Survivor 45 – kmen Reba

REBA

 

AUSTIN

Austin se nedá popsat jen jednou větou. I když je mu teprve 26 let, dokázal se změnit z introverta na extroverta a procestoval celý svět, než se usadil v Chicagu, kde momentálně studuje na titul MBA [magisterský titul v oboru managementu a obchodu – pozn. překl.]. Ať už byl kdekoliv, třeba i na 370 km dlouhé túře v horách, svůj sen hrát Survivor nikdy nespouštěl z očí. I když může vypadat jako hloupý sportovec, chová se spíš jako třídní šašek. Z minulých sérií obdivuje hlavně výrazné hráče a doufá, že sám ve hře najde parťáka na život a na smrt, se kterým se bude smát, až dokud nezíská tu největší výhru.

Jméno: Austin Li Coon

Věk: 26 let

Rodné město: San Jose, Kalifornie

Současné bydliště: Chicago, Illinois

Povolání: univerzitní student

Zájmy: Cestování na nová místa jen s mým batohem a foťákem, hokej, volejbal… Vlastně cokoliv aktivního, co mě dostane s kamarády ven!

Popiš se třemi slovy: Ctižádostivý, laskavý a nemotorný.

Co ti leze na nervy: Jakákoliv forma mrhání – promrhaný čas, promrhané peníze, promrhané příležitosti, promrhané jídlo. A taky sladkosti s banánovou příchutí. Ale stejně je sním. Protože nerad mrhám.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Jsem držitelem velmi působivého světového rekordu s obrovskou konkurencí za „nejvyšší počet oříšků hozených a chycených do plechovky na hlavě za jednu minutu“. Původní rekord byl 37 kusů, já ale dokázal 93.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? V 15 letech jsem se dostal do amerického volejbalového týmu na Olympijských hrách mládeže. To byl můj první velký osobní úspěch a dodal mi potřebné sebevědomí, abych v životě dospěl a dostal se tam, kde jsem dnes.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Kromě rodičů asi Naruto. Ten nindža se nikdy nevzdává bez ohledu na překážky! Až budu v soutěžích potřebovat sílu vůle, budu využívat Narutovu energii. Stanu se Posledním trosečníkem. Tomu věřte!

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? V dětství jsem byl oproti dnešku jen takovou prázdnou skořápkou. Byl jsem tichý a nesmělý, spoustu let jsem měl šílené akné, od základky až na střední jsem nosil rovnátka (včetně té konstrukce na hlavě), měl jsem mírný Tourettův syndrom a extrémně jsem se styděl. Léta jsem tvrdě pracoval, abych si vybudoval sebedůvěru, a prošel jsem si celým spektrem od introverta až po extroverta. Díky této zkušenosti jsem mnohem empatičtější.

Proč chceš být součástí Survivoru? Protože věřím tomu, že ho dokážu vyhrát, a navíc by mi ten milión dolarů vážně pomohl s šesticiferným dluhem ze studentských půjček! Taky zbožňuju tu hru a jsem soutěživý až do morku kostí. Chci s ostatními bojovat ve hře, v níž jde o všechno, a chci si dokázat, že na to mám.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Nejvíc se podobám Owenu Knightovi – oba máme dlouhé vlasy, jsme Asiaté, rádi jsme venku a nikdy se nevzdáváme. Ale nejvíc budu hrát jako Jay nebo Wendell. Jejich hry se zakládaly na vybudování opravdových vztahů, které je udržely ve hře, i když byli obrovskými hrozbami. Navíc jsem hodně inteligentní, takže budu dělat velké taktické tahy, taky jsem fyzicky zdatný a vyhraju zásadní imunity. A stejně jako oni jsem zamilovaný do Michele.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Smích je klíčem k mému srdci. Když se s někým budu smát a bavit, budeme nejlepší kámoši.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Z každé situace vytěžím to nejlepší a nikdy se nelituju. Dokážu se přizpůsobit, jsem kreativní a mám na to, abych zvládnul vítěznou šňůru imunit. Pořádně pohnu zadkem a ujistím se, abych na ostrově nepromrhal jedinou vteřinu.

 

DEE

Dee sama říká, že se jí na ostrově daří. Vystudovala psychologii a rok pracovala v oddělení prodeje, než si založila vlastní podnik s batohy. Dee má dostatek schopností, které by naplnily jeden z jejích batohů, bude však při hře myslet i na rodinu – doufá, že jim tím miliónovým šekem dokáže splatit potíže, které zažívali při emigraci z Kuby.

Jméno: Dianelys „Dee“ Valladares

Věk: 26 let

Rodné město: Havana, Kuba

Současné bydliště: Miami, Florida

Povolání: podnikatelka

Zájmy: CrossFit (nesuďte mě), běh, cestování, cokoliv venku, trávení času s rodinou, a cokoliv, co mi rozbuší srdce.

Popiš se třemi slovy: Ohnivá, divoce vášnivá a empatická.

Co ti leze na nervy: Když někdo neumí dávat spropitné. Agrese za volantem. Neustálá nedochvilnost. Křivda páchaná na dětech, starých lidech nebo psech.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Nemám hotovou vysokou školu. Už je to pět let a rodina si pořád myslí, že mám bakalářský titul. Jejda! Vlastně jsem si myslela, že jsem odpromovala, protože jsem si potřásla rukou s rektorem. Šest měsíců jsem čekala na diplom a pak jsem zjistila, že jsem jeden předmět neudělala o jedno procento, které mi chybělo k lepší známce. Překvapení, mami!

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Uběhla jsem a dokončila svůj první maraton, i když jsem před přihlášením uběhla v kuse jenom 5 km. Vzdálenost 42 km mě k smrti děsila, tak jsem si to zapsala do kalendáře a pak jsem postupně zjišťovala, jak na to.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Můj táta. Je perfektním příkladem, že ke štěstí nepotřebujete materiální věci. A naštvaného jsem ho viděla asi jen třikrát!

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Ve 23 letech jsem odstartovala svůj podnik. Naučila jsem se, jak své představy přetvořit ve skutečnost, jak přežít těžké časy, když nebylo jisté, jestli budu mít dostatek financí, a jak se stát lepším obchodním společníkem. To mi pomůže v taktickém i sociálním aspektu hry.

Proč chceš být součástí Survivoru? Nemůžu odpovědět jen jednou větou. Ze všeho nejvíce chci zajistit rodinu. Mí rodiče opustili své důvěrné prostředí na Kubě, abych si mohla splnit sny. Za druhé chci žít nezvyklý život obklopená nezvyklými lidmi, což se mi nemůže podařit, dokud se nedostanu někam, kam nepatřím – jako třeba sem. A nakonec té dceři imigrantů, která v dětství sledovala tento pořad, chci dokázat, že síla vůle je neuvěřitelně mocná. Dokážeš mnohem víc, než si myslíš.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Nejvíce se ztotožňuju s Jessem. Jeho důvod hrát je úplně stejný jako ten můj. Rodina nade vše. Ale myslím si, že budu hrát jako Tony. Toho chlápka mě bavilo sledovat, protože dokázal kohokoliv k čemukoliv přemluvit.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Budu si cenit někoho, kdo bude držet slovo. Ve hře, v níž se podvodům nedá vyhnout, nás upřímnost dostane mnohem dál. Nikdo se stejně nedostane na konec úplně sám. A taky chci někoho, kdo se bude bavit! Všichni spolu budeme trčet na ostrově, tak proč se u toho trochu nezasmát?

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Každý den to mám v duchu před sebou. Nikdy se nebudu vzdávat a hlavně mi bude na všech záležet.

 

DREW

Drew by vám sám řekl, že na první pohled působí jako „slizký“ Napoleon Dynamite [hlavní postava ze stejnojmenného amerického komediálního filmu – pozn. překl.]. Nyní se pomalu blíží ke konci svých univerzitních studií, kde chce získat titul z angličtiny a filozofie. Svou chytrou mysl si tedy přirozeně vezme i s sebou na ostrov a má v plánu ovládnout novou éru Survivora, kterou sám nazývá „érou malých tahů“. Tato zkušenost je pro něj zlomová, jelikož se nachází mezi dvěma různými fázemi života, a doufá, že ve hře bude často středem pozornosti.

Jméno: Drew Basile

Věk: 22 let

Rodné město: Birmingham, Michigan

Současné bydliště: Filadelfie, Pensylvánie

Povolání: univerzitní student

Zájmy: Hraní scrabble, psaní a vědomostní kvízy.

Popiš se třemi slovy: Chytrý, duchaplný a energický.

Co ti leze na nervy: Když mi autocorrect opravuje „OMG“ na „panebože“.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Jsem docela otevřená kniha, takže všechny mé šprtské úspěchy se dají docela předvídat podle mého vzhledu. Na střední škole mě však spolužáci zvolili za zástupce studentů.

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? V roce 2019 jsem vyhrál národní mistrovství ve vědomostních kvízech. Byl jsem kapitánem našeho týmu a završil jsem tak léta tvrdé práce.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Moje mamka. Je mojí silnou oporou a vždycky mě vedla k tomu, abych překračoval své hranice. Bez ní bych toho nedokázal ani polovinu.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Během pandemie jsem se sám přestěhoval do Filadelfie a začal pracovat v call centru. Tak jsem získal praktické zkušenosti s prodejem, které spousta lidí v mém věku nemá. Musíte s člověkem navázat vztah během prvních 10 vteřin, jinak máte smůlu.

Proč chceš být součástí Survivoru? Survivor je ta nejlepší zkouška charakteru. Tvrdě jsem makal, abych se vypracoval v člověka, jakým jsem dnes, a k tomu mě značně motivovalo i sledování Survivoru. Chci dostat šanci hrát hru a zjistit, jak daleko se dostanu.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Lidi mě budou přirovnávat ke Cochranovi, ale já se nejvíce ztotožňuji s Pennerem. Budu hodně autentický a nebudu skrývat své výstřednosti. Co se týká hry, asi budu nejvíce připomínat Ryana Ulricha z 35. série.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Loajality a zkušeností.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Jsem lidem sympatický a působím nefalšovaně. Také umím dobře taktizovat a jsem výřečný. Doufám, že tyto vlastnosti vyrovnají mou slabší fyzickou stránku a pomohou mi dosáhnout na ten titul.

 

J. MAYA

J. Maya byla už od dětství blázen do dobrodružství. Z přísné a izolované výchovy utíkala do fantasy příběhů. Když zjistila, že ji cesta za právy na Harvardu už neuspokojuje, učinila obrovskou změnu a stala se zpěvačkou a skladatelkou. Její hudba je nyní dokonce virální na TikToku. Doufá, že se její kreativita a riskantní nátura promítne i do Survivoru, kde na ostrově bude hledat parťačky do kapely, aby zažila svůj happy end.

Jméno: Janani „J. Maya“ Krishnan-Jha

Věk: 24 let

Rodné město: San Francisco, Kalifornie

Současné bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: zpěvačka

Zájmy: Čtení (oblíbené žánry: fantasy, sci-fi, romantika), běh, kopaná pro zábavu, luštění křížovek a vymýšlení slovních hříček.

Popiš se třemi slovy: Ctižádostivá, optimistická a kreativní.

Co ti leze na nervy: Pomalí chodci (ale jen tehdy, když zabírají celý chodník).

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Asi byste neřekli, že jsem nejmladší vítězkou mezinárodního šampionátu ve slovních hříčkách!

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Dokázala jsem si vybudovat kariéru v mainstreamovém hudebním průmyslu jako indoamerická žena a nezávislá umělkyně. V hudbě jsem začínala úplně od začátku, nikoho jsem neznala a vůbec jsem nevěděla, jak všechno funguje. Díky spoustě tvrdé práce však teď můžu říct, že mou hudbu poslouchají milióny lidí po celém světě, a že sbírám uznání od organizací, jako je Národní akademie hudebního umění a věd! Nejvíce však pro mě znamená reprezentace – nic mi nevylepší den víc než komentáře a zprávy od lidí z jižní Asie, kteří mi píšou, že mé rozhodnutí udělat kariéru v umění jim dodalo odvahu, aby zkusili to samé – na to jsem pak ohromně hrdá. Vím, že mám obrovské štěstí, že můžu dělat to, co zbožňuju, a jsem moc vděčná za to, že jsem se rozhodla jít si za svými sny.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Moje babička, moje Paatti. V 16 letech vyšplhala na Kančendžengu [nejvyšší hora Indie a třetí nejvyšší hora světa – pozn. překl.] s Tenzingem Norgayem (jeden z prvních lidí, který vylezl na vrchol Mount Everestu). Stala se tak první jihoindickou ženou v historii, která to dokázala. Za odvahu dostala od indické vlády cepínovou medaili. Už jen toto je neobyčejný úspěch, ale mě nejvíce inspiruje to, že se nikdy nenechala svázat restrikcemi, které jí ostatní přisuzovali.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Před pár lety jsem podstoupila největší riziko svého života – odmítla jsem předčasné přijetí na práva na Harvardu a začala jsem se věnovat kariéře zpěvačky a skladatelky. Celý život jsem se připravovala na kariéru právničky, protože jsem měla pocit, že se to ode mě očekává. Byla jsem pod tlakem ze strany rodiny i komunity, ale pár let zpátky jsem si uvědomila, že pokud si chci žít po svém, tak mi pomalu dochází čas. Přestěhovala jsem se do L.A. a zkusila jsem odstartovat svou hudební kariéru, což bylo jako nový začátek – dostala jsem se do tohoto nemilosrdného průmyslu bez jakýchkoliv zkušeností a musela jsem se hodně rychle naučit, jak to v něm chodí. Myslím si, že něco podobného nás čeká i ve hře.

Proč chceš být součástí Survivoru? Jako malá jsem vždycky měla hlavu zabořenou do nějakého dobrodružného románu a tak jsem pořád snila o tom, že se jednoho dne vydám na svou vlastní epickou cestu za nějakým úkolem. Když jsem poprvé sledovala Survivor, došlo mi, že to je ten úkol, na který jsem čekala. Vždycky jsem vzhlížela k lidem, kteří tuto hru hráli – nebojí se riskovat a jsou to silní vůdci, kteří dokážou přemýšlet za pochodu a rychle se přizpůsobit jakýmkoliv překážkám. Stejné vlastnosti bych chtěla mít i já. Mít šanci hrát tuto hru rozhodně neberu na lehkou váhu. Všichni říkají, že vás tato hra změní a postaví před mnohé výzvy, a já jsem na to připravená.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Vzorem pro mě vždycky byla královna Parvati a já si myslím, že se jí částečně podobám. Nejen, že jsme obě pojmenované podle mocných hinduistických bohyň, ale také rozumím tomu, proč ostatní lidé podceňovali její sílu a taktické schopnosti kvůli její temperamentní povaze. Podobně obdivuju i styl hry u Maryanne – držela se zpátky a nechala ostatní, aby ji nebrali v úvahu jako hrozbu až do úplného konce, kdy ukázala, že je hlavním mozkem taktiky s téměř matematickým a metodickým chápáním herní dynamiky. Ze začátku se chci dostat do podobné pozice – nebudu skrývat svou hlasitou povahu, ale zároveň budu pozorovat ostatní hráče a své poznatky odhalím až v tu správnou chvíli.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Ráda bych spolupracovala s lidmi, se kterými si přirozeně rozumím a s nimiž si sednu. Čím lehčí pro mě bude někoho poznat, tím snáze dokážu číst v jejich náznacích souhlasu či podrazu. Také je pro mě důležité, aby se mí spojenci dokázali přizpůsobit přirozenému plynutí hry – aby nehráli moc tvrdě, když to není třeba, ale zároveň dokázali provést odvážné tahy, až nastane ta správná chvíle.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Dokážu se přizpůsobit. V životě jsem se dostala do různých oblastí – soutěže ve slovních hříčkách, debatování, hudební průmysl… Vždycky jsem postupovala stejně: nejprve jsem tiše pozorovala okolí, pak jsem se začlenila do prázdných míst a tam jsem si vybudovala vlastní pozici. Mám pocit, že jsem se na Survivor připravovala celý svůj život a myslím si, že jsem trochu silnější, než dávám najevo.

 

JULIE

Julie v roce 2015 doma žehlila a bezmyšlenkovitě pustila televizi, kde se zrovna vysílala 31. série, Survivor: Second Chance [Druhá šance]. Ihned se pro celý pořad nadchla, zejména díky tématu série. Není těžké uhádnout proč – před nedávnem v životě prošla svou vlastní „druhou šancí“, kdy se díky náhodnému setkání při vyjednávacích schůzkách během rozvodu rozhodla restartovat svůj život a ve 40 letech začít studovat práva. Jako nejstarší soutěžící této řady ví, že její archetyp z ní může udělat brzký terč. Ale když dokáže najít sílu a spojit se s těmi správnými lidmi, určitě se o svou kariéru v Survivoru nemusí bát.

Jméno: Julie Alley

Věk: 49 let

Rodné město: Brentwood, Tennessee

Současné bydliště: Brentwood, Tennessee

Povolání: notářka v oblasti nemovitostí

Zájmy: Peču košíčky a dorty. Chodím běhat se svým černým labradorem Leem.

Popiš se třemi slovy: Pracovitá, loajální a chytrá.

Co ti leze na nervy: Vlasy, co zůstanou na hřebenu či kartáči. A když někdo srká kafe!

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Doufám, že nevypadám na svůj věk a na to, že mám třiadvacetiletou dceru a jednadvacetiletého syna. A snad ostatní hráči nepoznají, že jsem právnička!

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdá? Nejvíce jsem hrdá na své dvě děti, ze kterých vyrostli úžasní dospělí. Ale nechci si za ně připisovat zásluhy – jsou mým darem od Boha.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Moje mamka. Když mi bylo 39 let a seděla jsem v kanceláři svého rozvodového právníka, zavolala jsem jí a řekla, že jsem rozhodla stát se také právničkou. Ona mi na to odpověděla: „Ano, tak to bude.“ Prostě jen tak – na nic se neptala, jenom mi věřila. Sama se ve 45 letech vrátila dostudovat zdravotnickou školu a v 78 letech pořád pracuje jako výzkumná sestra. Moje mamka nebere v úvahu „normy“ a inspiruje mě k tomu, abych přijímala výzvy.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Ve 40 letech jsem začala znovu – stala jsem se svobodnou matkou dvou puberťáků, přes den jsem dávala lekce umění a po nocích jsem studovala práva. Vybudovala jsem nový život pro sebe i pro své děti. Složila jsem právnické zkoušky a absolvovala práva týden poté, co má dcera dostudovala střední školu. Nevzdávala jsem se, navazovala jsem vztahy a riskovala – tím vším jsem se připravila na hru.

Proč chceš být součástí Survivoru? První série Survivoru, kterou jsem viděla, byla Cambodia neboli Druhá šance v roce 2015. Tehdy mi bylo 40 let, byla jsem čerstvě rozvedená máma se dvěma dětmi, které právě končily základní školu, a já chvíli předtím začala studovat práva. Sledovala jsem trosečníky, jak dostali druhou šanci hrát. Z celé hry jsem měla pocit, jako bych také dostala druhou šanci na život – a moc mě to chytlo. Survivor mě pořád motivuje k tomu, abych riskovala a vyhrávala i v životě. Tak proč bych neměla chtít být součástí tohoto úžasného pořadu?

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Nejvíce se ztotožňuji se Cirie. Zvedla se z pohovky, riskla to a šla do toho. Chci hrát jako ona. Většinou jsem hodně loajální a určitě budu držet s aliancí, ale taky dokážu ostatní hodně podezírat. Doufám, že budu hrát takticky a budu umět dělat těžká rozhodnutí jako Jesse ve 43. sérii.

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Pravdy, pracovitosti, loajality a síly.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Umím dobře číst v lidech – mám dobrý instinkt a do hry si přinesu i podporu od rodiny. Chci vyhrát, abych mohla inspirovat a motivovat další čtyřicátnice i starší ženy – nikdy není pozdě na nový začátek nebo na cestu za svými sny. Chci je inspirovat k tomu, aby se staly svou vlastní hrdinkou.

 

SIFU

Za tři dekády svého života Sifu vyzkoušel téměř všechno. Pracoval ve Walmartu, jezdil na turné jako hudebník, vlastnil bar a nyní provozuje vlastní posilovnu. Za svou fyzickou zdatnost vděčí téměř 25 letům provozování tai-chi a bojového umění. K tomu si přidejte obrovské srdce, empatii a podporu. Ale nemyslete si, že tento velký fanoušek Dragon Ball [japonská kreslená manga, která byla adaptovaná do mnoha filmů, seriálů i videoher – pozn. překl.] nemá v rukávu nějaký trik (nebo Kamehamehu [název útoku ze zmíněné mangy Dragon Ball – pozn. překl.])!

Jméno: Nicholas „Sifu“ Alsup

Věk: 30 let

Rodné město: O’Fallon, Illinois

Současné bydliště: O’Fallon, Illinois

Povolání: majitel posilovny

Zájmy: Hra na kytaru, tai-chi, vaření (jsem mistr grilování) a rande se snoubenkou (podnikáme docela hustý věci).

Popiš se třemi slovy: Společenský, milující a podporující.

Co ti leze na nervy: Lháři a zlí lidé.

Co bychom do tebe od pohledu neřekli? Zbožňuju seriál Dragon Ball Z!

Na jaký svůj úspěch jsi nejvíce hrdý? Jsem světovým šampionem v tuishou [způsob cvičení ve dvojicích, které pochází z tradičních sestav tai-chi a tvoří základy technik pro dnešní bojové sporty, v angličtině je známé pod názvem „Push Hands“ a do češtiny se také někdy překládá jako přetlačování – pozn. překl.]. Mám celosvětové uznání a ještě mě nikdo nepřekonal.

Kdo je tvá největší životní inspirace a proč? Můj otec. Měl odvahu bojovat za naši zemi ve válce ve Vietnamu. Naučil mě tai-chi.

Jaká životní zkušenost tě připravila na tuto hru? Celý život se věnuju bojovému umění a v šesti letech jsem začal cvičit tai-chi ve stylu Yang [jeden z pěti hlavních stylů tai-chi – pozn. překl.]. Díky tomu jsem se hodně naučil o psychické síle a odolnosti.

Proč chceš být součástí Survivoru? Chci vyzkoušet své psychické, emocionální i duševní schopnosti. Také chci mít velký vliv na svět díky všem programům, kterým se věnuji – ať už je to práce s dětmi, zvyšování povědomí o autismu nebo můj mentorský program, v němž pomáhám sociálně znevýhodněným dětem.

Komu ze Survivoru se nejvíce podobáš? Tonymu V. Líbí se mi, s jakou dravostí hrál a jaké důvody pro hru měl – chtěl pomoci rodině postavit se na vlastní nohy. Oba jsme stejně šílení!

Jakých vlastností si budeš nejvíce cenit u svých spojenců? Upřímnosti, soustředění a odhodlání.

Proč myslíš, že se staneš Posledním trosečníkem? Protože budu nepopiratelně sám sebou. Neochvějně si půjdu za svým. Klidně budu trpět, udělám cokoliv. Já jsem Poslední trosečník.

zdroje informací a fotek: Entertainment Weekly, Survivor Wiki

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.