Survivor S35: Heroes vs. Healers vs. Hustlers – promo fotky

Za necelý měsíc odstartuje další řada amerického Survivora, takže si jako vždy pojďme shrnout oficiální informace a promo fotky k nové sérii.

Survivor: Heroes vs. Healers vs. Hustlers (Hrdinové vs. Léčitelé vs. Pracanti) bude mít premiéru na CBS ve středu 27. září, u nás bude k vidění od čtvrtka 28. září. Natáčelo se opět na Fidži na ostrovech Mamanuca ve dnech 3. dubna až 11. května letošního roku. Do hry vstoupí 18 nových trosečníků rozdělených do tří kmenů podle kladných vlastností, které jim nejčastěji připisují ostatní.

 

LEVU (Heroes)

Kmen Levu (ve fidžijštině „velký“ nebo „obrovský“) bude mít modrou barvu a bude ho tvořit šest Hrdinů. Hrdinové jsou známí svou odvahou, úspěchy a ideály, za nimiž si stojí. Najdeme zde profese typu plavčík, hasič nebo voják námořní pěchoty.

 

SOKO (Healers)

Kmen Soko (fidžijský výraz pro „paprsek“ nebo „plachtit“) ponese žlutou barvu a utvoří ho šest Léčitelů. Léčitelé poskytují služby ostatním lidem a pomáhají jim vyléčit fyzickou nebo psychickou bolest. Mezi tyto profese patří například fyzioterapeut, sestra nebo vůdce terapeutických výprav do divočiny.

 

YAWA (Hustlers)

Kmen Yawa (ve fidžijštině „vzdálený“ nebo „daleký“) poznáme podle červené barvy a jeho zástupci patří mezi Pracanty. U Pracantů se oceňuje jejich pracovní morálka – nezastaví se před ničím a vždy dosáhnou svého cíle. V tomto kmeni najdeme profese typu personální asistentka, podnikatel nebo hotelový poslíček.

Profily hráčů zveřejníme v následujících dnech ve článcích o jednotlivých kmenech.

Jaké máte dojmy z nových hráčů? Dejte nám vědět do komentářů nebo na fórum 🙂

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

2 komentáře

  1. sheva

    to je asi o vkusu, za mě byla třeba Desi jedna z nejkrásnějších (a i nejlepších) soutěžících ever

  2. happypanda

    To se na castingu vážně neobjevila víc jak jedna hezká kandidátka, která by zároveň splnovala osobností kritéria. Rád sledujem hru schopných lidí, ale stejně tak se rád dívám sexy hráčky v bikinách 😀 A co je nejvíc na hlavu, že to vypadá, že ta jediná pěkná blondýna, nemá ani polovelké prsa :// 😀

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.