Survivor 28: Rozhovor s 3. vyřazeným

Varování: Nečtěte, pokud jste něviděli 2. epizodu Survivor: Cagayan. Pochodeň zhasla dalšímu trosečníkovi, kterého tradičně vyzpovídal Gordon Holmes a my vám nyní přinášíme překlad jeho rozhovoru se třetím vyloučeným soutěžícím – Bricem.

Je v pořádku nazývat ten kmen kmenem krasavců, když už v něm nejsi ty?
Ani omylem. Ten název dostal tvrdou ránu a teď musí najít jiný název. Když je Brice pryč, už se to nemůže nazývat kmenem krasavců.
Nějaké návrhy nového názvu?
Možná venkovští balíci? (smích)

Neviděli jsme moc z toho, jak se kmen rozdělil na tebe s Morgan na jedné straně a LJ, Jeremiaha, Alexis a Jefru na straně druhé. Mohl bys nám o tom něco prozradit?
Na tom není moc co vysvětlovat. Přišlo mi, že LJ a Jeremiah jsou v pohodě, protože jsou to dva heterosexuálové a já se jim moc nezamlouval. Upřímně jsem to takhle cítil. A ti dva se dali dohromady se dvěma holkama, které tam nebyly, aby hrály hru. Já do Survivora přišel od prvního dne hrát, takže LJ a Jeremiah ve mně vycítili hrozbu, protože viděli, že bych nejen mohl hrát dobře společensky, ale zároveň bych mohl být i fyzickou hrozbou a mohl bych přežít. To jim okamžitě nahnalo strach. Na začátku všichni odstrčili Morgan, takže jsem se s ní spojil, protože jsme mohli využít její prsa a získat někoho třetího. Ale ti kluci se o prsa nezajímali, jestli chápeš, co tím myslím.
Jo, chápu. Bylo tam něco, co ti jasně ukázalo, že tvá sexuální orientace je pro ně problém?
Kdybys byl s námi na ostrově, tak bys to sám také cítil. Ale třeba se ode mě drželi dál z úplně jiného důvodu (smích).

Vypadalo to, že Jeremiah zvažuje přeběhnutí k tobě a Morgan. Byla tam nějaká šance, že se to stane?
Určitě. Mám pocit, že Jeremiah není dost chytrý nabrice to, aby myslel sám za sebe a přišlo mi, že LJ se mu dostal do hlavy. Nemyslím si, že Jeremiah je dost chytrý na to, aby mu došlo, že LJ je obrovská hrozba. Proč si ho vůbec nechávat? Ale Jeremiah umí jen sekat trávník a pózovat fotografům, takže nemohl pochopit, co se děje. Za to se na něho nezlobím. Prostě nepochopil, o co v této hře jde.

LJ byl první den zvolen za vůdce. Držel se této role i ve chvíli, kdy jste dorazili na pláž?
Jednoznačně. Chtěl působit dominantně, aby v něm ty slabé dívky viděly vůdce. Myslím ale, že ho překvapilo, že jsem byl vůdcem také. V táboře jsem dost pracoval, hodně jsem pomáhal při soutěžích, byl jsem zábavný. To ho možná vyděsilo a začal mě považovat za hrozbu.

Jaký byl tvůj vztah s Alexis?
Na ostrově jsme vycházeli dobře. Vlastně jsme spolu vycházeli dobře většinu času všichni. Ale jakmile došlo na strategii, viděl jsem, kdo se mnou mluví a kdo ne. Vím, kdo rozhoduje a kdo je jen do počtu. A přišlo mi, že Alexis je pro ně jen hlas navíc.

V kmeni chytrých došlo minulý týden k obrovskému kolapsu. Tušili jste, jak zlé to tam bylo s J´Tiou a vysypanou rýží?
Nevěděli jsme, jak špatné to je. Ale když jsme přicházeli na soutěže, mohli jsme jim vidět v očích, že na tom nejsou moc dobře. Nevěděli jsme sice, že na tom jsou až takhle špatně, ale bylo na nich vidět, že toho mají dost.

Řekla ti Morgan o nápovědě k imunitě?
Nemyslím, že o tom bylo potřeba mluvit, protože když jsme dorazili na pláž, bylo celkem jasné, co se děje. Jen jsme řešili, proč když vycházela z vody, vypadala jak z Pobřežní hlídky. Ale jinak jsme se o tom nebavili, protože jsem na ni nechtěl tlačit.

Dobrá, čas na slovní asociace. Vím, že to pro tebe bude těžké, když neznáš jména těch lidí, ale zkusme začít s Morgan.
Sexy kočička.
LJ?
Zaříkávač koní.
Alexis?
Kroutící se prdelka.
Jeremiah?
Figurína.
Jefra?
Kdo to je?

Co si ze Survivora odnášíš?
Vyrostl jsem ve Philadelphii, byl jsem gay a navíc černoch, takže jsem to neměl moc lehké. Ale jak jsem řekl na kmenové radě, posledních pár let jsem na sebe dost pyšný. Vrhl jsem se od života po hlavě a Survivor mi to potvrdil, že jsem úžasný, talentovaný, chytrý, hezký, zábavný… A postupem času přichází stále více dobrých věcí. Při pobytu na ostrově jsem ale dost nechutně smrděl a tak už v životě smrdět nechci, takže jsem se vrátil do Philly a vybudoval si vlastní parfumerii. Vůně podle Brice bude dostupná už v květnu.

miky253

2 komentáře

  1. rhee

    Spojil jsem se s Morgan, protože jsme mohli využít její prsa… 😀 😀

  2. XtttX

    Brice mal skvelé odpovede… Hneď prvá ma dostala do kolien. 🙂

    Btw, som jediný ktorému sa tieto rozhovory zdajú tak trochu spoileroidné?
    Jeremiaha nazve hlupákom, pri Jefre „Kdo to je?“. Neviem, neviem, ale ak by títo dvaja vyleteli pred zlúčením(spoločný výlet, zlepšenie vzťahov), nemyslím že by sa o nich takto vyjadroval…

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.