Survivor 29: rozhovor s 4. vyřazeným

Varování: Článek obsahuje SPOILERY!!! Nečtěte, pokud jste neviděli 4. epizodu San Juan del Sur!!!

Začala nám už 29. řada Survivora, která se vrátila k tématu 27. série – Blood vs. Water a my pokračujeme s tím, co začalo právě během 27. série – volnými překlady rozhovorů Gordona Holmese. Dnes je na řadě čtvrtý vyřazený trosečník, kterým se stal Drew.

Bylo včerejší hlasování podraz?
Ne, čekal jsem to. Věděl jsem, že holky jsou proti mně. Tak trochu jsem vypustil pár věcí a taky tam byl trochu zmatek kvůli nedostatku jídla, spánku a vody. Byla tam spousta proměnných, ale rozhodně jsem nebyl připravený jít domů tak brzy.
Moc toho, co se děje v Hunahpu, jsme neviděli. Takže koho jsi myslel, že máš na své straně?
Myslel jsem, že je na mé straně Reed. Jon… Myslel jsem, že Keith. Jeremy a Missy byli podle mého na hraně a o zbytek jsem se ani moc nestaral.

s29_press_images_ep4_0023Před začátkem hry si každý myslí, že bude dominovat v soutěžích a podřezávat hrdla. Pak ale může vyjít tam ven a příroda ho může srazit do kolen.
Jednoznačně. To mělo na mou fyzičku i psychiku obrovský vliv. Až do pátého dne jsem měl v plánu všem nakopat zadky a ovládat ostatní. Ale tvrdě jsem narazil. Byl jsem vidět vlastně až ve třetí epizodě, kde mě ukázali, jak spím, protože jsem byl úplně kaput.
Vypadá to, že v každé sérii je někdo, kdo působí jako lenoch. Ze svého gauče si říkám: „Hej, vstávej a jdi makat!“ Ale z mého gauče se to snadno říká.
(smích) Myslím, že v televizi ukazují to, co chtějí, aby divák viděl. Neukázali, jak jsem holkám otevíral kokosy, jak jsem chodil pro vodu, nebo sbíral dřevo na oheň a pak celou noc oheň udržoval. Nebo jak jsem jen s Jonem stavěl přístřešek. Strašně moc záběrů neukázali, protože chtěli, abych vypadal jako lenoch. Myslím ale, že při 40 stupních v Nicarague se pouze snažíte přežít.
Alec se do tebe ale navezl kvůli tvé pracovní morálce u vás doma.
S Alecem se do sebe navážíme navzájem. Takže tímhle mě nepřekvapil. V jednu chvíli jsem si ale sám myslel, že bych mohl vypadat jako lenoch. Přitom jsem si tam jen chtěl udělat přátele a získat životní zkušenosti.

Proč myslíš, že byly ženy proti tobě?
Protože jsem pro ně byl hrozba. Byl jsem silný v soutěžích. Taky jsem na tom byl dobře po sociální stránce. Věděly, že kdybych se dostal do sloučení, spojil bych se s Jonem, Jaclyn a mým bratrem. A tohle lidi asi děsilo. Určitě jsem udělal pár obrovských chyb. Hlavně pak to, že jsem zahodil tu soutěž. A taky jsem spoustu věcí ignoroval a byl jsem trochu více sebejistý… možná hodně sebejistý ohledně pár věcí, které jsem udělal a řekl. Chybami se ale člověk učí. Musím se poučit a jít dál.
Označil jsi sám sebe za šéfa.
(smích)
Z čeho ta sebedůvěra v tvou hru pramenila?
(smích) Ani nevím, jak jsem na to slovo přišel.
(smích) Protože to slovo je úžasné.
Nemám tušení. Připadá mi, jako kdyby to řekl nějaký úplně jiný člověk. Za jedenáct dní jsem pořádně nejedl, umíral jsem žízní a nespal jsem déle než třicet minut. Začínal jsem bláznit. A když věci nešly tak, jak jsem chtěl, nezvládl jsem to. Dali do hry velké osobnosti z nějakého důvodu. Snad jsem byl alespoň zábavný…
Snažil se v tobě někdo vzbudit dojem, že to tam vedeš?
Neřekl bych. Myslím, že jsem byl prostě králem ve své vlastní hlavě.

V jednu chvíli jsi označil holky za čubky. Sledovat to takhle zpětně…
Přál bych si, aby do televize dali nějaký jiný dialog. Každý má na jazyku něco hnusného, co by rád řekl o ostatních. O tom ta hra je. Řeknete pár věcí, kterých později můžete litovat. A já rozhodně pár takových věcí řekl.
Věděl jsi, že je Kelley poblíž, když jsi udělal ten komentář?
Na to si vážně nevzpomínám. Měl jsem prostě okno. V televizi jsem se na to poté díval, jako kdybych byl opilý a můj kamarád, který měl na sobě GoPro, mi pouštěl záběry z té kamery a říkal: „Koukni, co jsi včera vyváděl.“ (smích)
Takže, jak jsi vlastně reagoval, když ses viděl v televizi?
Uff… Jen jsem vrtěl hlavou. Střihači ti vždycky ukážou to, co chtějí, abys viděl. A já byl vykreslený jako padouch a blbec. Přitom ale myslím, že jsem byl v pohodě až do desátého nebo jedenáctého dne, kdy jsem začal vyšilovat. Bylo ponižující sám sebe sledovat. Myslím, že tam venku se dost zvýraznily mé negativní vlastnosti. Mým největším nepřítelem jsem byl já sám. Když Jeff před hrou říkal, že mým největším problémem budu já sám, tak měl naprostou pravdu.
Nelíbí se mi, že během našeho rozhovoru lichotíš Jeffovi.
Fajn, tohle byla jediná hezká věc, co jsem o něm řekl. (smích)

Dobrá, čas slovních asociací. Začněme s Natalie.
Nedoceněná.
Jeremy?
Charakterní a emocionální. Vypočítavý.
Keith?
Starý dobrý jižan.
Missy?drew
To je máma. Snaží se postarat o všechny a brečí.
Julie?
Survivor Barbie.
Jon?
Říkal jsem mu Hulk. V obličeji totiž vypadá přesně jako on. A taky zvládne předvést jakoukoliv Disneyho postavičku. Umí pár opravdu úžasných věcí. Je vážně talentovaný.
Reed?
Víla. (smích)
Kelley?
Mrcha.
A nakonec Alec.
To je chlap. Ne, jeho přezdívka je veverka. Takže ho nazvu veverkovitým.

Na poslední kmenové radě jsi šel po krku Kelley. Před chvílí jsi jí nazval mrchou. O co tady jde?
Prostě jsem si nesedli. Jedl jsem stejné porce jídla jako ona a vážně mě to štvalo. Věděl jsem, že ona jen hraje blbou. Viděla každou epizodu Survivora v historii, ví toho strašně moc o hře a vážně chtěla mě a Jona dostat z kola ven. Proto jsem ji neměl rád.

Reeda jsi přirovnal k víle. Jen aby bylo jasno, tady jde o nějaký vtip mezi vámi dvěma?
To souvisí s jedním z jeho ponorů, který předvedl ve vodě. Jde o vtip mezi námi.

Tvůj bratr si zatím v Coyopě vede celkem slušně. Vím, že vy dva jste soutěživí, ale musíš na něho být hrdý, ne?
Ale jo, jsem na svého bratra hrdý. Tak nějak ani neví, jak se do té hry dostal. Určitě jsem na něho hrdý. Je to zkušenost, na kterou nikdy ani jeden nezapomene. Takže zůstaňte u svých televizorů a sledujte tu malou veverku v akci.

miky253

7 Comments

 1. Tereeeza

  Jak já se u toho dílu bavila.:D Úplně jsem si vydupala, aby ho za jeho kecy a ‚strategické‘ jednání vyhodili..:D

 2. Jarl Ragnar Lothbrok

  Co dodat k Drewíkovi… hrál si na Russela, ale přitom je to úplný debil.

 3. Tomáš

  Tady jako takovej blbec nepůsobí a byl tak samozřejmě záměrně vykreslenej CBS, ale těma kecama si o to doslova říkal.
  Docela mě taky překvapuje jak může být takovej týpek(aspoň) podle svalů tak mimo – když ani nevěděl že za ním Kelley stojí. A mimo mi přišel víc dní než ty poslední 2 nebo jak dlouho si myslí. 😀

  Moc nechápu co tam dělá člověk, kterej neviděl všechny série – nic proti lidem co Survivor nežerou jako já, ale vidět vše je snad základ, abych se mohl poučit z chyb jíných soutěžících nebo třeba najít inspiraci jak hrát.
  Tím nenarážím jen na Drewa, ale třeba Missy – copak neviděla že „hodný zlodušky“ nevyhrávají?Názorný příklady sou Amanda, Sugar nebo Dawn?

  • Jarl Ragnar Lothbrok

   Tys toho viděl asi z Missyné hry víc než ostatní, že už víš jak hraje.
   Hráči, kteří viděli všechny série… to je myslím trochu přepich. Za několik posledních sérií to spíš vypadá, že standardem začínájí být hráči, kteří survivora nikdy neviděli.. i když pravda, to teď poslední 2-3 řady zlepšili.

   • Tomáš

    Tak vidím u Missy že podrazila Drewa, kterej s ní počítal a i tak furt bulí a ten její ksicht je na pěst jako u Dawn.

    A je zajímavý,že poslední série sou tak dobrý když je tolik hráčů co nezná celou minulost.
    Já bych ale stejně tam nikoho nedal bez znalostí všech sérií – samozřejmě bych dával kontrolní otázky co každej ví, pokud ty série viděl.

 4. Merengues9 Merengues9

  Mastermind :-DD

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.