Survivor / Kdo přežije 24: One World – základní info a účastníci

Untitled-146

Král je mrtev, ať žije král. 23. série Kdo přežije je u konce, a přestože se této řady jen tak nepustíme, protože se samozřejmě můžete těšit na titulky k oběma zbylým epizodám, shrnutí oblíbenosti pomocí grafů a celkovou rekapitulaci série, můžeme se již teď zabývat sérií příští, která nese název Survivor: One World.

Spekulace o této sérii se vynořily poté, co dva kameramani do svých životopisů napsali, že pracovali právě na tomto projektu. Spekulace se změnila v realitu, jakmile bylo promo k nové sérii odvysíláno v rámci Reunionu. Je to tedy přesně tak, jak jsme psali v jednom dřívějším článku. Dva kmeny po devíti lidech budou rozděleny na mužský a ženský (Salani a Manono) a budou žít na jednom ostrově a tím pádem spolu budou moci komunikovat. Vysílat se začíná už 16. února 2012 našeho času. K tomu všemu už jsou známí někteří účastníci, které vám také zběžně představím. Předem říkám, že se nejedná o žádnou novinku, jména a fotky jdou s trochou snahy najít na internetu. Pokud hráče vidět nechcete, přestaňte číst.

A tady jsou již zmínění hráči. Povětšinou je vyspoiloval známý „inside man“ na SurvivorSucks Castaway208.

muzi

zeny

Jak je vidět, ještě nejsou odhaleni dva muži a některé informace jsou zatím zahaleny tajemstvím. Nicméně, máte už teď nějaké oblíbence? Je vám někdo natolik sympatický, že už teď víte, že mu budete fandit? A co říkáte na celkový formát příští řady?

exi

exi

Překladátor, konzultant, prudič

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.