Survivor 31 – co jsme neviděli ve 3. epizodě

Následující článek je volně přeložen z insidesurvivor.com a samozřejmě obsahuje spoilery.

Pád Peih-Gee
Další hlasování a další soutěžící, který padl rukou Abi. Ale jak Peih-Gee tak rychle stala terčem namísto Varnera? Bylo to pouze proto, že se Abi rozhodla přidat k Tashe se Savagem, nebo za tím bylo ještě něco víc, co nám produkce neukázala? Pojďme to zjistit.

Savage a Tasha v problémech
7. den byly Bayon a Ta Keo rozděleny do tří nových kmenů. Nově vytvořený kmen Angkor se skládal z Abi, Peoh-Gee, Savage, Tashy, Varnera a Wooa. Bývalí členové Ta Kea se ihned domluvili, že budou držet pospolu a pokud prohrají soutěž o imunitu, vyloučí Tashu a Savage. Proběhla dokonce krátká debata mezi Peih-Gee a Varnerem, zda by neměli soutěž o imunitu úmyslně prohrát, aby vyloučili Savage a zároveň tak ochránili své bývalý spojence v ostatních kmenech. Peih-Gee však tento návrh zamítla.

Savage a Tasha byli jasní vyvrhelové. Dokonce to zašlo tak daleko, že první noc na nové pláži strávili odděleně od bývalých členů Ta Kea a spali v malé loďce, kterou byl kmen vybaven. Za vším však bylo nedorozumění, když si Tasha se Savagem mysleli, že mezi ostatními nejsou vítáni, zatímco ostatní Tashou a Savagem opovrhovali za to, že s nimi odmítají spát.

Jeff Varner a jeho paranoia
Ačkoliv původně byl Angkor rozdělen na bývalé členy Ta Kea a Bayonu, tak Peih-Gee chtěla spolupracovat se Savagem. Proto za nim přišla a řekla mu, že je ochotná s nim hrát. Varner byl svědkem tohoto rozhovoru a jeho paranoia okamžitě vystoupala na maximum. Ihned zašel za Savagem, který hodil Peih-Gee přes palubu. Následně s nabídkou spolupráce přišel Varner.

Tasha a její tajné poznámky
Zatímco byla paranoia na denním pořádku, začala Tasha pracovat na Abi. Tasha pletla Abi copánky a při tom na ni zapůsobila svým náboženským hlasem. Abi se vlastně proti svým bývalým soukmenovcům obrátila už 8. den, kdy byla rozhodnutá hlasovat pro kohokoliv, koho Tasha a Savage označí. Ti se zaměřili na Varnera, protože ho považovali za fyzicky nejslabšího a Abi ochotně souhlasila, protože podle ní byl Varner nepředvídatelný a navíc měla pocit, že je stejně v jeho alianci až na samém dně. Tohle všechno se stalo ještě před soutěží o imunitu.

Peih-Gee vs. Savage
Angkor měl nejhorší podmínky ze všech. Nejen, že musel stavět úplně nový přístřešek, ale neměl ani žádné zásoby. Terén na ostrově byl také velice drsný a i moře bylo plné skal. Prohlásit, že soutěžící tím byli vystresováni, by bylo ještě hodně mírné. Peih-Gee v táboře tvrdě pracovala a dostávala se do potyček s lidmi, kteří nepomáhali. Někdy těsně před soutěží o imunitu se na toto téma pohádala se Savagem. Takže ačkoliv Abi byla vylíčena jako šílenec, ve skutečnosti měla s Tashou a Savagem výborný vztah, zatímco Peih-Gee byla vnímána jako hádavá.

Zhroucení při soutěži
Před soutěží o imunitu byl Varner určitě terčem. Minimálně pro Tashu a Savage, kteří navíc měli pod palcem Abi. Když byl poté Varner přistižen, jak předává své bývalé soukmenovkyni Kelly zprávu o spolupráci s Kimmy a Monicou, terč na jeho zádech se jen zvětšil. Varner se následně zhroutil a všechny hodil přes palubu. Obvinil Savage a Peih-Gee, že uzavírají tajné dohody (viz. výše).

Woo mimo dění
Když si Woo uvědomil, že zas a znovu nemá věci pod kontrolou, byl ochotný vyloučit Varnera. Savage se snažil přesvědčit jak Peih-Gee, tak Wooa, že vyloučení Varnera je nejlepší možná cesta. Woo a Peih-Gee si poté promluvili osamotě a zatímco Woo byl ochoten Varnera vyloučit, Peih-Gee měla výhrady.

Varner se dal do práce
Ačkoliv produkce nám vše vylíčila tak, že Varner jen ležel a spal, ve skutečnosti dělal všechno možné, aby se zachránil. Promluvil si s Wooem i Peih-Gee a řekl jim, že Abi se snaží Peih-Gee zbavit. Toto Peih-Gee přimělo promluvit si s Abi, která jí následně, jak jsme viděli v televizi, řekla, že bude hlasovat tak, jak budou chtít Savage s Tashou. Od této chvíle Peih-Gee odmítala hlasovat pro Varnera, protože si uvědomila, že rázem by byla v početní nevýhodě.

Změna hlasu
S Peih-Gee, která odmítala hlasovat pro Varnera a Wooem, který byl ochotný hlasovat tak, jak chtěla Peih-Gee, vše směřovalo k remíze. Tasha se Savagem však remízu nechtěli, stejně jako Varner. Proto se Tasha a Savage rozhodli hlasovat pro Peih-Gee, stejně jako Abi a Savage. Woo opět zůstal mimo dění.

Kmenová rada
Aby demonstrovala, jak moc to měl Varner nahnuté, tak po vyloučení Peih-Gee Tasha vykřikla: „Neměla jsi to být ty. Měl to být Jeff.“ Kdyby Peih-Gee byla ochotná hlasovat pro Varnera, mohla být stále ve hře.

miky253

1 komentář

  1. To sú pikle, fajn čítanie :-))

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.