Survivor BvW E11 – Vystřižené scény

Vytas (kalkulace šancí na RI): Laura už několikrát ukázala, že je skvělý protivník v areně. Ale vždy se jí zas tolik nedařilo. Hned poprvé bylo balancování, což vyhrála, ale potom byla ohnivá skládačka a ona ten svůj oheň prostě nedokázala složit. Kopírovala Johna a to navíc tak blbě, že ji to stejně nešlo. Což mi dokazuje, že Laura má slabiny a když ji dokážu porazit v jedení i v paměti, ukazuje, že je porazitelná. Takže se jí nebojím. A Tina? To není žádná konkurence, ale tuhle hru už vyhrála, už to dobře zná. Takže tady mám dvě tvrdé soupeřky a sám jsem připraven.

Laura (o návratu zpět na RI): Když jsem se vrátila na redemption island, provedla jsem takový malý trik na Tinu, která si myslela, že jsem Katie. Takže jsem šla a zakřičela: Mami a ona si všimla, že nejsem Katie až když mě objala a začala líbat. Pak ale poznala, že je něco jinak a když si to uvědomila, tak zakřičela: Lauro! a trochu se rozzářila. Já ale zároveň byla trochu nervózní, jelikož na redemption islandu jsou lidé, které jste vyloučili. Takže nikdy nevíte, jestli na vás nejsou naštvaní, naštěstí jsou oba hráči, kteří si to neberou osobně, jsou příjemní a jen mluví o tom, co se stalo. Měla jsem takové tušení, že sem budu poslána zpět, ale doufala jsem, že budu trochu dál v alianci a že vyhraju trochu víc soutěží, abych si udržela místo.

Katie (o výsledku soutěže na RI) : Rozhodně jsem nečekala, že Laura bude mámě pomáhat v duelu, hlavně proto, že jsme navzájem napsali několikrát svá jména, i na minulé radě jsme já a Laura měly takovou menší potyčku a navzájem se házely pod autobus, takže jsem to rozhodně nečekala. Říkala jsem si, že je to úžasné a že asi máma měla nějakou dobrou konverzaci a možná i dohodu. Myslím, že Laura rozhodně nesnáší Vytase, takže to byl nejspíš i strategický krok a to nám každopádně dost pomohlo.

Tina (o nestarostech o Katie): Opravdu si myslím, že Katie to sama zvládne a vůbec se o ni nebojím. Myslím si, že je teď v opravdu dobré pozici, má několik možností, může jít s Calebem a Haydenem, nebo Gervasem a Tysonem, kteří se budou snažit vyhodit všechny holky. Dnešní rada bude opravdu velkolepá a jsem kvůli ní celkem nervózní, ale o Katie strach nemám, je to velká holka, může bojovat svou vlastní bitvu a je v rozhodně lepší pozici, takže se o ní rozhodně nebojím.

Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.