Survivor BvW – rozhovory s top 7 (7. a 6. místo)

Varování: Neotevírejte, pokud jste neviděli poslední díl Survivor: Blood vs Water.
Zde na webu najdete v nejbližších dnech postupně překlad rozhovorů s finálovou sedmičkou zatím poslední série Survivora, které pořídil jeden ze členů štábu Survivora Gordon Holmes. Začínáme se 7. a 6. místem, neboli Haydenem a Laurou.

Rule In ChaosLauro, vyškrtla jsi už Cieru ze závěti?
Laura: (smích) Ne, děláš si srandu? To dítě už mi v životě udělalo horší věci, než že mě vyloučilo.
To sice ano, ale je to ta nejhorší věc, kterou ti udělala před tak velkým publikem.
Laura: To je pravda. Neexistuje ale nic, co by ta holka mohla udělat, abych ji vyškrtla ze závěti.

Haydene, na konci sis dost máknul. Byl jsem ohromen způsobem, jakým jsi přinutil Cieru a málem i Monicu změnit strany. Mluvil jsem s Monicou a ta říkala, že držela s Bandity, ale myslíš, že alespoň trochu pochybovala?
Hayden: Myslím, že na té poslední kmenovce jsme byli vážně blízko. Měli jsme opravdu šanci to dokázat, ale ona se ale z nějakého důvodu nakonec rozhodla držet se svou aliancí. Řekl bych, že naše šance byla tak 33%.
A byl nejděsivějším okamžikem tvého života moment, kdy sis uvědomil, že na OstrověRule In Chaos vykoupení budeš čelit Lauře?
Laura: (smích)
Hayden: (smích) To není Ostrov vykoupení, ale Lauřin ostrov. Když jsem viděl tu soutěž, věděl jsem, že mám šanci, ale Laura s Tinou ji rozbily.
Laura: Rozbila ji spíš ta jedna zatracená kapka potu v Haydenově tváři. Dostala se mu do oka, a když se na vteřinu přestaneš soustředit, je to. Myslím, že ten den bylo aspoň 120 stupňů. Hayden se ale nehýbal. Periferně jsem jeho i Tinu viděla a oba byli v pohodě. Byla jsem proto v šoku, když jeho váza spadla.
Hayden: Byla to jedna z těch skutečně nešťastných věcí. Opravdu jen jedna kapka v oku, kterou jsem chtěl utřít, ale ztratil jsem rovnováhu.

Teď, když už jsi hrál Survivora i Big Brothera, jsi ochotný říct, že Survivor je daleko lepší?
Hayden: Já… ne… nejsem připraven to říct. Miluji Survivora a miluji Big Brothera. V Big Brotherovi mám očividně své kořeny a Survivor byl úžasný – neskutečný zážitek. Ale mám rad obě show.
Lauro, ty jsi ochotná říct, že Survivor je mnohem lepší, co?
Laura: Jednoznačně. Survivor je daleko lepší. V Big Brotherovi máte postel a ledničku plnou jídla. Ale zase tam musíte vydržet 90 dní.
Hayden: Porovnáváme jablka s hruškama, dvě naprosto odlišné hry. Survivor je mnohem těžší po fyzické stránce, ale nevím, jestli ho to dělá i lepším.
Je to jako porovnávat úžasná jablka ze zahrady a ne tak dobré hrušky ze skleníku.

Když Ciera vyloučila ženu, která ji přivedla na svět, řekla jsi jí, ať se nebojí a že se vrátíš. Nevšimla sis ale, že to je pravý opak toho, co Ciera chce?
Laura: (smích) Je vážně zábavné to zpětně sledovat. Musela si říkat, ať s tím přestanu. Myslela jsem si, že mě moje dcera potřebuje a ona přitom vyšilovala při představě, že ji zničím její hru. Den, kdy se odehrál ten rozhovor na pláži, byl zdaleka nejtěžší. Bylo to všechno řečeno od srdce a obě jsme si řekly, že přesně v tom bodě jde hra, kterou jsme chtěly hrát, do háje. Bylo těžké, jako soutěžící, vidět při hlasování své jméno. A vidět ho i na lístku své dcery? Nevnímala jsem to jako zradu, ale spíše jsem šílela a snažila se myslet na to, jak se dostat zpátky do hry. Ale na dceru jsem byla hrdá.
Haydene, teď druhá strana toho hlasování. Když jsi Cieru viděl udělat ten krok, říkal sis, že je super, že je na vaší straně, nebo ses děsil toho, že ta holka přišla opravdu hrát?
Hayden: Říkal jsem, že je to hráčka. Pokud byla ochotná vyloučit vlastní matku, nebude mít problém vyloučit ani mě. To měli v podvědomí všichni. Ciera byla v mé alianci a řekla, že nám dokáže svou loajalitu tím, že vyloučí vlastní mámu.

Osobně nejsem fanoušek Ostrova vykoupení, protože se mi nelíbí myšlenka, že by někdo celou hru mohl vyhrát poté, co byl vyloučen. Kdyby se Tina dokázala dostat až do finále, hlasovali byste pro ni?
Hayden: I tak bych hlasoval pro Tysona.
Laura: Jakkoliv mám Tinu ráda, tak kdyby stála proti Tysonovi s Gervasem, asi bych stejně hlasovala pro Tysona. Záleželo by sice na tom, co by Tina na závěrečné kmenovce řekla, ale založena čistě na tom, co víme, bych volila Tysona.
Hayden: Jo, je těžké dát milion někomu, kdo byl vyloučen. A Tyson hrál vážně dobře.

Monica měla vážně těžkou poslední kmenovou radu. Co se to dělo, že všichni porotci najednou měli pocit, jako by ji vůbec neznali?
Hayden: Monica je strašně nesobecký člověk. A na každou otázku dokázala úžasně odpovědět. Všichni si myslí, že nikdo nemůže být tak úžasný člověk, takže jsme si mysleli, že to na nás na té kmenovce trochu hraje, ale jak jsem ji poznal mimo hru, je to vážně úžasný člověk.
Laura: Souhlasím. Pro mě bylo frustrující, že jsem si s Monicou chtěla ve hře vytvořit pevné přátelství, ale ona se mi moc neotevřela. Držela si ode mě odstup. Je těžké se sblížit s někým, kdo se vám neotevře.

Haydene, ty jsi působil jako superhrdina. Jsi dobrý hráč a hezký chlap. Je těžké zůstat ve vztahu s někým, kdo nedošel do sloučení?
Hayden: (smích) Věř nebo ne, Kat je právě teď vedle mě. A náš vztah je skvělý. Bydlíme sice daleko od sebe, takže je to trochu těžší, ale kvůli tomu, že nedošla do sloučení, se s ní opravdu nerozvedu.
Víš, že mám Kat rád, ale chlape…
Hayden: (smích)
Podrž mě, Lauro. Kdyby tvůj chlap nedošel do sloučení, byl by s ním konec, že jo?
Laura: Jasně. Pětadvacet let je nic.  Nedošel jsi do sloučení? Sundávám snubní prsten.
Hayden: Přineste mu sekeru!

miky253

6 Comments

  1. mizo

    Nezdálo se mi, že by měl bejt survivor zrovna těžší psychicky, ale spíš fyzicky… A v originále opravdu řiká fyzicky. Physical sice vypadá jak psychický, ale je to fyzický:) Jeff to řiká stále dokola… this challenge gets physical.

  2. Nejjoni

    Vážně super článek ,moc mě bavil díky moc 🙂

  3. Vsadím Rendyho životného úspory že Hayden a Kat budú za rok-dva v TAR.

  4. Honzad

    Skvělá práce, za tuhle novinku jsem opravdu rád. V rozhovor po soutěži jsou hráči úplně odlišní, než když mluví na kameru, navíc se do jejich odpovědí promítá i fakt, že už celou soutěž (a veškeré okolnosti kolem, o kterých dříve netušili) viděli. Parec nahoru a díky! 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.