Survivor BvW E12 – Vystřižené scény

Ciera (O prvním povzbuzování mamky): Protože Tyson zahrál idol, bylo nám jasné, že bude ve hře nový a pro mě zisk té nápovědy by byl neuvěřitelný, jako začít od nuly. Zapomeňte na místo, kde jsme ho celou dobu hledali, já mám teď nový začátek. Takže jsem fandila mamce a chtěla dostat tu nápovědu a vzít hru do našich rukou. Tohle byla vůbec první výzva na RI, kde jsem si říkala: „Mami, musíš to vydrtit.“ Vždycky to bylo spíš o tom, mami potřebuju, abys už šla, ale teď jsem hodně potřebovala ten idol, který kdyby se dostal k Haydenovi, byla bych v háji. Když jsem ji sledovala, byla jsem celá zpocená, ale mamka byla naprosto skvělá, byla hotová o 10 minut dřív, než se zbylí 2 vůbec někam mohli dopracovat. Toto bylo poprvé, co jsem taky Jeffovi řekla: „Víš co, já si ji nechám.“  A hned jsem cítila ty pohledy od Haydena a Katie, které jakoby se ptali, proč si ji nechává, to se tak bojí? Teď je skvělé, mít takovou sílu.

Hayden (O hledání idolu): Na redemption islandu opět zvítězila děsivá Laura a předala nápovědu Cieře, která ji přenesla do tábora a víme, že je nový idol ve hře. Ciera, Tyson a spol tu teď běhali kolem, tudíž si myslím, že je to někde tady, takže když se budu pořádně soustředit, tak ho třeba najdu. Musím ho najít, jinak už téměř jistě končím, klidně tu posekám stromy s holýma rukama.  Akorát nevím… problém je, že nemám nápovědu, takže nevím, na co se upnout. Všichni zvedali hlavy, dívali se na stromy, takže je to dost možná na stromě. Každopádně vím, že když nenajdu idol, tak je šmitec. Když ho nenajdu, tak bude rada celkem drsná a prostě hodím všechny pod autobus.

Gervase (Troška sentimentu):  Je zábava vrátit se v myšlenkách zpět do našich galangských dní. Když jsme já a Tyson byli prostě zábavní tím, že jsme Kokosoví bratři (Coconut brothers – nechápu, proč ne bandits), když jsme pili všechny kokosy a nikdo o tom nic nevěděl, ale je to jedna z těch situací, kdy si vytvoříš silné pouto s někým, s kým máš společné tajemství, které se snažíš udržet a které by ostatní neocenili, takže vy spolu držíte to tajemství. Bylo to perfektní, byl to počátek našeho společného vztahu, který nás donesl až sem. A můžeme říct, že oba jsme spáchali ty stejné zločiny. Takže si soupeři nemohou vybrat, který z nás je vodil za nos víc. Díky těm kokosům jsme vytvořili něco dobrého a extra silného.  Uvědomujeme si, že ještě nejsme zdaleka u konce, že ještě máme kroky, které musíme podniknout, ale víme, že to můžeme dokázat, vidíme ten velký obraz, na kterém leží náš plán, takže naše další zastávka je rada kmene, žádné problémy na redemption islandu a potom snad další bezproblémová rada a tak pořád dokola až do final 3.

Monica (O výzvě o imunitu): Na té soutěži jsem neměla moc problém se jako první dostat skrz překážky. S házením už to bylo horší. Když jsem hodila, trefila jsem někdy jednu, někdy žádnou, kdežto Gervase do toho šel po hlavě a hned první jich shodil několik najednou. Druhé místo je celkem naprd. A Jeff oznámil, že vítěz získá zmrzlinu, víte, že bude zmrzka v táboře a okamžitě jsem si řekla: „Bezva!“ Nejsem někdo, kdo by rád někoho vybíral a tak jsem si řekla, že prostě vydržím bez zmrzliny. Tak jsem si teda řekla, že fajn, když to dám, můžu dát zmrzku všem. Bohužel jsem sice nevyhrála, ale dobrá zpráva pro Monicu! Konečně jsem mohla ucítit chuť pravého jídla. Gervase mě pozval na svou zmrzko-party jako poděkování za to, že jsem mu nechala hamburgry, hranolky a hotdogy. A byla tam každá příchuť, jakou jsem kdy viděla, čokoládová, čokoládová s oříšky, vanilková, čokoládová s jahodovou, karamelová, bílá čokoládová a spousta dalších a byla to ta nejlepší odměna, co jsem mohla vyhrát a jsem vážně ráda, že jsem Gervasova kámoška

Lamik.lamity

Lamik.lamity

95´, Drakobijec, člen týmu Rocket, Rasista vůči trpaslíkům, árijcům a Lethrblakům. Fanoušek motorismu, herpetolog, budoucí kryptozoolog/veterinář/paleontolog, student japonštiny, sportovní šermíř a cyklista, geocacher

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.