Survivor 45 – kmen Belo

BELO

 

BRANDO

I když Brando možná vypadá jako stereotypní nerd, v srdci je třídním šaškem. Kamarádi ho popisují jako „rozkošného lháře“ a on sám zbožňuje slovní hříčky i různé žertíky. Dokonce sám sebe popisuje jako dítě vzešlé z nespoutaného letního románku mezi Yulem a Cochranem. Ale na ostrově se chce chovat trochu jinak – doufá, že se mu podaří nenápadně vyzdvihnout své mládí, aby se při čtení hlasů ostatní nesmáli jemu.

Jméno: Brandon „Brando“ Meyer

Věk: 22 let

Rodné město: Oak Park, Kalifornie

Současné bydliště: Seattle, Washington

Povolání: softwarový vývojář

Zájmy: Běh, disc golf [sport s létajícím talířem, jehož pravidla vycházejí z klasického golfu – pozn. překl.], baseball a Pokémon Go. A taky slovní hříčky – obzvlášť, když jsou z nich ostatní v rozpacích!

Popiš se třemi slovy: Zvídavý, chytrý a motivovaný.

Co ti leze na nervy: Když si někdo vybere pisoár hned vedle vás, i když je jich kolem spousta volných.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Jsem obrovský fanoušek baseballu. V dětství jsem byl hvězdný nadhazovač a nadšeně jsem fandil Ičiróovi [Ičiró Suzuki je bývalý japonský hvězdný hráč baseballu – pozn. překl.]. Klub Seattle Mariners je pořád můj nejoblíbenější tým a dokážu nesčetně hodin sledovat baseball a diskutovat o něm s rodinou. A taky nejím sushi – to je pro mě jakožto polovičního Japonce asi ten největší hřích.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? V roce 2021 jsem napsal, ilustroval a vydal svou vlastní knížku pro děti! Psaní bylo vždycky mou vášní a toto mi pomohlo si svou vášeň ozkoušet.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Můj dědeček Tom. Je to čtyřiadevadesátileté zvíře, naučil mě zbožňovat baseball a taky rád zahradničí. Vyrůstal v japonských internačních táborech a vždycky mi připomíná, abych se co nejvíce snažil. Taky má pořád neskutečně husté vlasy.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Když mi bylo 16 let, vážil jsem skoro 90 kg a měl jsem problémy se sebevědomím. Uvědomil jsem si, že se moje situace nijak nezlepší, když s tím nebudu nic dělat, tak jsem začal každý večer běhat 5 km. Do roka jsem byl sebevědomější a o 23 kg lehčí.

Proč chceš být součástí Survivoru? Hrát Survivor je mým snem od doby, kdy mi bylo 10 let a s rodiči jsem se díval na sérii Survivor: Nicaragua. Jako poloviční Asiat jsem si vždycky říkal, že na tuto hru nejsem dost „Asiat“, ani dost „běloch“. Teď si ale chci dokázat, že jsem se pletl, a snad k tomu inspiruju i ostatní.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Hodně se ztotožňuju s Davidem Wrightem, který mě inspiroval, abych se pustil do boje se svou váhou a překračoval své hranice. Nejvíce ale asi budu hrát jako Yau-Man – budu hrát takticky, originálně a přátelsky (ale rozhodně nemám v plánu někomu darovat auto).

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Chtěl bych někoho, kdo doplní to, co mi chybí. Může to být fyzická síla v soutěžích nebo vztahy s lidmi. Taky to musí být někdo, na koho bych mohl být hrdý, kdyby to celé vyhrál. I v éře plné podrazů (Ricard/Shan, Jesse/Cody) je to velmi důležité.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Budu Posledním trosečníkem, protože umím rychle přemýšlet a dokážu si všímat detailů, takže mi nic neunikne.

 

BRUCE

Bruce má v Survivoru naprosté déjà vu. Před necelým rokem byl na úplně stejném místě a nemohl se dočkat, až odstartuje 44. sérii. Jeho první kroky ve hře však bohužel byly i jeho poslední – během úvodní soutěže si poranil hlavu, utrpěl otřes mozku a po pouhých 12 hodinách musel být ze zdravotních důvodů evakuován. Nyní Bruce dostal druhou šanci přepsat svůj smutný zápis do dějin Survivora. Spoléhá se na svou schopnost naslouchat, pokládat otevřené otázky a doufá, že i jako „vtipný opilý strýček“ se stane hlavou své nové trosečnické rodiny.

Jméno: Bruce Perreault

Věk: 46 let

Rodné město: West Warwick, Rhode Island

Současné bydliště: Warwick, Rhode Island

Povolání: pojišťovací agent

Zájmy: Golf a box.

Popiš se třemi slovy: Zábavný, soupeřivý a energický.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Se svou úžasnou ženou jsem vychoval dvě báječné děti.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Celý můj život… Prošel jsem si pěstounskou péčí. Denně pracuju na tom, abych ve svém běžném životě přežil.

Proč chceš být součástí Survivoru? Zbožňuju tu hru! Potřebuju mít šanci si ji zahrát. Málem jsem o ni přišel, ale teď jsem zpátky. Konceptem této hry je mikrokosmos našeho každodenního života. Chci být součástí Survivoru, protože Survivor je můj život.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Pořád musím zmínit mýho chlápka, Jeremyho Collinse. Máme podobné životní hodnoty a smysl pro rodinu. Budu hrát jako Jeremy, jako Jesse ze 43. série a jako Gabler. Nebudu se podobat jen jednomu hráči nebo hernímu stylu. Dokážu zvážit situaci a potom se jí přizpůsobit.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Budu Posledním trosečníkem, protože nastal můj čas.

 

JAKE

I když se Jakeovi v Survivoru teprve zvedá opona, už se připravuje na hlavní číslo večera. Má unikátní životní příběh jako čerstvý advokát a učitel dětského dramatického kroužku. Věří tomu, že dokáže využít kmenovou radu ve svůj prospěch. I když ví, že v něm ostatní uvidí spíš pivaře než hvězdu z Broadwaye, chce všem od začátku ukázat, že je plný překvapení.

Jméno: Jake O’Kane

Věk: 26 let

Rodné město: Hanson, Massachusetts

Současné bydliště: Boston, Massachusetts

Povolání: advokát

Zájmy: Divadlo, Dungeons & Dragons [fantasy hra na hrdiny, známá také pod názvem českého ekvivalentu Dračí doupě – pozn. překl.] a posilování.

Popiš se třemi slovy: Hlučný, vychytralý a neodbytný.

Co ti leze na nervy: Motorky, když se někdo bere moc vážně a když někdo nechce vyslechnout nové nápady.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Umím tu nejlepší domácí pizzu.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Dokončil jsem Spartan Race. To je velký úspěch pro chlapa, který se dříve zadýchával po výšlapu do druhého patra.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Upřímná odpověď – moje mamka. Kdyby mě nepodporovala a nenaučila mě pracovní morálce, nebyl bych tam, kde jsem teď.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Na Survivor mě připravilo studium na advokátské zkoušky. Vyžaduje to hodně obětavosti, sebeovládání a nutnosti přetrpět těžké dny, ale pokud to respektujete, tak se s tou výzvou poperete.

Proč chceš být součástí Survivoru? Survivorem bych oslavil všechno, co jsem v životě doposud dokázal. Vystudoval jsem práva, zatímco jsem pracoval ve dvou zaměstnáních, a během toho všeho jsem začal žít zdravěji a zhubnul přes 35 kg.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Wendellovi, protože oba přemýšlíme logicky, oba jsme vystudovali práva, ale zároveň jsme kreativní. Myslím, že mu tato kombinace ve hře hodně pomohla.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Chci spojence, který pokryje mé slabé stránky a dokáže se spřátelit i s lidmi, kteří si mě budou držet dál od těla. Budu potřebovat, aby ve mě vložili důvěru a aby mi věřili každé slovo, ať už to bude pravda nebo ne.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Budu Posledním trosečníkem, protože nikdo to nechce víc než já. Nikdo kvůli tomu nebude makat tvrději než já. Jsem chytrý a umím to s lidmi, takže mě hrou provedou hlavně mé sociální schopnosti.

 

KATURAH

Katurah o sobě tvrdí, že je pořád „v módu přežívání“. Je to proto, že téměř deset let pracuje jako advokátka za občanská práva, a zároveň už téměř 35 let chodí po světě jako homosexuální černoška, což ji neustále znevýhodňuje a pořád musí zjišťovat, jak se s tím vyrovnat. Ale tyto životní zkušenosti ji zároveň nejlépe připravily na Survivor – do tohoto 26denního soudního procese si přinese pečlivě nalinkované plány a chce dokázat, že je v ní mnohem víc, než jen její neuvěřitelně důležité povolání.

Jméno: Katurah Topps

Věk: 34 let

Rodné město: St. Louis, Missouri

Současné bydliště: Brooklyn, New York

Povolání: advokátka za občanská práva

Zájmy: Bikram jóga, ochutnávání vynikajícího jídla na nádherných místech a boj se systémovým rasismem.

Popiš se třemi slovy: Vypočítavá. Odhodlaná. Nečekaná.

Co ti leze na nervy: Když někdo chodí pomalu, když někdo mluví pomalu a když z někoho přímo čiší privilegia.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Umím francouzsky. A taky jsem téměř barvoslepá.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Úspěšně jsem otočila svůj život – dříve jsem pouze přežívala, ale teď už se mi daří.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Mladá Katurah. Ta malá holčička musela čelit nepředstavitelným překážkám, ale stejně se rozhodla se proti nim obrnit, chtěla se stát advokátkou za občanská práva a zlomit generační prokletí. Pak vyrostla a všechno tohle se jí podařilo!

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Chodím po světě jako černoška, žena, příslušnice LGBT a dítě chudoby.

Proč chceš být součástí Survivoru? Abych si připomněla, jakou sílu má ta odvážná a rozmanitá žena ve mně. A také věřím tomu, že když děláte věci, které vás naprosto děsí – tomu se říká život!

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Natalii a Spencerovi, protože se nikdy nevzdávali. Myslím, že budu směsicí Nataliina odhodlání se špetkou Robových manipulativních vůdčích schopností (ale nebudu to přehánět). Celkově však budu spíš úplně novým hráčem.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Loajality, která bude tak neutuchající, až to skoro nebude dávat smysl (jako třeba Laurelina loajalita k Wendellovi).

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Protože jsem se na to celý život připravovala (i když jsem si to ještě neuvědomovala)!

 

KELLIE

Kellie začala používat Survivor jako únik z náročného života v předních liniích během pandemie. Okamžitě se zamilovala do hry, která spojuje její lásku k soupeření i životní zkušenosti s navazováním vztahů s lidmi v citlivých situacích. Jako zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče má pocit, že má pro hru životně důležité schopnosti, a doufá, že pro ni bude výhodou důvěryhodnost sestřiček. Ale nenechte se zmást – kdyby někdo na ostrově potřeboval lékařské ošetření, Kellie má 26denní dovolenou!

Jméno: Kellie Nalbandian

Věk: 29 let

Rodné město: Weston, Connecticut

Současné bydliště: New York, New York

Povolání: zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče

Zájmy: Hra na akustickou kytaru, sledování a hraní fotbalu a deskové hry, které beru až moc vážně.

Popiš se třemi slovy: Vynalézavá, rozvážná a intuitivní.

Co ti leze na nervy: Nehospodárnost a všeználci.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Jsem tak trochu nerd. Zbožňuju strategické deskové hry a videohry.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Během pandemie covidu jsem pracovala v New Yorku jako zdravotní sestra – a ukázalo se mi, že mám mnohem víc odolnosti a pevné vůle, než jsem si o sobě myslela! Také jsem hrdá na to, že jsem na zdrávce byla nejlepší studentkou ročníku a pak jsem se dostala na Yale. Myslím, že lidé často podceňují inteligenci sestřiček – a já jim to ráda vyvracím!

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Moje snoubenka Gabrielle. Přetrpěla si těžké časy, překonala spoustu překážek a stala se nejen úspěšnou, ale zároveň zůstala tou nejupřímnější, nejštědřejší a nejempatičtější osobou, která dokáže všechny spojit.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Určitě povolání sestřičky. V 18 letech jsem se stala záchranářkou. Pracovala jsem na pohotovosti, teď jsem na JIPce a během covidu jsem sloužila v New Yorku. Tyto zkušenosti mě naučily přemýšlet rozumně, být vnímavou a řídit se emoční inteligencí i v neustálém stresu a chaosu. A to ani nezmiňuju, že někdy pracuji na 12hodinových nočních směnách, kdy často není čas ani na přestávku! Zdravotní sestry jsou tvrďačky – ale také jsme empatické, povzbudivé a zranitelné. Tato kombinace mi hodně pomůže i ve hře.

Proč chceš být součástí Survivoru? Na tento pořad jsem se začala dívat, když jsem během pandemie pracovala jako zdravotní sestra v New Yorku. Byla to ta nejtěžší věc, jakou jsem kdy dělala, ale naučila jsem se, že život je krátký a může se změnit ze dne na den. Tak proč si nejít na plný plyn za tím, co si přejete? Myslím, že stejná houževnatost a lidskost je vetkaná i do této hry. Navíc zbožňuju dobrodružství a soutěžení – a kdo by si nechtěl vyzkoušet obří překážkové dráhy i v dospělosti?

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Naprosto se ztotožňuju s neústupností a vynalézavostí Kelley Wentworth. Stejně jako Parvati také zvládnu díky svému osobnímu kouzlu a nefalšovanosti navázat vztahy s různými typy lidí, ale zároveň si dokážu udržet nezávislou a nemilosrdnou taktiku. Rovněž bych se ráda inspirovala u Cirie, protože jsme obě zdravotní sestry!

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Ráda bych hrála s lidmi, kterým budu nejen důvěřovat, ale také budu rozumět jejich motivům. Nemusí být nutně předvídatelní – jen je chci pochopit a musíme si sednout. A snad pak společně zažijeme i nějakou zábavu!

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? V práci se musím umět přizpůsobit i v neustálých změnách a chaosu – stejně jako v této hře! Jsem jako chameleon, dokážu se kámošit se sportovci, porozumím si s nerdy, s holkama budu nejlepší kámoška. Dokážu navázat vztah úplně s kýmkoliv! Myslím, že lidi hodně překvapím. Ale nakonec jsem také plně připravená manipulovat s lidmi a dělat podrazy až do finálové kmenovky, kde dostanu hlasy od svých kamarádů v porotě.

 

KENDRA

Kendra má v sobě dvě stránky. První je plná intenzivního a soupeřivého elánu, díky němuž si představovala svou účast v pořadu ještě dříve, než se vůbec přihlásila. Také má však veselou, bezstarostnou a potrhlou energii. Doufá, že její fyzickou stránku i výraznou osobnost bude vyrovnávat její vášnivá duševní energie a že jí jakožto milovnici astrologie vyjde i příznivý survivorský horoskop.

Jméno: Kendra McQuarrie

Věk: 30 let

Rodné město: Haverhill, Massachusetts

Současné bydliště: Steamboat Springs, Colorado

Povolání: barmanka

Zájmy: Turistika, jízda na kolečkových bruslích, studium astrologie, čtení, táboření, vaření pro přátele a poslouchání hudby.

Popiš se třemi slovy: Společenská, odhodlaná a nadšená.

Co ti leze na nervy: Když někdo žvýká s otevřenou pusou. Chrápání. Když někdo neumí říct „prosím“ a „děkuji“. A když se lidi ptají na význam mých tetování.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Že umím mluvit úplně stejně jako Drew Barrymore.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Dokončila jsem Svatojakubskou cestu! [Svatojakubská cesta neboli Camino de Santiago je název pro dvanáct poutních cest, které vedou ke katedrále ve městě Santiago de Compostela ve Španělsku – pozn. překl.]

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Je těžké vybrat jen jednu osobu, protože mě inspirují všichni mí přátelé!

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Sama jsem prošla ve Španělsku poutní cestu Camino Primitivo a to mě rozhodně připravilo na tuto hru! Ocitla jsem se o samotě v nové zemi, denně jsem ušla skoro 25 kilometrů a s sebou jsem měla jen svůj batoh. To mi dokázalo, jak moc jsem odhodlaná a vynalézavá.

Proč chceš být součástí Survivoru? Ráda zkouším nové výzvy a dostávám se do situací, v nichž se můžu vyvíjet a růst. Survivor tohle všechno splňuje a k tomu navíc můžu zažít i pořádné dobrodružství!

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Vidím samu sebe ve spoustě silných hráček, jako je Amanda, Michele nebo Kim. Ale nejvíce jsem se ztotožnila s Carolyn ze 44. série! Stejně jako ona se nebojím být sama sebou a ukázat i svou divnou stránku. Líbila se mi její nefalšovanost a doufám, že ji také dokážu vnést do hry.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Loajality! Ráda bych si našla dva hráče, se kterými dokážu dojít až do konce. Také bych ocenila nějakého pohodáře při zemi, který mě bude vyvažovat!

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Budu Posledním trosečníkem, protože jsem odhodlaná! K tomuto titulu mě dovede můj neutuchající optimismus, odvaha a intuice.

zdroje informací a fotek: Entertainment Weekly, Survivor Wiki

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.