před pár měsíci informovali, ve 40. řadě se bude cast skládat ze samých vítězů. Nyní máme konečně jasno, jak se celá série bude jmenovat.

 

S40: WINNERS AT WAR

Název této hvězdné řady Winners at War (český doslovný překlad zní Vítězové ve válce, my budeme používat stručnější a údernější Válka vítězů) poprvé odtajnil fanoušek Chris Scotts. Chris byl na Fidži na dovolené a na svém Instagramu sdílel sérii fotek ze skladiště soutěží, kde mimo jiné narazil i na vlajku 40. série.

Web Inside Survivor kromě názvu série sdílel také očekávané rozdělení kmenů. 20 vítězů se rozdělí do dvou kmenů, červeného a modrého. Každý kmen bude obsahovat 5 mužů a 5 žen.

EDIT k 29.12.2019: Na základě preview na Reunionu S39 bylo potvrzeno, že původní barvy kmenů jsou prohozené. Původně červený kmen je tedy modrý a naopak. Fotky i popisky jsou v článku zaktualizovány.

 

Modrý kmen budou tvořit Adam Klein, Ben Driebergen, Ethan Zohn, Jeremy Collins, Rob Mariano, Danni Boatwright, Denise Stapley, Michele Fitzgerald, Natalie Anderson a Parvati Shallow. Z předchozích sérií se znají Rob a Parvati, kteří spolu začínali v kmeni Zloduchů v S20: Heroes vs. Villains, a také Natalie s Jeremym, kteří patřili do kmene Hunahpu v S29: San Juan del Sur.

 

Do červeného kmene budou patřit Amber Brkich Mariano, Kim Spradlin, Sandra Diaz-Twine, Sarah Lacina, Sophie Clarke, Nick Wilson, Tony Vlachos, Tyson Apostol, Wendell Holland a Yul Kwon. Z předchozích řad se Sandra zná s Tonym, s nímž začínala v kmeni Mana v S34: Game Changers, dále se Sarah, s níž ve stejné sérii hrála po promíchání v kmeni Nuku, a také s Tysonem, který byl rovněž v kmeni Padouchů v S20: Heroes vs. Villains. Sarah také hrála s Tonym v S28: Cagayan, kde oba patřili do kmene Siláků.

 

HERNÍ NOVINKY

40. série bude také obsahovat několik nových twistů. Asi největším a nejkontroverznějším zvratem je návrat Edge of Extinction (Pokraje vymření), který nám byl představen v 38. sérii. Pravidla života na Pokraji by měla zůstat stejná a samotný Pokraj by měl pro všechny hráče opět zůstat tajemstvím až do okamžiku sloučení. Další změnou by měla projít návštěva blízkých, kdy soutěžící nenavštíví pouze jeden blízký, ale hned celá skupinka. Zajímavostí také je, že se návštěva nebude týkat pouze soutěžících, kteří budou ve hře, ale i těch, kteří budou na svou chvíli čekat na Pokraji vymření. Aby hráči z Pokraje měli větší motivaci ve hře setrvávat, celková výhra v této sérii stoupne na dvojnásobek, tedy 2 milióny dolarů. Poslední novinkou bude variace na aukci, která však bude probíhat během celé řady. Každý trosečník před začátkem dostane určité množství „survivorské měny“, za niž si bude moci v průběhu hry pořizovat odměny, komfortní předměty nebo výhody do hry. Tuto měnu budou hráči moci různě sdílet a když bude někdo vyloučen, musí své zbývající peníze odkázat jinému hráči ve hře.

Jak se vám líbí název, logo a rozdělení kmenů? A co říkáte na herní novinky? Budeme se těšit na vaše názory v komentářích nebo na fóru 🙂

zdroj informací a fotek: Inside Survivor, Instagram @chris_scotts

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

17 komentářů

 1. Mikey17

  Myslím že 40. Serie bude TOP, zrovna u navrátilců a dokonce vítězů hry jsem rád že bude EoE kdyby na začátku hry vypadli moji favoriti, Tony, Ethan, Adam, Jeremy a dalsi.. jen by mě naštvalo že jsou rychle mimo hru ale takhle budou stále mít šanci a hlavně budou na obrazovce i když málo. Na tuhle sérii se těším asi nejvíce a snad nezklame. 🙂

 2. majnejmistomik

  Myslím si, že byste měli dát Island of the Idols a Winners at War šanci. Před sérií DvG se také nedávalo moc šancí na úžasnou sérii a jak to nakonec dobře dopadlo? Neměli bychom soudit knihu podle obalu. Třeba to nakonec bude nejlepší série vůbec :). Jo a ještě něco, nechci si moc dělat reklamu, ale založil jsem si na instagramu nový profil @survivorczechfan a budu tam dávat informace a možná i zajímavosti o soutěžících a sériích, díky všem kteří mě budou sledovat 🙂

  • Merengues9 Merengues9

   DvG byla celkem dobrá sezóna, ale o tom že by byla úžasná bych radši mlčel. Nicméně u s S40 nejde o to, že se vrátí jen vítězové (to je při tom skvělý námět a cast je více než slušný), ale že se vrátí Edge of Extinction (nejhorší twist v historii Survivora) a zase tam bude spousta výhod, imunit atd. To už se nějaká mind game úplně vytrácí a to je to co mě na té hře nejvíce baví.

   • majnejmistomik

    Souhlasím s tebou, EoE byl velký krok vedle a po S40 bych už ho asi nechtěl vidět. Nové twisty už mě taky štvou a doufám že následující 2 série budou aspoň trochu sledovatelné ( zvlášť série IoI ) ale já stále mám naději která je velká 😉

    • Merengues9 Merengues9

     Tak to se ti divím. Já mám zcela jasnou představu jak by měla dobrá sezóna vypadat a minulé řady které obsahují všechny ty nové twisty mi dávají za pravdu.

     • majnejmistomik

      Já nevím…mě ty nové twisty také vadí, ale já jakožto velký fanoušek Survivora se mi jen málokdy stane, že se na nějakou sérii už nechci podívat, takže i přes ty twisty já mám Survivor rád a jestli budoucí série budou horší či lepší to už je mi jedno

      • Merengues9 Merengues9

       No mě to taky pořád baví, přeci je to jediná show kterou pravidelně sleduji, ale od 20 sezóny bych napočítal na prstech jedné ruky které byly opravdu dobré. Navíc Game Changers a právě Edge of Extinction jsou totální žumpy které úplně ničí celý koncept hry.

       • majnejmistomik

        souhlasím, třicítková léta jsou zatím tak trochu největší dark era, ale jsem teda pekelně zvědavý co přinesou série čtyřicítkové. Jen doufám, že tam nebude plno vyřazení ve finálové šestce bez jediného hlasu, miliony…no to spíš triliony zahraných imunit, které se stejně nakonec anulujou, velmi schopné ženské hráčky, které produkce natolik ignoruje, že nakonec vždy vyhraje chlap, a ještě k tomu navrch ve všech sériích bude EoE a v tich sériích vyhraje navrátilec z něj. Nejlepší kombinace ever 😀

 3. Merengues9 Merengues9

  Tak tohle bude totální sračka. Po tom luxusním castu jsem se neskutečně těšil, ale tyhle twisty zní otřesně. Edge of Extinction je fakt to nejhorší co Survivor mohlo potkat.

 4. timeshock timeshock

  Já se jako každou sérií moc těším .To že budou chtít v 40 udělat něco vyjímečného se dalo čekat . Hráče známe víme co od nich asi tak čekat osobně se těším na Tonyho co zas vymyslí nebo na Sandru zda jí nechají dojít tak daleko aby je měla zas všechny pod palcem a vyhrála.Zajímavý taky může být Rob a Amber i když každý v jiném kmeni tak myslím že se jich budou chtít velice rychle zbavit .Taky Parvati určitě nezklame a okamžitě zaleze pod křídla nějakého toho budulínka přes kterého se vyšplhá. Prostě si myslím že to může být zajímavá série ale to ukáže až čas.

 5. SiGi SiGi

  Díky za novinky. Nepřipadá mi to jako začátek konce. To, že budou bojovat vítězové minulých řad, nám všem známí, může být příjemné zpestření. Rozhodně se těším!

 6. ItalianManiac ItalianManiac

  Update: Redmond z Inside Survivor zmínil, že barvy kmenů možná budou prohozené, ale rozdělení by mělo zůstat stejné. U této informace se ještě čeká na potvrzení.

  • ItalianManiac ItalianManiac

   Update: Na základě preview na Reunionu S39 bylo potvrzeno, že původní barvy kmenů jsou prohozené. Původně červený kmen je tedy modrý a naopak. Fotky i popisky jsou v článku zaktualizovány.

 7. Skubaan

  Děkujeme za info 🙂 Před každou sérií s novými twisty jsem byl vždy trochu nesvůj, aby ve hře nepůsobily negativní dopad, ale vždy tomu bylo naopak… Tedy tentokrát se nezbývá jen těšit na nové díly a fandit osobním favoritům 🙂

 8. Rodann

  Je toto počátek konce…?
  Australská (příp. novozélandská) a dokonce i jihoafrická mutace mi (bohužel) už přijdou kvalitnější.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.