Survivor 28: Rozhovor se 4. vyřazeným

Varování: Nečtěte, pokud jste něviděli 3. epizodu Survivor: Cagayan. Pochodeň zhasla dalšímu trosečníkovi, kterého tradičně vyzpovídal Gordon Holmes a my vám nyní přinášíme překlad jeho rozhovoru se čtvrtým vyloučeným soutěžícím, kterým se stala J´Tia.

Ty, Latasha a Kass jste před poslední kmenovkou vypadaly, že k sobě máte hodně blízko. Podrazily tě?
Nebylo to nečekané. Věděla jsem, že je tu šance na mé vyloučení. Kdykoliv jdete na kmenovku, musíte čekat, že vás můžou vyřadit. Před kmenovkou jsem si nemyslela, že bych měla jít domů, ale jak to pokračovalo a Jeff mluvil, tak mi došlo, že ostatní vede k tomu, aby zvážili přínos v soutěžích. Takže pro mě nebylo moc překvapení, když jsem byla vyloučená.

Na tebe se asi bude vzpomínat jako na ženu, která vysypala rýži do ohně, což už se v Survivorovi v minulosti stalo. Brandon Hantz udělal něco podobného. Ale Brandon byl vznětlivý mladý muž, který chtěl udělat něco velkého, zatímco ty na mě působíš jako větší stratég. Pomoz mi pochopit, co tě k tvému kroku vedlo.
V tu chvíli mi vlastně všichni z mého kmene řekli, že půjdu domů. Já už se cítila špatně předtím, protože jsem pokazila tu skládačku a oni si do mě tím oznámením kopli a srazili mě ještě níž. A taky mi přišlo, že Garrett, o kterém jsem si myslela, že je se mnou v alianci a bude hlasovat pro vyloučení Kass, se otočil proti mně.  Takže jsem usoudila, že bych ho měla zasáhnout na nejcitlivějším místě, což byl jeho žaludek. Neustále totiž mluvil o tom, jaký má hlad. A on byl navíc tím, kdo na mě dával pozor, takže jsem si myslela, že to pro něho bude dvojitá pohroma. A ostatní jsem vážně neměla moc ráda, takže mi bylo jedno, jestli budou trpět hlady. A osobně bych radši zůstala a hladověla, než šla domů a jedla. Takže jsem vysypala rýži.
Latasha byla v té době na tvé straně? Měla jsi starost alespoň o ni?
Latasha řekla, že jdu stejně domů. A jak jsme neměli moc jiného jídla, když jsme měli rýži, tak po mém vysypání rýže jsme paradoxně měli jídla o dost víc. Měli jsme banány, já nachytala nějaké kraby, byli jsme ohledně jídla trochu chytřejší. A navíc jsme stále ještě trochu rýže měli. Ale ne. Necítila jsem se špatně kvůli nikomu.
Měla jsi někdy nějakou podobně přehnanou reakci ve svém běžném životě?
Jako že bych přišla do restaurace a ve vzteku jim vysypala rýži?
Já vám ukážu!
(smích) Jo! Vy trapáci… Jak se opovažujete? Ale neměla.

Takže dost věcí o tobě, které jsme viděli, byly negativní. Jaká byla nějaká pozitiva, která jsme neviděli?
Vypadalo to, že Tasha a Kass mě nenávidí. A je v pořádku říct, že jsem byla nestabilní, protože jsem byla. Byla jsem dost na dně. Ale většinu času jsme držely spolu. Kass a Tasha mi říkaly věci přímo do očí, byly upřímné, před soutěžemi jsme si vzájemně upravovaly vlasy. Neříkám, že jsem si užila každý okamžik na ostrově, ale měla jsem ráda každého, s kým jsem tam byla. Nevěděla jsem, že se mnou mají tolik problémů a myslí si, že jsem panovačná, (smích) ačkoliv dokážu pochopit, proč si to mysleli. Ale já jsem, kdo jsem.

Ve svém běžném životě jsi dost úspěšná a tady jsi byla v situaci, kdy tvůj přínos závisel na tom, jak dobře dokážeš se zavázanýma oči dát vlajku na desku. Bylo frustrující být tak neschopná nějak ostatním prospívat?jtia
Bylo to strašně frustrující, protože tohle evidentně nejsou věci, které potřebuji v běžném životě. Myslela jsem si, že členové svalnatého kmene jsou tak úspěšní, protože už mají zkušenosti se soutěžením pod tlakem. To jim dost pomohlo vrátit se zpátky do soutěží, ve kterých se jim třeba nevedlo, a nepanikařit. Bylo to strašně frustrující. Nejsem zvyklá prohrávat. V prohrávání nejsem dobrá a nechystám se naučit, jak v tom být dobrá, protože nemám v úmyslu ve svém běžném životě v prohrávání pokračovat.

Co reakce od fanoušků Survivora?
Nevím. Četla jsem jen ty dobré.
Chytré. Máš v počítači filtr, který nepustí dál špatné komentáře.
Ne, to nemám, ale špatné komentáře prostě ignoruji, takže vy všichni, kdo mi píšete ošklivé věci, jen ztrácíte čas. Tady… Kouknu na to… „ Andílku J´Tio, jsi hvězda a udělala jsi tuto sérii lepší už jen tím, že ses v ní objevila. A tady je další: „ J´Tio, pořád tě z celého srdce miluji.“

Dobře, čas slovních asociací. Začněme s Garrettem.
Svalnatý.
David?
Prohnaný.
Spencer?
Hluchoněmý.
Kass?
Naštvaná ženská.
Jeff Probst?
Tři tečky, hmmm…
(smích) A Latasha?
Dobrá atletka.

Dobře, měla jsi tam na ostrově určitě zajímavý příběh. Co důležitého si z toho všeho odnášíš?
Chtěla bych říct, že si z toho odnáším něco důležitého, ale na nic si nemůžu vzpomenout. Snažím se ti něco říct, Gordone. Jsem, kdo jsem a mám ráda, kdo jsem. To si odnáším. Mám ráda, kdo jsem, zatímco někteří možná ne. Nesmíš se trápit tím, kdo jsi a to je přesně to, co dělám.

miky253

9 komentářů

 1. Lortis

  Ta holka měla letět jako první. Se strategickým vyřazováním zkrátka začali moc brzy…

 2. soonrich

  ta měla být spíš v nějakým kmeni bezmozků, jako bych ten chlupáč z s22 či Culpepper 😀 ale ted z jiné stránky, myslíte, že by měla třeba taková Scout(s09) větší přínos do soutěží? 😀

 3. Dom

  nejnesympatičtější soutěžící ever…konečně je venku !

 4. Lifty

  „A ostatní jsem vážně neměla moc ráda, takže mi bylo jedno, jestli budou trpět hlady.“
  vs
  „Neříkám, že jsem si užila každý okamžik na ostrově, ale měla jsem ráda každého, s kým jsem tam byla.“
  Ta holka si tak nechutně protiřečí…

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.