Survivor 31 – co jsme neviděli v 6. epizodě

Následující článek je volně přeložen z insidesurvivor.com a samozřejmě obsahuje spoilery.

Střípky ze soutěží
Obě soutěže, které jsme v této epizodě viděli, obsahují mnoho vynechaných záběrů.
V soutěži o odměnu proběhlo mnoho soubojů, které jsme neměli možnost vidět. Bylo zde sedm párů, přičemž všechny, až na Kass a Stephena, se utkaly dvakrát. První kmen, který získal sedm bodů, vyhrál. Kompletní výpis všech soubojů najdete níže (vítězové jsou vyznačeni tučně).

Jeremy (obě kola) vs. Andrew
Ciera (obě kola) vs Tasha
Spencer (1. kolo) vs Keith (2. kolo)
Abi (obě kola)
vs Kimmy
Joe (obě kola) vs Woo
Wentworth (1. kolo) vs Wiglesworth (2. kolo)
Kass (1. kolo) 
vs Stephen

Ta Keo vyhrálo 7:6. A šušká se, že v rozhodujícím souboji Kass mezitím, co běžela pro svůj kruh, na Stephena vřeštěla a gestikulovalo, což ho natolik rozhodilo, že následně minul.

V soutěži o imunitu měly oba kmeny možnost vybrat účastníky jednotlivých kol z druhého kmene. Začalo e klasickým kámen, nůžky, papír, aby se určilo, kdo bude vybírat jako první a následně se kmeny každé kolo prostřídaly.

Také v této soutěži proběhlo mnoho soubojů, které jsme neviděli. A pokud jde o Kimmy, která měla jíst prasečí mozek, nebyla to čistě náhoda. Jakmile došlo na souboje 1 vs 1, byla Kimmy okamžitě vybrána jako první.

Terryho konec
Debatovalo se také o tom, jestli Terryho konec v soutěži lze považovat za quit nebo ne. Ačkoliv Terry se nejspíše rozhodl sám, že hru opustí, ve skutečnosti stejně neměl jinou možnost a skončil by, i kdyby se z nějakého šíleného důvodu rozhodl pokračovat. Ještě než soutěžící odletěli do Kambodži, museli určit jednu osobu, která může v případě nouze kontaktovat produkci. A pokud si tato osoba a/nebo produkce myslí, že by soutěžící měl opustit hru, tak soutěžící nemá jinou možnost. Takže Terryho odchod nelze považovat za quitnutí, jelikož neměl jinou možnost.

Jak prozdradil Jeff Probst, tak Terry ihned poté, co nasedl na loď, dostal k dispozici telefon a uprostřed oceánu v Kambodži si tak mohl promluvit se svou ženou a synem. Probst také řekl, že kdyby měli na lodi k dispozici kameru, Terryho telefonát domů by byl také součástí této epizody.

Woo a jeho pád
Mnoho lidí si pokládá otázku, proč se Ciera a Kass zaměřily na Wooa namísto Savage. Ciera na Twitteru prozradila, že na Wooa se zaměřily, jelikož věděly, že bude jednodušíí přesvědčit Abi, aby hlasovala pro něho než pro Savage.

miky253

3 Comments

 1. Silesia

  No to to trvalo!

  • Kuxik009 Kuxik009

   Můžete prosím vás někdo tomuto uživateli dát alespoň krátkodobý ban? Pod každým článkem vidím jenom jeho komentáře o tom, jak je daný autor pomalý a jak by sebou měl příště hodit, že Silesiu už nebaví věčně čekat.

 2. Skubaan

  Moc hezký střípky, díky za příspěvek 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.