Survivor 45 – promo fotky a oficiální informace

Za pár dnů nás čeká premiéra další série amerického Survivora, takže je nejvyšší čas si opět shrnout oficiální fotky a profily nových trosečníků!

První díl 45. série Survivora bude odvysílán na CBS ve středu 27. září 2023 (u nás kvůli časovému posunu opět o den později, tedy ve čtvrtek 28. září). Tato řada se natáčela ve dnech 16. dubna až 11. května 2023, stále na ostrovech Mamanuca na Fidži. Hlavní prvky hry také zůstávají beze změny – série je označena pouze číselným pořadím (Survivor 45), hraje se ve zkrácené délce 26 dnů a ve hře by se měla znovu objevit kostka „Výstřel do tmy“, kdy hráč obětuje svůj hlas na kmenové radě za šanci získat imunitu. Hlavní změnou však bude délka epizod, která by se měla od této řady prodloužit na 90 minut (cca 60 minut čistého vysílacího času bez reklam) místo původních 60 minut (cca 45 minut bez reklam). [Podobně potěšíme i fanoušky The Amazing Race, pro kterou bude platit stejná délka dílů.] Nově by se také do epizod měla vrátit ikonická úvodní znělka, která se z důvody úspory času v nové éře Survivoru neobjevovala. Beze změny zůstává i post moderátora, na kterém se opět objeví náš starý známý Jeff Probst.

O milión dolarů a titul Posledního trosečníka bude hrát 18 soutěžících, kteří se opět rozdělí do tří kmenů po šesti s rovnoměrným zastoupením mužů a žen. Zajímavostí také je, že se zde objevuje jeden navrátilec – do hry se vrací Bruce Perreault (spoiler k S44), který se zranil v úvodní soutěži předcházející série a v prvním dnu hry musel být ze zdravotních důvodů evakuován. Jeff Probst ho kvůli této nemilé události ihned pozval k další účasti, kterou Bruce obratem přijal a tak se objevuje ve dvou řadách po sobě.

 

BELO

Kmen Belo ponese modrou barvu a jeho název je ve fidžijštině výrazem pro volavku pobřežní. Tento kmen budou tvořit (zleva doprava) Bruce Perreault (46), Jake O’Kane (26), Katurah Topps (34), Brando Meyer (22), Kellie Nalbandian (29) a Kendra McQuarrie (30).

 

LULU

Kmen Lulu bude mít žlutou barvu a je pojmenován podle fidžijského názvu pro sovu pálenou. Do tohoto kmene budou patřit (zleva doprava) Hannah Rose (32), Brandon Donlon (25), Sean Edwards (34), Kaleb Gebrewold (28), Emily Flippen (28) a Sabiyah Broderick (27).

 

REBA

Kmen Reba bude vystupovat pod červenou barvou a jeho název je odvozen od fidžijského výrazu pro jestřába. V tomto kmeni se objeví (zleva doprava) J. Maya (24), Sifu Alsup (30), Dee Valladares (26), Drew Basile (22), Julie Alley (49) a Austin Li Coon (26).

 

Kompletní profily všech hráčů a jejich biografie si tradičně představíme v následujících dnech v jednotlivých článcích pro každý kmen.

Co říkáte na další sérii a jak se těšíte na nové soutěžící a jejich výkony? A jak vás potěšily delší epizody či návrat intra? Budeme se opět těšit na vaše postřehy a názory v komentářích i na fóru!

zdroje informací a fotek: CBS, Inside Survivor, Survivor Wiki, Parade.com, Entertainment Weekly

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.