Survivor One World: Rekap 2. epizody

rekap-2-nadpis

Úvodní nadšení pro novou řadu, neokoukané hráče, stupidní, ale zřejmě nevyhnutelné zásahy do pravidel hry, ustoupilo a alespoň já se začal více zaměřovat čistě na osobnosti hráčů. Kvalita jednotlivých řad vždy stála na charakteru trosečníků a jejich skutků ve hře. Právě to vždy oddělovalo kvalitní řadu od šíleně nudných pokusů o Survivor. Vzpomeňme na Cook Islands. Koho zajímal Ozzy, Yul, Becky a Sundra, dokud je dva jejich soukmenovci nezradili a oni rázem nebyli v totální menšině? Ostatní pak mohli dělat psí kusy, stavět se na hlavu a předvést sexy tanečky a přesto 90 % fanoušků stálo na straně jednoho ze čtyř zrazených. Na druhou stranu, podívejme se na Marquesas, kde díky mizernému twistu (který nás čeká i v této řadě) odešli ze hry největší taháky řady a to, co zbylo pro sloučení, byla nevyslovitelně nudná sebranka lidí, co nehodlala hrát, jen nudit diváka historkami o perfektní rodince v čele se stařešinou Pascalem, kterému permanentně stál z postlolitky a špatné herečky Nelleh, kterou označoval za svojí „holčičku“. Abych se dostal k jádru pudla a neustále nežvanil, po druhé epizodě mi něco říká, že tato řada bude spíše ten druhý případ. Snad si tento dojem dokážu sobě, ale hlavně vám, zdůvodnit v této rekapitulaci druhé epizody.

ONE-WORLD

Druhá epizoda nám toho opět moc nepřinesla. Dva nudné a neoriginální souboje o odměnu a imunitu, ještě nudnější kmenovou radu a ze samotného děje jen ubezpečení, že Colton je mizerný hráč, který začíná štvát i ty, ke kterým má mít nejblíže. Posledním „zážitkem“ je  potvrzení, že Kattoho v hlavě skutečně moc nenosí a přirovnat jí k Rockymu Balboovi byl celkem solidní kompliment. Zdá se vám to málo? Ano, tristní bilance na reprezentanta nové a moderní  éry Survivora.

OW

TO, CO SE „DĚLO“ DO „ZNĚLKY“:
Když se ženské hráčky vracely ze své první kmenové rady, nálada nebyla zrovna na vysoké úrovni. Muži chtěli využít situace, aby zjistili co nejvíce informací o hlasování svého protivníka a vypozorovali první dojmy a rozhovory hráček, proto na ně už čekali v jejich táboře. Získané informace by jim mohly hodně napovědět do případného promíchání kmenů nebo pozdějšího sloučení. Michael tedy celou špionáž zaobalil za svojí dobrosrdečnost, kdy členkám Salani nakukal, že se spolu s dalšími muži starali o oheň, aby nebohým ženám nevyhasl, a jako důkaz své elegantnosti předložil doutnající uhlíky. Muži ale nezjistili téměř nic, protože ženy na kmenovce nemusely odevzdat ani jeden hlas. Ze hry totiž odstoupila Kourtney díky vlastní nešikovnosti, kdy si na několika místech zlomila zápěstí. Jediný výrazný rozhovor se uskutečnil pouze mezi Aliciou a Christinou, které si vyříkaly hádku na kmenové radě a s předstíraným odpuštěním si odbyly svojí chvilku slávy.

00149

VOLBA KRÁLOVNY KMENE:
Druhý den se ženy usnesly, že jejich kmen je nekoordinovaný a každá členka si v něm dělá, co jí zrovna přelítne přes nos. Největší chlapák řady Chelsea díky tomu navrhla, že by se měl zvolit vůdce kmene, který mizernému Salani udá směr. Rozhodnutí padlo na Sabrinu, protože je dle slov většiny hráček klidná, přímá, dává rozumné rozkazy a nechová se k ostatním jako k dětem. Vše ale bylo spíše zapříčiněné tím, že Sabrina je spolu s Aliciou první, kdo založil pětičlenné dominantní spojenectví, které ovládá vnitřní politiku kmenu. Volba na řádově starší a zkušenější Ninu neboMonicu tedy padnout nemohla, ani kdyby byly ženské ztělesnění Beara Gryllse. Tato malicherná blbost, která zvlášť u žen, dělajících si co chtějí a od přírody neochotných někoho poslouchat (zvláště jiné ženy) a potlačit vlastní přirozenost, přesto ukázala zajímavý fakt. Dominantní aliance je v tak nešťastném složení, že obsahuje hráčky, které by za normálních okolností letěly jako první, protože zkrátka nemají co přinést, a naopak jsou s nimi zbytečné starosti, rozkoly a mizerná nálada. Díky Sabrinině vítězství je evidentní, že se toto spojenectví bude držet zuby nehty, navzdory všem okolnostem, což by pro ženský kmen mohlo mít ve výsledku katastrofické důsledky.

00241

„UDĚLEJ SI (TO) SÁM“ BEZ VYVRCHOLENÍ:
„Udělej si sám“, tak jsme počeštili staronovou novinku, ve které hráči absolvují soutěž o odměnu bez toho, aby se angažoval Jeff Probst nebo někdo z produkce. Hráči si tedy musí přečíst pravidla hry sami a pak stanout v souboji, který zdánlivě nikdo neřídí. Poprvé jsme tuto naprosto nudnou a zbytečnou hovadinu mohli vidět v Samoe, kde se hrálo o slepice. Vidět ji ovšem zrovna v této řadě, kdy musíme čumět už čtvrtou řadu na tu stejnou pláž, na které teď dokonce žijí i oba kmeny, které na rozdíl od Foa Foa a Galu nemusí pro vykonání této soutěže dojít alespoň na speciální místo, ale zůstávají opět na té samé pláži, kterou jsme už viděli v 50 epizodách. To zkrátka zavánělo ještě větším průserem než v řadě, kde se poprvé objevil samozvaný „král“ Survivora. Tentokrát byla odměna v podobě celty a vítězný kmen si mohl odnést do tábora i ohromnou dřevěnou truhlu, ve které byly připraveny pomůcky pro soutěž. Její perfektní tvar evokoval rakev, a pokud by ji skutečně vítězný kmen mohl použít k něčemu užitečnému, tak snad pouze k pohřbení Coltona zaživa.

0002

Kmeny tedy došly ke stromové poště, dotáhly na pláž bedny, Bill jako zkušený řečník přečetl instrukce, které vždy pronáší Probst, a Colton se chopil příležitosti, aby odstartoval soutěž s nejteplejším tónem hlasu, který vůbec umí vydat. Následně se oba kmeny chopily svých truhel, otevřely je a vyndaly spletence uzlů, které musely rozmotat, aby se dostaly ke kroužku uprostřed. Tento fyzicky a duševně „náročný“ úkol trvající pár minut nakonec zvládli dříve muži a vyhráli již zmíněnou plachtu. S přihlédnutím k této soutěži mám alespoň já pocit, že se mnou produkce vymrdává. Na Redemption Island většina fanoušků nadávala, protože díky němu zmizely souboje o odměnu, a když se tyto soutěže konečně vrátí, tak za první dvě epizody vidíme jen tuhle parodii na souboj. Vzpomeňme na starší řady, kde bylo zvykem dávat do úvodních epizod „boje v požírání hnusů„, které patřily do desítky věcí, které si každý fanoušek na světě okamžitě vybavil pod pojmem „Survivor“. Projektově byly tyto soutěže asi stejně náročné jako tento článek a přitom patřily mezi nejoblíbenější soutěže mezi fanoušky. Tato výzva se naposledy objevila v 19. řadě na Samoe a rozhodně by nebylo špatné jí zase oživit. Všechna promo videa totiž nasvědčují tomu, že One Worldbude jen další recyklace již několikrát viděných soutěží z předchozích řad … těch nudnějších.

00321

BACKSTREET BOYS, LOSEŘI A „MASTERMIND“ COLTON:
Kmen žen je neuvěřitelně nudný, nebaví mě tam prakticky žádná hráčka. Všeobecná oblíbenkyně Chelsea, které jste v minulé epizodě dali absolutně nejvíce hlasů (zjevně díky zdvořilostní zmínce o ČR, kterou poslala českému fanouškovi), sice působí vyrovnaným dojmem ale kde je ta její akčnost, kterou slibovala před začátkem řady. Její promluvy a gesta mě uspávají a ve hře zatím nepředvedla nic, krom chycení dvou slepic. Očekával jsem od ní vylepšenou Mikaylu, ale zatím se prezentuje podobně jako ona. Proč píšu zrovna o ní, právě Chelsea je paradoxně nejzábavnější člen kmene Salani, protože ostatní ženy jsou na tom mnohem hůře (vyvedly se). Manono na tom není o moc lépe, ale díky různorodým osobnostem hráčů, dvěma vyrovnaným spojenectvím uvnitř kmene a neuvěřitelně otravným Coltonem alespoň nabízejí nějakou zápletku a příběhač minimální.

Survivor-One-World-Epizoda-21

Kmen Manono tvoří muži, kteří přes svojí ješitnost a pyšnost připomínají mravence, kterým uletěla královna a oni si stále myslí, že jejich 100% workoholismus má svůj úděl. Aby vypadali jako „nejlepší kmen v historii hry“, neváhají se fyzicky sedřít i na takových blbostech jako uhlazování písků v okolí tábora na takovou úroveň, že by i případná bublina ve vodováze byla v přímém středu. Nepopírám, že se na to hezky dívá, protože v posledních řadách bylo přesně tohle ta poslední věc, co nám kmeny chtěly předvést. Jay se jeví jako klasický zálesák a metrosexuální varianta MacGyvera, který umí vyrobit z kusu bambusu a žvýkačky i vodíkovou bombu. Ostatní se dřou se stejným úsilím i když na mnohem méně důležitých věcech. Jen Colton opět rezignuje a ke své automatické nevýhodě, kdy jeho tělo obsahuje nejvíce estrogenu ze všech 18 hráčů, přidává demonstrativní nic nedělání, aby všichni náležitě pochopili, že mají jít do prdele, protože je gay a nemá si s nimi co říct.

Survivor-One-World-Christina-Colton-Chelsea-Sabrina

Colton se jeví jako nejhorší hráč řady, kdy není schopen zakrývat pohrdání, které cítí ke všem mužům. Jeho sociální hra je tedy v této době asi na stejné úrovni, jako empatické cítění Reinharda Heydricha. Přitom Colton patřil v minulé epizodě (před třemi dny) mezi špičku právě v tomto aspektu hry. Díky kvalitním vtípkům, klasickým gay povídačkám a nakukáním ženám, že je automaticky odepsaný, získal na svojí stranu část hráček Salani, které mu dokonce svěřily tajnou imunitu. S tím je ovšem konec, protože Colton začal otravovat i své dřívější spojence. Salani si nedávno zvolily vůdce kmene, chtěly znovu začít a vzít to přes ženskou hrdost. Zrovna ve chvíli, kdy se kmen začal znovu formovat a hledat sám sebe, přišel ubrečený Colton s hysterickou scénou, ve které líčil jak je na tom špatně. Tyto negativní a depresivní výlevy se pochopitelně nechtěly nikomu poslouchat a tak byl Colton vyhozen z táboru. Přesto se o pár minut později vrátil s brekem a vysvětlením, že ženy jsou pro něj zátoka klidu a jen tam se může přirozeně projevit. Jeho scénka rozesmála klasickou jižanku Chelsea, ostatní trochu zaskočila a tak se musel Colton opět pakovat z táboru. Salani mu to odůvodnily tím, že může říkat co chce, ale žádná z nich si nemůže být jistá tím, jestli není špión.

NEJHORŠÍ GAY V HISTORII SURVIVORA?
Pokud někdo sleduje One World a do teď neviděl moc jiných řad, Colton pro něj musí být totální zjevení. Gayové ovšem provází Survivor už od začátků, kdy jeden z nich dokonce vyhrál úplně první řadu a svojí hrou definoval celý Survivor. Richard Hatch vymyslel styl a principy hry, které od něj okopírovávají všichni hráči až do teď aniž by to tušili, a možná právě proto je každý gay před začátkem řady okamžitě považován za masterminda a posazován do role velkého favorita.

00242

J.P., Brad, Spencer, Todd, John nebo Papa Bear předváděli diametrálně odlišné styly hry, někteří byli úspěšní, druzí ne. Colton je ovšem ze zcela jiného těsta, jeho styl hry je zkrátka naprostý shit, který se nedá uchopit a rozebrat z žádné strany, protože pochází pouze z jeho emocí. Typově mu je asi nejblíže Brandon z Afriky, který je do teď zřejmě nejvíce nenáviděným gayem v historii hry, ale nedá se mu upřít celkem dobré uvažování a myšlenky, které ovšem díky vlastním ->emocím<- a špatnému spojenectví, nemohl realizovat. Colton se po totální fiasku a odmítnutí ze strany žen, konečně vzchopil a snažil se strategickým krokem připojit ke svým teplým velikánům minulosti.
.
DECENTNĚ NARUŠENÉ LEDY STRATEGICKÉ IMPOTENCE JEDNOHO SVĚTA:
Když se Colton vrátil zpět do tábora, permanentně se plnící varle mužů nařizovaly nevázaný zvířecí odvaz. Ženy nebyly po ruce, a tak si tuto záležitost vzal pod záštitu náš milý Tarzan, který poskakoval kolem ohně a bušil si pěstí do hrudi jako seriálový Tarzan našeho dětství (nebušil si pěstí do hrudi, já vím, ale hodilo se mi to do textu, takže bušil…). Colton se ovšem místo na perfektně rýsované mladé tělo čtyřiašedesátiletého „nejlepšího chirurga na světě“, soustředil spíše na myšlenku, že by mohl tu nepodstatnou blbost v podobě tajné imunity, využít pro zlepšení své pozice u kmenového ohně, protože do teď ho neviděl ani dalekohledem, natož aby se u něj ohřál.

00150

Jakmile čtyřka Backstreet Boys usnula s dobrým pocitem, že si na konto tento den připsala další zbytečné mozoly, Colton vytáhl imunitu na čtyřku outsiderů (Troyzan, Tarzan, Leif, Jonas) a rázem se posadil na bílého koně v čele této aliance. I když během dne prohodil Jonas pár slov s Michaelem a Billem o tom, že Colton je nebezpečný a musí se ho zbavit, nyní ho v úžasu z tajné imunity pasoval do role bosse. Fantastická čtyřka by se díky tomu měla teoreticky začít potit až na zadku, ale myslím si, že tak žhavé to nebude. Outsideři si jsou podle mě až moc dobře vědomi toho, že Colton není jejich spoluhráč ani spojenec a jakmile nastane sloučení kmenů, případně promíchání, okamžitě zběhne k ženám a právě je použije jako potravu pro svůj vysněný kmen plný mléčných žláz. Aby k takovému závěru člověk došel, nemusí mít ani v hlavě, stačí, že má oči.

00243

Colton hraje tak okatě pro ženy, že nechat si ho v soutěži a riskovat brzké sloučení, by snad dovolil jen naprostý hráčský impotent. Osobně sázím na to, že muži se do promíchání kmenů na kmenovou radu ani nedostanou. Pak bude záležet jen na tom, v jakém poměru muž x žena, nastoupí hráči do nových kmenů a kde skončí Colton. I když aliance outsiderů a BB tiše soupeří o nadvládu v Manono, proti ženám se zdají být až překvapivě sjednocení. Dovětek: O tajné imunitě mimochodem neví jenom čtyřka outsiderů, ale dle vystřižených scén z 2. epizody o ní ví každý člen Manono. Fakt, že nám tuto informaci režie nenabídla, může evokovat brzký blindside ze strany Coltona na čtyřku BB, případně pravý opak, kdy budeme celou dobu přesvědčováni, že Colton má spojenectví a nejde domů díky imunitě, kterou „zahraje“  a přitom bude sestřelen ze zálohy.

DALŠÍ MRTVÁ VANUATSKÁ SOUTĚŽ, STRAŠÍCÍ V NOVÉM DESETILETÍ:
Každý, kdo čekal kvalitní soutěž po minulé epizodě, ve které si na nás produkce připravila zbrusu nový souboj starý osm let, který se odehrával v jedné z nejhorších řad na soutěže vůbec. Ten mohl s potěšením přijmout producentskou inovaci v podobě osm let starého souboje, který se odehrával v jedné z nejhorších řad na soutěže vůbec. Ano, řeč je stále o Vanuatu a další oprášené soutěži, kterou jsme mohli sledovat i v roce 2007 ve Fiji. Je zajímavé vidět, že CBS se drží tradic na místech, kde o ně moc lidí nestojí a inovaci si schovává jen pro vymýšlení nových nesmyslných pravidel.

vlcsnap-2012-02-26-06h52m22s1831

Hráči obou kmenů měli připravenou úzkou lávku, na které byli seřazeni vedle sebe. Hráč, který byl nejdále od kmenové plošiny, na kterou museli všichni hráči dojít, procházel kolem… proč to popisovat, však to znáte. I když tato soutěž byla originální jak podzim, přesto ukázala zajímavý fakt. Ženský kmen je skutečně naprosto mizerný. Právě tato soutěž o imunitu byla postavena pro něj, protože ta z první epizody měla papírově sedět spíše mužům a CBS má před každou řadou sestavený přibližný odhad, jak bude vypadat soutěž a kdo jaké souboje prohraje či vyhraje. Snaží se pak střídat soutěže tak, aby pokaždé vyhrál jeden kmen a počty se držely vyrovnané. Vzhledem k tomu, že ženský kmen Yasur z Vanuatu si s touto soutěží poradil naprosto s přehledem, zatímco mužské Lopevi se jen ztrapnilo, nikdo asi nečekal, že by se mohly papírové předpoklady opět nepotvrdit. Jenže to nikdo nepočítal s tím, že Kat se ukáže jako naprostý kazišuk vítězství.

Survivor-One-World-Immunity-Challenge-epizoda-2

Zatímco lilipután Leif, zženštilé nemehlo Colton i prostorově nejvýraznější člen mužského kmene Jonas s přehledem prošli kolem všech mužů, Kat s pravidelnou lehkostí padala do vody. Zatímco mužský kmen měl největší siláky co nejblíže cíli a použil mozek pro volbu strategie, ženy se s touto věcí nehodlaly zaobírat. I když byla po soutěži právě ne příliš myslící Kat označena za důvod porážky, měla kvalitní asistentku, která k ní přispěla stejnou měrou. Nenápadná Christina se dvakrát dotkla svých spoluhráček v době, kdy se kolem nich Kat snažila protáhnout, díky tomu musela Kat dvakrát do vody a celý kmen se tím zbrzdil. Štafetu neúspěchu po pomalé Kat přebrala paradoxně sama Christina, aby spadla do vody u první hráčky, ke které dojde. To už nevydržela Monica a snažila se ukázat, jak se to má všechno správně dělat. Opět ji ovšem zradila Kat, kdy se nesmyslně dotkla Christiny, když kolem ní Monica procházela, a následně zcela zbytečně skočila do vody a zbrzdila kmen o další zbytečnou dobu (seskakuje vždy pouze hráč, který se snaží projít dráhu).Survivor-One-World-Immunity-Challenge-epizoda-2-Manono

Když konečně Monica přišla na to, jak se má tato soutěž hrát a jak se dostat co nejefektivněji kolem všech spoluhráček, bylo už pozdě. Manono už finišovali a pomalu začali slavit své druhé vítězství v soutěži, kde měli dle předpokladů dominovat spíše lehčí, hubenější a pružnější ženy. Jako hlavním důvodem mužské výhry se tak znovu ukázala neschopnost Salani myslet při hře a po sebevražedném seskoku Kourtney z plošiny teď mohli děkovat za vítězství neschopnosti Salani dát na nejdelší část závodu tu nejlepší hráčku.

KMENOVÁ RADA:
To, co se dělo před kmenovou radou,  v podstatě ani není třeba rozebírat. Nina se shodla s Monicou, že jsou na okraji kmene, který ovládá pětičlenná aliance mladších žen. Obě se utvrdily v tom, že všechny členky Salani vypadají jako neschopné chudinky, a jako hlavního viníka této situace viděly v Kat a jejím nulovém přínosu. Nina tedy zašla za Chelsea, aby jí vysvětlila svůj pohled na věc a zároveň sdělila, pro koho bude večer hlasovat. Poslední pokus o záchranu ovšem nevyšel.00151

Kmenová rada se pak nesla v podobném stylu. Kat byla ze všech stran označovaná za důvod porážky a právoplatně osočovaná z toho, že krom hlasitého usrání u Alicii toho v táboře moc neudělala. Nina se snažila skrze argumenty prosadit svojí záchranu a na poslední chvíli přemluvit pětičlennou alianci, ať dá místo Kat a jejím nulovým zkušenostem ze života (které jsou mimochodem v Survivoru úplně k ničemu) přednost právě jí a její celoživotní praxi policajta. I když Nina dávala smysluplné odpovědi, jen se potvrdila zaběhnutá praxe, že pokud už jde někdo na kmenovou radu, rozhodnutí nezmění, ať z důvodu strachu, že by snad shodou okolností mohl jít ven on, díky rozmělnění hlasů vlastního spojenectví nebo jen proto, že nechce komplikovat předem rozhodnutý výsledek. Nině tedy zhasla pochodeň, když dostala hlasy od všech spoluhráček, krom Monicy, která ho dala Christině zjevně z toho důvodu, aby všechny přesvědčila, kdo je na řadě.

00244

Salani jsou tedy ve zdánlivém rozkladu. Nejdříve přišly o Kourtney, teď o hráčku, která rozhodně nepatří mezi nejhorší. Pokud by se nepromíchaly kmeny do následujících dvou epizod, pak je jednoznačně na řadě Christina následovaná Monicou. Pokud by se slučovalo, pak minimálně druhá jmenovaná nebude mít daleko ke zběhnutí k mužům a pak by čekal ženy další exodus i s Coltonem. Osobně sázím na to, že v příští epizodě se ještě slučovat nebude, protože oba kmeny budou hrát soutěž. Jestli jde o imunitu nebo odměnu, zde nehraje roli, protože promíchání kmenů je vždy na začátcích epizod, aby měl divák prostor a čas zvyknout si na nové kmeny, než jeden z nich půjde na kmenovou radu. Uvidíme tedy, zda se sebou Salani před vznikem nových kmenů ještě stihne něco udělat, nebo bude pokračovat ve stejném stylu a do promíchání půjde ještě s větším mankem.

OW-bilance-hráčů-2.-ep

ZHODNOCENÍ 2. EPIZODY:
Psát tento rekap mě paradoxně bavilo více, než sledovat epizodu, což je vždy průser jak prase, protože psát tento článek je většinou několikahodinový opruz, když zrovna nepopisuje nabitou a zajímavou epizodu, kde je toho hodně k vidění a kdy po zhlédnutí z člověka střílí emoce na  všechny strany. U této epizody se prakticky událo jen to, co jsem psal v úvodu, žádná nástavba a zajímavosti. Celou pozornost na sebe strhává Colton, který díky tomu nebezpečně připomíná největšího losera v historii Cochrana, který v minulé řadě nabízel téměř identický příběh a pak při sloučení vysloveně posral celkem zajímavě rozjetou řadu. To se pak člověk diví, když vidí vystřižené scény z dílu, kde je k dispozici i několikanásobně zajímavější obsah než v oficiální epizodě, kterou by měly skládat elitní záběry z celých tří dnů na ostrově. Co se týče hráčů, baví mě snad pouze Jay, kterého jsem před začátkem podcenil a nebral vážně. Zatím boduje jen tím, že jsou na něj záběry, jak pracuje. Vidět po několika řadách člověka, který si umí poradit v divočině, o které dříve tato soutěž byla, je zkrátka osvěžující. K samotným hráčům se toho ovšem moc říct nedá, jediný, koho znám podrobně, je Colton a to je mizerná bilance, když například Kim, Leif, Bill, Tarzan anebo Jay snad ještě neměli rozhovor na kamery. 60 %

exi: Když jsem druhý díl viděl poprvé, přepadlo mě ohromné zklamání, jakým stylem byl odvyprávěn. Připadalo mi, že nesledujeme One World, ale Colton World, což vyvrcholilo obskurní soutěží o odměnu, kde chyběl Jeff. Předpokládám, že v další sezóně nebude Jeff ani u soutěží o imunitu a v 26. řadě bude kmenovku vést nejstarší člen kmene. Po druhém zhlédnutí jsem ale 2. dílu přišel na chuť. Do větší hloubky vykresluje naprostý chaos v ženském táboře, který je po zásluze odměněn prohrami v soutěžích (aneb svěďme to na kozy, jak zhodnotila Chelsea). Je vidět, jak tyto rané, bezmyšlenkovité aliance dokáží rozbít kmen. Rozštěpí ho už od začátku a viníci nastalého stavu se hřejí ve většinových aliancích, zatímco lidi, kteří mají kmenu co dát, jsou na odstřel. Tohle vlastně na kmenovce uznala i Chelsea.

Colton mě překvapil, že i přes svý hysterčení v táboře dokázal sebrat, překonat svůj odpor a vytvořit zdá se funkční alianci (i přes svou naprosto příšernou sociální hru). I ti, kdo ho nemůžou ani cejtit, musí uznat, že ne každý tohle dovede, takže za to malé plus. Svalouši si budou balit, to je pro mě jasná věc.

Kapitolou samu pro sebe je Kat, která prdí na soukmenovkyně a je vykreslena jako naprostý tele, který navíc zkazilo soutěž. Neviděli jsme tohle už v Survivorovi? Ta holka jde do finále, to vám říkám (nebo taky ne :) ). Čili když to shrnu, téhle epizodě jsem se musel dostat pod kůži, ale nakonec mě nezklamala. Nejspíš to bude i tím, že tato řada má prozatím nejlepší edit epizod od HvV (myšleno rozvržením airtimu na jednotlivé hráče). Sice je pořád v podprůměru, ale zdá se, že už musíme být rádi i za tohle. 70 %

hodn-e2

Zeck

Zeck

subjektivní glosátor / vulgární prase / děsně důležitý člověk

Napsat komentář