Survivor 29: rozhovor s 1. vyřazeným

Varování: Článek obsahuje SPOILERY!!! Nečtěte, pokud jste neviděli 1. epizodu San Juan del Sur!!!

Začala nám už 29. řada Survivora, která se vrátila k tématu 27. série – Blood vs. Water a my pokračujeme s tím, co začalo právě během 27. série – volnými překlady rozhovorů Gordona Holmese. Začínáme s první vyloučenou trosečnicí, kterou se stala Nadiya.

Věděla jsi, že kmen cílí na tebe?
Byl to totální podraz. Vůbec jsem to nečekala. Náš kmen byl plný tupců a já myslela, že s tolika hlupáky v kmeni budu v bezpečí alespoň na té první radě.
Jak se projevovalo, že váš kmen byl plný hlupáků?
104953_d0866b_1Naše skládačky řešil Alec. Alec a Jaclyn… Věděla jsem, že jsme nahraní. A to už vůbec nemluvím o tom, že jsem v našem kmeni patřila mezi nejsilnější. A ne jen mezi holkami. A zastala jsem mnohem více práce než všechny ostatní holky. Jsem na tom lépe fyzicky i psychicky, ale to zas tak moc neznamená, protože jsem z toho zatraceného ostrova byla vyloučena. Ale když vidím, jaká v našem kmeni byla „konkurence“, tak si myslím, že se mě neměli zbavovat.

Jednou z věcí, která vyšla najevo, bylo to, že Joshe považuješ za jednu z dívek. Byl to opravdu takový problém?
Ne, nebyl. Neřekla jsem, že je holka. Potřebovala jsem ho jako další hlas do naší dívčí aliance, což byl jediný důvod, proč jsem ho zaškatulkovala mezi holky. A vážně jsem netušila, že si to Josh vyloží takhle. Kdybych to byla tušila, tak bych to nedorozumění napravila. V táboře jsme totiž s Joshem byli dobří přátelé. On byl tím, se kterým jsem si nejvíce sedla.
Tušíš, proč Josh vlastně hlasoval pro Baylor, když to vypadalo, že ji má v hrsti?
Myslím, že to byla chyba. Netuším, proč nakonec radši hlasoval s kluky.

Překvapilo mě, že vám Val přiznala, že na Ostrově vyhnanství hledala jisté věci. Snažila se vás přesvědčit, že má skrytý symbol imunity?
Řekla mi, že má nápovědu, kterou mi také ukázala. Když se Val vrátila zpět do tábora, věděla jsem, že ji potřebujeme. Řekl jsem jí, že ji jako kmen určitě nevyloučíme, protože mezi kluky s holkami byla obrovská propast. Neměli jsme ale čas hledat tu imunitu.

Poznala jsi Johna Rockera?
Ne, neměla jsem ponětí, kdo ten hlupák je. Sleduji kriket a ne baseball. Takže jsem netušila, co je zač. To by mě ale od případné spolupráce nijak neodradilo, ačkoliv, kdybych věděla, kdo to je, asi bych se snažila navázat spolupráci více.
Choval se v táboře jako hlupák?
Strašně nadřazoval kluky nad holky. Ani se se mnou nesnažil mluvit. Pamatuji si, jak jsem mu jednou řekla: „Johne, pojďme do tábora vzít tuhle kládu.“ A on mi na to řekl, že čeká, až mu s tou kládou přijdou pomoci kluci. Přitom spolu bychom tu kládu v pohodě do tábora dostali. On prostě holky v podstatě ignoroval a líbilo se mu, jakou pozornost mu věnují mladší kluci.

Fajn, čas slovních asociací. Začněme s Joshem.
Královna (smích).
Val?
Nevyzpytatelná.
Jaclyn?nadiya
Blbka.
Dale?
Otravný.
John Rocker?
Hlupák.
Alec?
Zhulenec (smích).
Baylor?
Exhibicionistka.
Lidé, kteří tě oslovují Natalie?
To jsou všichni. Ale to je v pohodě. Nevadí mi to.
Wes?
Buran, vidlák.
A nakonec Natalie.
Nejlepší dvojče na světě.

Jak vlastně komunita the Amazing Race reagovala na vaši účast v Survivorovi?
Byly jsme vlastně první průkopnice. Dostávali jsme podporu, ale lidé jako Dále nechápali, jak tyhle mrchy někdo mohl vybrat do Survivora (smích). Myslím, že to bylo různé a taky myslím, že když jsem byla vyloučena jako první, pár lidí z toho mělo škodolibou radost. Ale Natalie je stále ve hře, takže stále může lidem nakopat zadky ona, když jsem to nedokázala já. Myslím, že mé vyloučení je tou nejlepší věcí, která ji mohla potkat. Snad zapomene na ten milion dolarů a půjde po krvi. Teď do toho půjde po hlavě.

miky253

5 Comments

 1. Hajefr

  Moc teda nechápu tuhle část:

  Poznala jsi Johna Rockera?
  Ne, neměla jsem ponětí, kdo ten hlupák je. Sleduji kriket a ne baseball. Takže jsem netušila, co je zač. To by mě ale od případné spolupráce nijak neodradilo, ačkoliv, kdybych věděla, kdo to je, asi bych se snažila navázat spolupráci více.
  Choval se v táboře jako hlupák?
  Strašně nadřazoval holky nad kluky. Ani se se mnou nesnažil mluvit. Pamatuji si, jak jsem mu jednou řekla: „Joshi, pojďme do tábora vzít tuhle kládu.“ A on mi na to řekl, že čeká, až mu s tou kládou přijdou pomoci kluci. Přitom spolu bychom tu kládu v pohodě do tábora dostali. On prostě holky v podstatě ignoroval a líbilo se mu, jakou pozornost mu věnují mladší kluci.

  Nejdřív mluví o Johnovi, pak najednou o Joshovi? A že nadřazuje holky nad kluky a pak se s ní ani nesnaží mluvit?

 2. Earl

  A potom, že prečo vypadla prvá 😀 Nečudujem sa, že ju poslali hneď. Vidno na nej, že ju to doslova urazilo a pourážala všetkých v kmeni, dokonca aj ľudí čo s ňou hlasovali. Po tomto sa mi utvrdilo, že Nadiya je tá horšia z dvojčiat. 😀

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.