Štvrtý Live After Show pre BvW v kocke

img_2986

(Spoiler vypadnutého, ktorý je aj hosť, diel na stiahnutie na fóre)

Dnešný diel bol pre Parvati veľmi špecifický, hosťom v jej After Show bola hráčka, s ktorou si odkrútila dve série (Cook Islands & HvV) a vďaka neúčasti ktorej, bola pozvaná do FvF. Reč je samozrejme o Candice Cody (predtým Woodcock). Tento diel, začal ako ten minulý pri tom, ako obe dámy sledovali koniec 5. epizódy, v ktorej sa udial jeden z prvých podrazov v kmeni Navrátilcov. Veľmi kvitujem takéto Behind the Scenes zábery, kde bolo vidno, ako obe dámy sedia na stoličkách priamo v réžii CBS, neďaleko improvizovaného štúdia, kde sa After Show točí (viď obrázok).

img_2989

Aby som už prešiel k samotnému dielu, musím na úvod napísať, že som sa bavil, bolo vidieť tu chémiu, medzi Parvati a Candice, ktoré už čo to spolu preskákali. Parvati na úvod skonštatovala, že bolo pre Candice asi ťažké byť v situácii, kde bola s mužom ktorého miluje a následne aj s mužom, ktorého v hre nenávidela, ale jedným dychom nezabudla spomenúť, že pozná Candice z CI & HvV a vie, že je to ťažký súper pre hocikoho do súťaží.

Candice poznamenala, že svoju dovolenku po roku a pol si predstavovala úplne ináč, ako tak, že bude vyhodená za približne 30. sekúnd hlasovaním na základe prvého dojmu (respektíve by som dodal skôr povesti). Reč padla samozrejme aj na Johna a či mu dávala nejaké rady do hry, načo odpovedala pohotovo (a celkom vtipne), že učila na dvore manžela zakladať oheň, s úškrnom na tvári dodala, že si susedia asi museli pokladať otázku „čo tam vlastne robia?“. Obe sa nostalgicky zamysleli a zistili, že je to už 7 rokov čo sa poznajú od ich spoločne prvej účasti v hre. Parvati nezabudla dodať, že jej Survivor pomohol dospieť, Candice samozrejme toto konštatovanie odsúhlasila, s tým, že jej tiež.

img_2997

Debata sa točila aj okolo toho, ako sa spoznala s Johnom, ak som to správne pochopil, stretli sa po CI, pri štúdiu na medicíne, v Georgetowne. Candice sa vrátila k prvému dielu, kde sa vyjadrila, že ani neuvažovala o výmene s Johnom, na čo hneď povedala, že bolo v prvom diely vidno, keď dostal Rupert šancu na výmenu, že hlavou Johnovi naznačovala, že to nespraví. Odôvodnila to tým, že už mala nejaké skúsenosti z hry, zo súťaži a chcela dať aj jemu šancu si zahrať.

img_3032

Potom prišla jedna vec, ktorú som mám pocit, ani v tých 5. dieloch nezaznamenal. Parvati sa jej pýtala na jej antipatie k Bradovi, Candice sa vyjadrila v tom duchu, že keď bol John v hre, tak nemala dôvod a ani nechcela robiť rozbroje, lebo vedela, že má niekoho v „hre“, vždy v aréne RI jej Brad vravel, že nech sa nebojí, že John je s ním, načo pri jeho vypadnutí, už keď nemala dôvod sa ovládať to dala najavo. Tiež Parvati spomenula (aj vďaka ukážke) jej slovnú výmenu názorov s Monicou. kde si osobne myslím, že Candice sa zachovala veľmi dobre, Monica sa do nej navážala s tým, že prečo útočí na Brada, prečo ju zraňuje, a ako všetci v tom diely videli, Candice jej odvetila, že jej city boli tiež zranené tým, keď pre ňu hlasovala. V priebehu dielu spomenula, že to je len hra, a emócie, ktoré tam boli sú súčasťou hry.

BUM! LMAO LOL ROFL, išlo sa na reklamu a tam Colton, mi až zabehlo, keď som ho videl, mali by dávať nejaké varovanie. 

img_3047

Potešila ma informácia, o tom, ako to vlastne chodí pri RI, po kmeňovej rade, smeruje hráč do tábora, kde následne nemá ani veľa času na regeneráciu, lebo hneď ráno nasleduje duel, vždy som sa tak pýtal sám seba, prečo vždy všetci spia (samozrejme neviem o akej hodine sa točí kmeňová rada, ktorá je aj tak nie celá vysielaná).

Obe dievčence sa rozplývali nad tým, ako John za Candice plakal v epizóde 1, čo Candice ocenila tým, že pri sledovaní tiež plakala (hmm manželské povinnosti museli byť epické v ten večer… #poznámka autora). Candice aj spomenula, že John nieje zrovna ten typ chlapa čo plače, bolo to druhý krát čo ho takto videla. Načo hneď nadhodili, že aj Tyson plakal za Rachel, a vôbec by to do neho nepovedali.

Páčilo sa mi, keď Candice spomenula, že nemala dôvody neveriť Marisse a Rachel, že za všetkým je Brad, dokonca aj spomenula to čo aj Marissa v minulom diely, že Brad je ukecaný a veľmi sebestredný.

img_3049Po ďalšej prestávke nezabudla Parvati povedať, že sa jej počas pauzy Candice zdôverila s tým, že ju pekne griluje v priamom prenose a nastal historický moment, Candice sa Parvati ospravedlnila za svoju reč na FTC v HvV, kde zase grilovala ona ju, ako poznamenala, spätne keď videla tú sériu, musí jej pripísať kladné body za celú hru.

Obe sa tiež vrátili ku kmeňovej rade, kde vypadla Laura Morett, Candice očakávala, že to schytá Laura B., respektíve, že je na podrezanie vhodná Monica, vylúčenie Laury M. ich preto veľmi šokovalo (podobne ako mňa).

img_3054

Parvati sa preto spýtala Candice, či tam nevidí symboliku a rovnaké prvky ako v čase CI kde bola vylúčená ona pred Adamom, s ktorým mala „showmance“, podobne ako sa tu črtala showmance, respektíve hra páru Laury a Arasa. Candice povedala, že skôr vidí symboliku v tom, že tak ako si myslel, že je kráľom v kmeni Brad a vyletel, je možné, že rovnaký osud čaká práve Arasa.

 

img_3061

Vtipná vložka prišla, keď bolo povedané, že nováčikovia sú už vlastne ani nie kmeň, ale po Bradovom vylúčení rodina… rodina 5. členov. Parvati hneď nato zasmečovala, že by to vyzeralo inak s Russellom (Hantzom). Človek sa aj dozvedel, že je v L.A. Candice len na otočku a ponáhľa sa po točení na letisko a do nemocnice, kde pracuje.

Celkovo, ale veľmi dobrý diel, taká uvoľnená atmosféra, veľa koketných kecov, Som zvedavý, či na ďalší týždeň sa dočkáme jej muža, alebo Brada, či Laury. Osobne by som rád videl príchod pána futbalistu a neoficiálneho 5. člena Sexu v meste či Zúfalých manželiek.

Milan (c) 2013

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

5 komentářů

 1. Ozzy.i.am

  Paráda dakujem!! Nejradši bych to ale slyšel přímo od Parvati. Videa afrer show s titulkama by do budoucna nebyli možností ? 🙂

  • pochybujem, že to niekto bude robiť, žiadne zahraničné titulky nie sú, takže odposluch + časovanie je na strašne dlho, je to len taký bonus, ktorý sa aj teraz robí prvý krát, pri S25 a S26 neboli ani tieto recapy, videá sú na stiahnutie na fóre.

 2. onndra

  Dost mě tuto sérii zkazilo, že vypadla Morett. Laura B. se chová tak něchutně, jako její manžel. -_-

 3. mizo

  Podle mě to s tím jedním a půl rokem dovolené znamenalo, že si teď vybrala dovolenou na jeden a půl roku dopředu. Že nikam nebude moci jet na takovouhle dobu. Ale třeba se pletu 🙂

 4. Earl

  Candice som si v tejto sérií dosť obľúbil, čo som ani nečakal lebo v CI aj HvV ma dosť iritovala. Dokonca som s ňou aj trochu písal na Fb a je veľmi sympatická a milá. Takže Candice dávam za túto sériu veľké +. Čo sa týka budúceho LAS tiež by som najradšej videl Brada. Návrat z RI prajem Laure M.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.