Survivor 45 – kmen Lulu

LULU

 

BRANDON

„Prostě nebuď tak úzkostlivý. Užij si to a nedělej si tolik starostí.“ To Brandonovi téměř jednohlasně poradili všichni kamarádi, než se vydal do Survivoru 45. Ale to se snáze řekne než udělá, když se mu má splnit sen, o kterém snil posledních 15 let. I když má strach z létání, který ho málem donutil účast na poslední chvíli zrušit, Brandon doufá, že hrou hladce proplachtí jako „týmový hráč“, který nebude hledat výhody jen pro sebe, zároveň si bude libovat v taktické hře a vytvoří si vlastní Snídaňový klub.

Jméno: Brandon Donlon

Věk: 25 let

Rodné město: Sicklerville, New Jersey

Současné bydliště: Sicklerville, New Jersey

Povolání: producent digitálního obsahu

Zájmy: Chození na jídlo do restaurací, nakupování starožitností a taky rád mizím z večírků, aniž bych to komukoliv řekl.

Popiš se třemi slovy: Empatický, zvídavý a komunikativní.

Co ti leze na nervy: Dospělí chlapi na Snapchatu. A když ode mě někdo něco potřebuje, ale napíše mi jen „ahoj“. Napiš, co máš na srdci!

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Nesnáším deskové hry, i když asi vypadám na to, že je mám rád. Radši bych podstoupil čištění zubních kanálků, než abych hrál Osadníky z Katanu. Fakt!

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Od vysoké školy jsem pracoval v marketingu, ale teď jsem se konečně dostal na místo, které zbožňuju, dělám práci, kterou miluju, a mám jedny z nejlepších kolegů.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Všichni moji učitelé. Každý mi předal něco, co využívám dodnes – a navíc jsou přepracovaní, špatně placení a podhodnocení. Zvedněte učitelům platy!

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Pro hru bude nezbytná má zkušenost se psaním. Myslím, že vím, co mám říct, jak to mám říct a komu to mám říct.

Proč chceš být součástí Survivoru? Survivor je moje nejoblíbenější věc na světě. Změnil mě k lepšímu ještě dřív, než jsem se vůbec dostal na Fidži. Chci se stát tím člověkem, v něhož mě tato hra dokáže změnit.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Každý den se vzbudím a přeju si, abych byl Mike White. Hrál jednu z nejpůsobivějších her – dokázal využít své šíleně dobré sociální schopnosti a zároveň z něj čišely sympatie. Vlastně doufám, že budu hrát jako všichni spisovatelé a scénáristi, kteří kdy hráli Survivor – David Wright, Cochran, Penner, atd.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Útěchy. Ve svém běžném životě mám každý den úzkosti. Dokážu si představit, že tady to bude ještě tak desetkrát horší. Mí přátelé a rodina už mě umí dobře uklidnit, takže bych tu chtěl mít někoho, kdo to taky dokáže.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Já to chci nejvíc. Nikdo to nechce tak moc jako já. Cítím se jako Karlík v továrně na čokoládu – mám zlatý kupón, jsem v továrně a chci zůstat jako poslední. Jdeme na to!

 

EMILY

Investiční analytička Emily ví, že přidání jakýchkoliv aktiv do portfolia vyžaduje hlubší analýzu než jen první dojem. Doufá, že stejně jí to vyjde i na ostrově. Emily přiznává, že nemá žádné trosečnické schopnosti ani speciální fyzické dovednosti, může na ostatní působit až moc „ostře“ a neumí lhát. Ale věří tomu, že když jí její spoluhráči nahlédnou pod pokličku, uvidí tam upřímnou, nefalšovanou a emočně inteligentní osobu, se kterou budou moci spolupracovat, a survivorské akcie jí tak vyplatí miliónové dividendy.

Jméno: Emily Flippen

Věk: 28 let

Rodné město: McKinney, Texas

Současné bydliště: Laurel, Maryland

Povolání: investiční analytička

Zájmy: Rozmazlování mé kočky, videohry a příprava jídel.

Popiš se třemi slovy: Přímá, upřímná a agresivní.

Co ti leze na nervy: Skoro všechno. Žvýkání, chrápání, arogance, přílišná vážnost, přílišné vtipkování. Jmenujte cokoliv a nejspíš mi to poleze na nervy.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Nejsem věřící, ale řídím se svým vlastním přísným smyslem pro dobré a špatné.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Složila jsem všechny tři úrovně CFA zkoušek na první pokus. (Věřte mi, ve světě financí je to fakt něco!) [CFA neboli Chartered Financial Analyst je speciální certifikace pro zájemce z oblasti financí a investic – pozn. překl.]

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Můj táta. Hodně jsem po něm podědila. Ukázal mi, jak je důležité se přijmout a být sám sebou, ale zároveň se donutit opustit komfortní zónu.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Když mi bylo 18 let, přestěhovala jsem se do Šanghaje jako studentka inaugurační třídy první sdružené čínsko-americké univerzity. Jsem zvyklá pracovat s lidmi, kteří pocházejí z mnoha různých zázemí a disponují rozmanitými životními zkušenostmi (a také s nimi ráda soupeřím).

Proč chceš být součástí Survivoru? Jedna z nejlepších rad, kterou jsem kdy dostala, byla „žij zajímavější život.“ A co je zajímavější než Survivor?

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Lidi mi říkají, že mám podobnou osobnost jako Kass. Budu to brát jako kompliment. Já mám však v plánu hrát svou vlastní hru a udělat svůj vlastní a unikátní seznam chyb.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Otevřenosti. Chci pracovat s někým, kdo má srdce na dlani. Kdo vás nenechá hádat, co cítí nebo co má vlastně za lubem.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Chybí mi většina těch tradičních vlastností, které by měl mít dobrý hráč Survivora – nejsem v nejlepší formě, nerada trávím čas venku a pro ostatní jsem někdy otravná. Ale právě proto to ode mě nebude nikdo čekat!

 

HANNAH

Hannah je plná životních zkušeností – nechala si impulzivně udělat hromadu tetování, poznala nepohodlí na letním táboře, ve 20 letech podstoupila odvykací léčbu a následně odstartovala svou kariéru terapeutky. Věří tomu, že její osobnost, která je stejně výrazná a barevná jako její potetované tělo, poskytne kmeni zábavnou úlevu, jelikož se někdy vnitřně cítí jako dítě. Snad se však sama bude smát naposled, až získá milión dolarů a objetí od svého milovaného Jeffa Probsta.

Jméno: Hannah Rose

Věk: 32 let

Rodné město: Woodbridge, Connecticut

Současné bydliště: Baltimore City, Maryland

Povolání: terapeutka

Zájmy: Muzikály, jízda na rotopedu a cokoliv s mým psem Ralphem.

Popiš se třemi slovy: Nadšená, vášnivá a autentická.

Co ti leze na nervy: Hlasité žvýkání a lidé s narcistickými sklony.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Že jsem terapeutka a založila jsem si soukromou praxi pro skupinové terapie.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Od 20 let jsem střízlivá.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Můj kamarád Rishi, který momentálně jede turné po Státech s broadwayským muzikálem „Jagged Little Pill“ a je neskutečně odvážný a plný energie. A taky Brené Brown [americká profesorka, spisovatelka a autorka podcastů – pozn. překl.].

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Dělala jsem poradkyni na letních táborech – někdy jsem musela žít s náročnými osobnostmi, zažívala jsem intenzivní soutěžení a často mi chyběla rodina doma.

Proč chceš být součástí Survivoru? Chci se dostat na hranice svých možností – fyzicky, psychicky i emocionálně. Survivor je můj oblíbený pořad a já chci být jeho součástí!

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Nejvíce se ztotožňuji s Aubrey Bracco. Doufám, že budu hrát stejně jako ona a Kelley Wentworth.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Chci někoho, u koho poznám, že to se mnou myslí upřímně, a zároveň se dokáže bavit, aby to nebylo nonstop jen náročné!

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Dokážu číst v lidech ve stejné místnosti (nebo na stejném ostrově), poznám i náznaky, v případě potřeby se budu držet zkrátka, ale až přijde ta správná chvíle, budu nemilosrdná. A zároveň u toho všeho budu co nejvíce upřímná a taky do hry vnesu zábavný prvek!

 

KALEB

„Na všechno, co jsem kdy dělal, jsem nikdy neměl dostatečnou kvalifikaci,“ zmínil v rozhovoru Kaleb. Jediný zástupce Kanady v této sérii pracoval během své patnáctileté kariéry v mnoha různorodých zaměstnáních. Jeho sebevědomí a schopnost řešit problémy ho vždy udržely nad vodou (dokonce i v případech, kdy se doslova topil). Kaleb v Survivoru obdivuje hlavně padouchy a na ostrov si přinese spoustu různých plánů, které bude postupně tahat z rukávu.

Jméno: Kaleb Gebrewold

Věk: 28 let

Rodné město: Port Coquitlam, Kanada

Současné bydliště: Vancouver, Kanada

Povolání: prodejce softwaru

Zájmy: Basketbal, cestování, zkoušení nových věcí, aktivity s přáteli – a taky rád dělám potížistu!

Popiš se třemi slovy: Charismatický, oportunistický, zlatý retrívr.

Co ti leze na nervy: Lidé bez smyslu pro humor. Lidé, kteří něco chtějí, ale nic pro to nedělají.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Od roku 2017 pracuju na dálku a navštívil jsem dvacet sedm různých zemí. Fidži bude dvacátá osmá.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Pracuji pro marketingovou společnost spolupracující s podniky, které se snaží vést komunity k tomu, aby volili tradiční zdravotnictví (fyzioterapie, chiropraxe, apod.) místo návykových léčiv a invazivní chirurgie. Je to pro mě mise, pro kterou jsem se nadchnul. Za posledních pět let jsem měl miliónové obraty, což znamená, že pomáhám tisícům pacientů a stovkám místních podniků.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Můj táta, který nikdy nedostudoval střední školu a pět let strávil ve vězení (rok a půl v Etiopii, tři a půl roku v Somálsku), ale přesto vystudoval univerzitu v Rusku a získal titul z ošetřovatelství. Mí rodiče toho spoustu obětovali, aby jejich děti měli příležitost žít lepší život a více toho zažít, což mi každý den dodává energii.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? V 17 letech jsem začal pracovat jako plavčík, abych mohl rozjet malířský podnik. Malířství jsem se věnoval i na vysoké škole, abych si zaplatil studium. V životě se mi toho spoustu nepovedlo, ale do Survivoru si přinesu selský rozum a zkušenosti z ulice.

Proč chceš být součástí Survivoru? Vzpomínám si, jak jsme se s mamkou u televize smáli těm ubrečeným chudáčkům v Survivoru. Vždycky říkala, že se nemůže dočkat, až mě tam taky uvidí, tak bych tuhle kapitolu rád uzavřel. A taky proto, že milión amerických dolarů je v Kanadě ještě mnohem víc!

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Rád bych řekl, že Tonymu, ale z respektu to neřeknu.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Rád bych měl někoho, kdo udrží své emoce na uzdě, bude mít spoustu vztahů a dokáže zjistit informace od ostatních soukmenovců, takže se nám podaří získat co nejpodrobnější obraz skutečné situace.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Na všechno, co jsem kdy dělal, jsem nikdy neměl dostatečnou kvalifikaci, tak proč ne já? Ať už to byla má první práce ve 13 letech, kdy jsem lhal, že mi je 16, nebo válení pizzy, nebo když jsem rozjížděl malířský podnik, i když jsem nikdy v ruce nedržel štětec, nebo má současná práce v prodeji softwaru – nikdy jsem neměl dost zkušeností či zásluh, ale vždycky jsem na to nějak přišel, dal do toho všechno a položil se do toho celou svou osobností. V Survivoru čekám to samé!

 

SABIYAH

Řidička kamionu Sabiyah má v Survivoru v plánu dát dohromady konvoj spojenců. Je pochopitelné, že do hry přichází s bojovým plánem, když ještě před dvěma lety sloužila u námořní pěchoty. Doufá, že ji její zkušenosti dostanou ze zákopů až do špionského bunkru, spojí se s „rozenými nohsledy“, odzbrojí je svým jižanským kouzlem a pak je zakousne jako mamba.

Jméno: Sabiyah Broderick

Věk: 27 let

Rodné město: Locust Grove, Georgie

Současné bydliště: Jacksonville, Severní Karolína

Povolání: řidička kamionu

Zájmy: Basketbal, zkoušení nových restaurací a malování.

Popiš se třemi slovy: Houževnatá, hrdá a plná života.

Co ti leze na nervy: Lenost. Když někdo tvrdí, že něco nedokáže.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Řídím kamion. Mám čtyři bratry (a žádné sestry). Jsem Mariňák.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Sloužila jsem své zemi. A pomohla jsem tátovi dostat se na dovolenou do Afriky (byl to jeho sen).

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Mí rodiče. Můj táta emigroval z Jamajky, kde se narodil do chudoby, ale nyní učí strojírenství a má tři tituly. Moje mamka vychovala pět dětí a někdy musela bojovat s odloučením od rodiny. Nikdy se nevzdává a ani se nespokojí s málem.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Čtyři roky aktivní služby u americké námořní pěchoty.

Proč chceš být součástí Survivoru? Je to hra, která vás ozkouší nejen fyzicky, psychicky a emocionálně, ale také duševně. Je to zkouška pevné vůle a víry.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Líbí se mi Ciriina laskavost a taktické přemýšlení. V této hře je legendou. Doufám, že s grácií ponesu stejný odkaz.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Chameleonů. Potřebuju přizpůsobivost a také schopnost udržet tajemství. Důvěra je rovněž samozřejmost, avšak ráda bych se spojila s někým, kdo bude nejméně podezřelý a zároveň nejrozumnější.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Nevědomky jsem se na tuto hru připravovala celý svůj život. Stát se Posledním trosečníkem je můj osud.

 

SEAN

Zatímco se studenti vrací do školy, ředitel Sean nastupuje do školy Survivoru. Je celoživotním fanouškem hry, ale odvahu se přihlásit získal teprve před pár lety, kdy se téměř 10 let snažil najít sám sebe, až se v konzervativní mormonské komunitě přestal stydět a otevřeně se přihlásil k homosexualitě. Dnes už ví, že má na to dojít až na konec a splnit si své sny – zejména díky tomu, že je expert v lidských vztazích (a má na to dokonce i titul).

Jméno: Sean Edwards

Věk: 34 let

Rodné město: Lawrence, New Jersey

Současné bydliště: Provo-Orem, Utah

Povolání: ředitel základní školy

Zájmy: Můj manžel Matt je skvělý kuchař. Nejraději jím jeho jídlo, zatímco s ním trávím příjemné chvíle a společně sledujeme Survivora. Také mám rád herní večery s bratranci a sestřenicemi.

Popiš se třemi slovy: Rád navazuji vztahy, jsem ambiciózní a mám magnetickou přitažlivost.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří jsou arogantní a myslí si, že jsou lepší než ostatní.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Když se se mnou lidé poprvé setkají, často si udělají mylné závěry. Téměř všichni si myslí, že jsem mladší, než jsem. Jeden čas jsem byl zástupcem ředitele na střední škole a rodiče i návštěvníci školy si mysleli, že jsem předsedou studenstva. Lidé jsou tedy vždycky překvapení, když se dozví, že jsem toho ve vzdělání i v kariéře tolik dokázal. Nechci se jenom bavit, jdu si za svým cílem a jsem přirozený vůdce.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Jsem hodně hrdý na spoustu věcí – jsem první ředitel školy v našem okresu, který se otevřeně přiznal k homosexualitě, vystudoval jsem doktorát a mé práce publikovali v různých odborných časopisech. Všechno se to však zdá nepodstatné v porovnání s mým naprosto největším úspěchem v životě, což je sňatek s manželem Mattem.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Má starší sestra Elaine je autistka. Nemluví, je často agresivní, ubližuje sama sobě a nemůže žít samostatně. I když každý den musí překonat mnohem více překážek než ostatní lidé, pořád se usmívá, směje a vždycky se přes to nějak dostane. Doufám, že jednoho dne budu stejně odvážný jako ona.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Jako homosexuál jsem musel překonat společenské stigma a náboženská očekávání, což mi pomohlo získat psychickou sílu, výdrž a houževnatost, a to je pro Survivor nezbytné.

Proč chceš být součástí Survivoru? Sledoval jsem Survivor od úplného začátku. Vždycky jsem chtěl hrát, ale spoustu let jsem neměl dostatek sebejistoty na to, abych se přihlásil. Survivor pro mě představuje šanci získat zpátky hodně promarněného času a zmeškaných příležitostí. Když si teď věřím a jsem na sebe hrdý, jsem připravený hrát a vyhrát!

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Nejvíce se ztotožňuji se Zekem Smithem. Vždycky byl autentický a byl sám sebou. Působil upřímně i během hry. Dokážu si představit, že nejvíce budu hrát jako Cirie Fields a Todd Herzog. Oba dokázali využít sílu mezilidských pout a sociálních schopností, aby navázali vztahy, které je ve hře dostaly dál. A když už jim ty vztahy ve hře nemohly nijak posloužit, tak ty lidi prostě vyloučili. Vím, že to zní drsně, ale taková už je hra! Ale až to vyhraju, slibuju, že zůstaneme přátelé.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? V každodenním životě jako ředitel základní školy si vždycky vážím rozmanitých pohledů na věc. Toho samého si budu vážit i ve hře. Chci navázat spojenectví s lidmi, kteří přemýšlejí jinak než já, protože se dokážou na situace podívat z jiného pohledu, odhalí podezřelé jedince nebo je napadnou různé věci, které bych sám neviděl nebo kterých bych si jinak nevšiml.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Survivor je hlavně sociální hra a já mám v této oblasti takové schopnosti, že se stanu dalším Posledním trosečníkem. Dokážu číst v pocitech ostatních lidí, soucítím s nimi, navážu vztah s kýmkoliv, a všichni se se mnou budou cítit příjemně. Díky těmto schopnostem lehce a přirozeně vybuduji aliance. Jsem připravený vznést svůj nárok na milión dolarů.

zdroje informací a fotek: Entertainment Weekly, Survivor Wiki

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.