Survivor BvW E06 – Vystřižené scény

Laura (o souboji na RI): Opravdu nemusíte mít vysokoškolský titul, abyste dokázali složit tuto skládačku, šlo prostě o to, kdo to udělá rychleji. Takže jsem byla trochu nervózní. Moje výhoda ale je ta, že jsem o dost menší, než mí soupeři. Bylo lehké mými prstíky rozvázat ty bágly oproti klukům s těmi sloními prsty. Prostě perfektní soutěž pro mě. Byla paráda odcházet z té soutěže prostě babička proti dvěma svalovcům. Navíc se mě dost možná teď John ještě bojí, asi si myslí něco jako „nejenže vyhrála, ona nás vydrtila!“ Nikdy mě nepodceňujte, protože když mě podceníte, já mám nad vámi navrch.

Monica (o loučení s Bradem): Brad je venku, Laura s Johnem opouští arénu a já jsem musela říct sbohem Bradovi.  Něco, o čem jsme nikdy nemluvili. Jako, občas musíte mluvit o negativních věcech, přinese to ale negativní energii. Byli jsme si jistí, že se dostaneme do sloučení, Brad je skvělý živitel a vypravěč příběhů, proč by se ho zbavovali? A on říkal, že pro mě byl jako kotva. A já mu říkám: „Kotva, proč kotva? Vždyť jsi moje nejlepší část. Já jsem já. Ale jsem opravdu já jenom díky tomu, že mám tebe. Jsi úžasný! Úžasný“ a myslím, že měl velmi pozitivní efekt na celý svůj kmen.  Bylo těžké říct sbohem. A on jen říkal: „Zůstaň, ty to zvládneš, zůstaň, ty to zvládneš, zůstaň, ty to zvládneš.“ Takže tu zůstanu a zvládnu to, nemám na výběr

Tina (o pokažené soutěži): Pane můj! Dnešní soutěž o imunitu byla pohroma. Slyšela jsem, že máte doplavat, zvednout klec, plavat zpátky, půjde další skupina, budou tam dvě klece, které potom dotáhneme na pláž. Když jsem soutěžila, tak jsem měla jasnou představu. To je to, co jsem slyšela a to je to, co jsem udělala. A to nejrychleji, jak jsem mohla.  No, vypadá to tak, že jsem měla získat tu klec. Je to vtipné, protože soutěžím od svých 6 let. A za těch 57 let se mi soutěžení dostalo do krve, ale jediné místo, kdy jsem něco pro tým pokazila, byl Survivor. Rozhodně jsem nečekala deja vu australské soutěže s jídlem.

Gervase (o geniální strategii): Cítím se úžasně! Ten kluk Gervase je génius. V první výzvě jsem plaval jen stěží a všichni byli jako „ten chlápek neumí plavat,“ vůbec se mě nebáli. Vypadnul jsem z radaru! Skvěle zahrané! Ten chlápek to zahrál skvěle, ten placák, všechno. Teď vypadám jako génius. Tahle soutěž byla o jídlo. Já měl hlad, chtěl jsem jíst. Ostatní na mě jen v klidu, dej si načas, hlavně ať doplaveš. A já? Plaval tam, rozvázal pár uzlů, doplaval zpět. Ten chlápek plave! Já plavu! A tak jsme vyhráli a to je ta třešnička na dortu. Jaká hostina! Cítil jsem se prostě úžasně. Na vrcholu světa. Tohle je nejlepší den, co jsem tu měl.

Katie (o vztahu se Cierou): V původním kmeni byla Ciera můj nejbližší spojenec. Jsme holky, stejně staré, tak jsme si vždy hezky pokecaly. A všichni ví, že má teď hlavu v oprátce, pokud nová Tadhana prohraje, tak jde domů. Už vyhodili její mámu, která asi moc nespadala do aliance. Tudíž by pro ně bylo jednoduché vyloučit Cieru. Ale pokud ji nevyloučí, mohlo by to být číslo navíc pro nás. Takže, když to Laura nedá, můžeme ji zlanařit do jakékoliv aliance, kterou já či moje máma udělá. Trochu se o ni bojím, ale už na minulé radě měla sbaleno a byla připravena jít, ale nakonec se to zvrhlo ve vyloučení Brada. Jenže ona je opravdu silná baba. Měla 2 děti jako hodně mladá a tak dál. Jen doufám, že hraje svou hru. Já zase hraju svou tady. Teď už jsme každá za sebe, když jsme takto oddělené.

 

Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

2 Comments

  1. Angie Angie

    Gervase a jeho strategie – opravdu geniální. To jen tak někdo nevymyslí… 😀

  2. Rendy Rendy

    Teda to jsou zase perly. Vsadím se, že Tina za těch 57let rozhodně nepokazila soutěže jen v Survivoru. A Gervase to skutečně skvěle zahrál ty placáky, tleskám, ale na radě se pak častokrát stalo, že takový nemotory poslali dom, aby je nebrzdili. Každopádně díky za článek, který diváka ještě blíže seznámí s dějem :-)!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.