Survivor BvW E05 – Vystřižené scény

Brad (o souboji na RI): Byl to velice těsný duel, soupeřil jsem se dvěma velmi dobrými Survivory. Candice už pár dní v Survivoru přežila o John, to je west pointský dravec. Takže pravděpodobně Johna neporazím, ale každý může mít špatný den, takže teď si jen užívám Johnovu společnost. Nachytám pár ryb, rozdělím se s Johnem, rozdělím se s osmi dalšími nebo šesti dalšími, nebo kdokoliv přijde. Teď můžu relaxovat, protože vím, že tuhle, ani příští noc nepůjdu na kmenovou radu. Díky tomu můžu líp dýchat. Přenechání místo Monice nebyla volba, je ve skvělé pozici ve svém kmeni. Myslím si, že si může proplazit cestu na vrchol, daleko snadněji než já bych moh´. Musel bych odstraňovat lidi z cesty, byl bych velký cíl a rovnou na odstřel – BUM! Kdežto ona se jako had může proplazit, spojit se s jedněmi, spojit se s druhými. Ona je podle mě daleko lepší hráč než já.

Hayden (o slasti vítězství): Konečně se nám povedlo vyhrát! Tahle soutěž byla úžasná. Je to skluzavka! Nejlepší soutěž, kterou jsme si mohli vybrat k vyhrání. Odměna byly steaky, to bylo to nejlepší, co jsme si mohli představit a bylo to úžasné, ani nemůžu vysvětlit, jak dobré bylo vyhrát. S Tysonem máme takový rivalský vztah, jednou vyhrál on, pak zase já a teď při druhém pokusu to bylo celé na mě, a byl to jednobodový zázrak a mi vyhráli. Poprvé jsme po soutěži nemuseli na radu, takže bylo příjemné dorazit na pláž, trochu relaxovat, něco uvařit. Jídlo? To jídlo bylo neuvěřitelné, to nejlepší, co jsem v životě jedl. Jezdím na venkov, ochutnávám steaky, ale pro tenhle steak bych umřel! Steak, zelenina, omáčky, je to jako nebe v puse. Nikdy jsem neměl rád zeleninu a Katie mi přinesla misku se zeleninou a byla úžasná! Doma bych to odmítnul, ale tady, když hladovím, tak je úžasná, dejte mi víc.

Vytas (o tom samém): Moc nám záleželo na té soutěži. Bylo to 3:1, pak 3:2 a pak 4:2, a Hayden sjel bezvadně, hodil bezvadně a já se cítil tak dobře, jako už dlouho ne, rozhodně nejlíp za celou hru. První ráno bylo úžasné, ale proti tomuhle to nemělo šanci. Byl jsem v extázi. Bylo to tak speciální, že si to už budu navždy pamatovat. Zase jsem se střetl s Arasem, on mě poprvé porazil s těmahle malými strkacími věcičkami a já jsem nechtěl s ním prohrát znova. Takže jsem bojoval jak pro tým, tak proti Arasovi. Teď jsem za nás opravdu šťastný a jsem na nás hrdý. Co se týče soutěže samotné, je to celkem drsná, sedíte na fakt dost vysoké skluzavce a říkáte si: „a jéje“. Trochu jsem se bál, ale nechtěl jsem být za troubu, který se sklouzne a spadne ven, takže jsem se zhluboka nadechl – takový jóga moment – sklouznul se, chytil jsem kroužek a byl to jeden hladký hod. Necítil jsem hlad, necítil jsem hmyzí kousance, necítil jsem nic, jen jsem se prostě cítil úžasně.

Laura M (o vztahu se Cierou):  19. Série – Samoa byla ohromná zkušenost, skončila jsem 3. v porotě, hrála nějakých 28,29 dní. Takže je to skvělá zkušenost a teď jsem zpátky pro výhru. Tento twist tomu dává úplně nový rozměr a myslím, že každý má se svým blízkým jiný vztah. Mám teď s sebou svou dceru a myslím, že máme obrovskou výhodu, jelikož ničí pouto není tak pevné, jako matka a dítě. Ale je to také moje největší nebezpečí, jelikož ona je moje srdíčko a není nic horšího, než vidět vašeho milovaného trpět.  A tahle hra je o trpění, je krutá, hladovíte, mrznete, takže vidět, jak váš milovaný to všechno prožívá je hrozné.

Tyson (o kokosožravých krabech): Stačí malá díra a nikdo z kmene nepozná, že byl kokos otevřen. Zbyde jen malá díra od kokosového kraba. Ten se zavrtá dovnitř a celý ho vyžere. Ve skutečnosti jsme to ale já a Gervase. Řekl bych, že mě to trochu zvýhodňuje. Vevnitř jsou proteiny a další výživné látky. Většinou, když otevřete kokos ve kmeni, rozdělí se mezi 5, 6, 7 lidí a získáš jen ždibet. Takhle je vypíjím já sám a získávám energii navíc.

Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

2 Comments

  1. soonrich

    něco podobného bylo i v Samoe, jak v nějakým cca 10tým díle byla rekapitulace, kde záběry nebyly v předešlých dílech a Erik tam našel nějaký strom papájou či čím a taky říkal, že to zbytku kmeni neukáže a bude to tam chodit žrát 😀

  2. SiGi

    Díky za zajímavosti, které se člověk běžně nedozví.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.