Survivor BvW – rozhovory s top 7 (2. místo)

Varování: Neotevírejte, pokud jste neviděli poslední díl Survivor: Blood vs Water.
Máme zde předposlední část překladu rozhovorů s finálovou sedmičkou zatím poslední série Survivora, které pořídil jeden ze členů štábu Survivora Gordon Holmes. Tentokrát je na řadě 2. místo, které obsadila Monica.

Poslední kmenovka pro tebe byla dost náročná a většina porotců působila dojmem, že nevěděli, kdo vlastně jsi. Bylo to něco, co jsi očekávala?
Opening Pandora’s BoxVíš, Gordone, schytala bych to, ať už bych udělala cokoliv. Být nazývána paranoidní? To je negativní slovo. Opatrná? Ano. Paranoidní? Ne. Poté, co jsem byla minule podražena, jsem to nechtěla znovu dopustit. Kus hadru? To je šílený. Psíček? Byla jsem připravená na to, že může zaznít cokoliv. Říkali, že moc mluvím, takže jsem mluvit přestala. Na poslední kmenovce mi pak řekli, že mě neznají. Ano, neznají, protože nikdy nepotkali někoho, jako jsem já. Nikdy nepotkali tak duševně krásného člověka. Nejsem typ člověka, co jde přes mrtvoly. Můj život s Bradem je úžasný a já nehodlám ohrožovat svou celistvost. Předzvěstí toho všeho byly už předchozí kmenovky.

Ciera a Hayden tě chtěli přetáhnout k sobě, ale ty jsi evidentně držela s Tysonem a Gervasem, ale, a vím, jak střih může význam spousty věcí změnit, na kmenovce jsi říkala Tině a CIeře věci typu: „Řekněte mi pravdu o Tysonovi s Gervasem.“ Zvažovala jsi vůbec, že bys přeběhla?
Ne. Přejít k Haydenovi a Cieře by byl hloupý tah. Měla jsem jistou finálovou trojku. Musíš být v poslední trojce, pokud chceš mít šanci na výhru a kdybych šla s Haydenem a Cierou, byla bych nejlépe čtvrtá a možná pátá. Byla jsem nejméně sobecký člověk, jak řekl Hayden, vyhrála jsem nejvíce imunit a teď bych měla udělat velký krok a podrazit Tysona s Gervasem? Vypadla bych jako další. Musela jsem jít s klukama a navíc jsem měla šanci v tom, že ne všichni je měli rádi. Myslela jsem, že nejlepší bude s sebou vzít na konec gangstery a postavit je na pranýř. Nezabralo to… i když vlastně zabralo. Druhé místo je pro mě, třiačtyřicetiletou maminu, úžasné. A nezapomínejme, že Tyson hrál vážně skvělou hru.

Byla jsi naštvaná, když Tyson zahrál imunitu za Gervase?
Věděla jsem, že ji má. Řekl mi to. A řekl mi i to, že ji zahraje za Gervase.
Takže když jsi Tině říkala, že tě Tyson s tím, jak zahrál imunitu za Gervase, naštval, byl to pouze trik pro získání jejího hlasu?
Přesně tak. Tyson a Gervase zrovna odpočívali v houpací síti, takže jsem se snažila zapracovat na porotě.

Před začátkem hry jsem s tebou a Bradem seděl v altánku…
Chtěla jsem ti říct, že interview v té malé chýši se mně i Bradovi moc líbilo.
To je od tebe laskavé. Já jsem si to také užil. Když jsme tam seděli, řekli jste mi o velice kontroverzní strategii, kdy jste chtěli ostatním členům vaší aliance říct, že by vás měli vzít až do konce, protože nepotřebujete peníze a pro ně by tak bylo snazší vás porazit. Dostala se tahle strategie nakonec do hry?
Víš, určitě bych tuhle taktiku použila, ale změnil to moment, kdy Tyson zahrál poprvé imunitu a Gervase o ní věděl. Tyson jí zahrál, já se otočila a koukala na to s otevřenou pusou. Když jsme se vrátili do tábora, řekla jsem Tysonovi, že jsem zklamaná, že mi o tom neřekl. Dohodu o finálové trojici jsme uzavřeli už při sloučení a dohodli jsme se, že nesmíme být vidění za denního světla. Trojici, která hlasuje stejně, je dost těžké rozdělit. Nikdo navíc nevěděl, že jsme spolu, protože jsme spolu mluvili až v noci, kdy všichni spali. Já hrála ubohou myšku a neustále jsem klukům opakovala, že jsem jediná, kdo ví, co si myslí. A jak jsme spolu mluvili a mluvili, tak jsem se v kmeni začala cítit bezpečně. Takže když Tyson zahrál imunitu, cítila jsem se v té alianci, jako podřadný článek. Šla jsem spát a přemýšlela, že vezmu Katie se Cierou a ty chlapy vyhážeme. Ale vzbudila jsem se s čistou hlavou a došlo mi, že Katie i Ciera mají v porotě své matky. To je snad i chyba v Survivorovi, že porotci jsou pohromadě v Ponderose, kde můžou ovlivnit ostatní. Takže já nechtěla jít do konce s někým, kdo má v porotě milovaného. A zároveň jsem nechtěla nechat vyhrát Tysona s Gervasem, protože mi přišlo, že to se mnou nemysleli tak upřímně jako já s nimi. Proto jsem svou taktiku nakonec nepoužila. A navíc mi přišlo, že si výhru zasloužím a že mě nikdo nikam nedotáhl.

Tohle je možná hloupá otázka, ale má přítelkyně sleduje Survivora poprvé a nevěří, že jste neměly make-up…
(smích) To je hezké. Ptalo se mě na to už hodně lidí. Hodně mi to lichotí. Jediné, co jsme měli, byl sprej proti hmyzu a opalovací krém. A možná bych měla zůstat na té dietě na nezralých kokosech a banánech.
Ne, vypadáš nebezpečně hubeně a navíc kamera přidává několik kilo.
Zhubla jsem přes deset kilo, což je nějakých 20% mé váhy, takže jsem zhubla opravdu hodně.

Dobře, čas na přiřazování slov. Začněme s Tysonem.
Nepochopený.
Ciera?
Laskavá.
Katie?
Ztracená.
Laura M?S24_Monica_Culpepper
Drsná.
Candice?
Neovládající se.
Marissa?
Zase neovládající se.
Gervase?
Srdce ze zlata.
Hayden?
Lev v kleci.
Caleb?
Nervózní.
Tina?
Šetrná.
A Brad?
Meteor.  Je to super svalovec.

Jak vůbec reagovaly Culpepperovic děti, když viděly mámu jíst sklenici červů?
Nebyly překvapené. Řekly mi, že vždycky věděly, že jsem silná a úžasná. Ale to je u nás normální. Koukni, za koho jsem se vdala. Brad je strašně zábavný. Jde třeba rybařit a kamarádi mu říkají: „Vsadím se, že nesníš červa.“ Ta soutěž pro mě znamenala hodně, protože jí ještě žádná žena nevyhrála. Myslím totiž, že tahle soutěž je jednou z typických soutěží pro Survivora. A vyřadili kolo s pojídáním kravských očí.
Naštěstí…
To bylo nejvíc nechutné. Kousli jste do oka a to explodovalo. Je to prostě hustá kapalina. A žvýkat to, je jako když žvýkáte pneumatiku.
Mohla bys namalovat obraz.
Jen mi bylo líto Gervase, který si tím vším prošel a dostal velký kulový. Ale pro mě to bylo strašně posilující.

miky253

7 Comments

 1. rhee

  „Nikdy nepotkali tak duševně krásného člověka.“
  „Byla jsem nejméně sobecký člověk.“
  Ať už je to pravda nebo ne, tak si neumím představit, že bych sama o sobě něco takového prohlásila…

  Připomíná mi to tohle – dřív mi chyběla skromnost, teď už nemám chybu! 😀

 2. soonrich

  naopak Brada jsem svým způsobem rád měl. sice v hlavě nic neměl, ale hrál hru. ze začátku si to tam vedl, vytáhl od spojence obsah nápovědy(ikdyž mu stejně byla k hovnu),koho určil ten letěl. a slabej taky určitě nebyl, ale pak otočil Caleb a do remizy se moc nikomu nechce,takže se musel pakovat. hodně mě stylem připomínal Russela, ale moc daleko to nedotáhl no. ale mě záporáci ve hře moc nevadí 🙂

 3. soonrich

  už to psala i na twitteru, že není paranoidní, ale opatrná…. no nevím, pořád si myslím, že byla EXTRA paranoidní. nebo jak furt před kmenovkou říkala: jsou dvě strany, je jen na mě, na jakou se dám a pro koho budu hlasovat, já jsem ta nejdůležitější… vůbec, byla opravdu easy vote, nikdo ji ani nechtěl vyloučit, jen tehdá při remíze, ale to jen z důvodu, že měl Tyson imunitu a i tam bylo jasný, že ona nepoletí. v soutěžích byla opravdu dobrá, a za to jsem rád, že jsou takové ženy , které vyhrávají, aale jinak bych ji typově zařadil k Lise,Dawn,Sherri a spol. tím myslím, že pro nikoho nebyla žádná hrozba a proto si ji dotáhli do finále, aniž by sama udělala nějaký větší krok :/

  • miky253

   Nejvíc mě rozesmálo, když ve final5 před kmenovkou říkala, že všechno záleží na jejím hlasu a že je to její noc a nakonec Tyson vytáhnul imunitu a na jejím hlasu vůbec nesešlo 😀

 4. Andrea

  Toto mě přijde prostě divný: „Ano, neznají, protože nikdy nepotkali někoho, jako jsem já. Nikdy nepotkali tak duševně krásného člověka.“ Který normální člověk o sobě vykládá, jak je duševně krásný? 😀

 5. Assassino

  Na začátku hry sem Monicu moc nemusel(asi to bylo taky ovlivněné tím, že sem neměl rád Breda), ale věřím že kamery jí vybarvili v celku zkresleně a v její neprospěch.. V posledních dílech sem ji vážně začal mít rád a myslím si o ní že je to silná ženská, se skvělou povahou 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.