Survivor 31 – co jsme neviděli v 5. epizodě

Následující článek je volně přeložen z insidesurvivor.com a samozřejmě obsahuje spoilery.

Moničin pád
Monica Padilla byla prvním člověkem z původního Bayonu, vyloučeným ze hry. A navíc rukou svých původních soukmenovců. Ale jak k tomu ke všemu došlo? Byla Monica skutečně vyloučená kvůli pokusu o ženskou alianci a hádce o škeblích, nebo za tím bylo více?

Naše zdroje uvádějí, že krátce po promíchání kmenů, ke kterému došlo 7. den, přestala být Monica zpovídána produkcí. Zatímco ostatní soutěžící měli zpověď každý den, Monica byla několik po sobě jdoucích dní vynechána. Pokud je tohle pravda, je to podivné, jelikož soutěžící jsou zpovídáni téměř každý den a je velice vzácné, pokud někdo zůstane bez zpovědi více než dva dny v řadě.

Zahození soutěže?
Spekulovalo se o tom, že Bayon zahodil soutěž o imunitu. Monica se totiž o tom zmínila v jednom ze svých rozhovorů po vyřazení a naznačil to i Jeremy na svém twitteru. Jeho tweet následně retweetel Stephen. To by mohlo vysvětlovat, proč se Jeremy rozhodl soutěže o imunitu nezúčastnit a proč Stephen zasáhl terč Angkoru.

S ohledem na nedostatek zpovědí a možné zahození soutěže je možné, že Monica byla k vyloučení určena produkcí. Samozřejmě, že konečné rozhodnutí je vždy na samotných soutěžících, ale nějaké to pošťouchnutí od produkce je součástí Survivora už od Bornea.

Dívčí aliance
V epizodě nám bylo ukázáno, že Monica přišla za Kimmy s návrhem na dívčí alianci až po soutěži o imunitu. Tento návrh následně Kimmy přinutil jednat a Monica byla nakonec vyloučena. Ale bylo to opravdu takhle? Ve skutečnosti Monica za Kimmy pravděpodobně přišla už před soutěží, před kterou proběhly i debaty o vyloučení Monicy.

Škeble
Bylo moře skutečně bez zdrojů jídla? Pravděpodobně zde bylo méně potravy v závislosti na tom, že pár týdnů zpátky se na stejném místě natáčela 32. série, takže produkce musela zásoby v moři pravděpodobně trochu doplnit.

miky253

1 komentář

  1. SiGi SiGi

    Díky za zveřejněné podrobnosti a zajímavosti!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.