Survivor S35 – kmen Levu (Heroes)

LEVU (Hrdinové)

ALAN BALL

Věk: 31 let

Bydliště: Houston, Texas

Povolání: hráč v NFL (Národní fotbalová liga amerického fotbalu)

Zájmy: Golf, potápění a jízda na motorce.

Co ti leze na nervy: Nemůžu vystát lháře nebo lidi, kteří si myslí, že mají na něco automaticky právo. Taky nesnáším nepořádek a lidi, kteří po sobě neuklidí.

Popiš se třemi slovy: Inteligentní, sportovní a chytrý.

Osobní úspěch: Byl jsem sedmým vybraným hráčem při draftu a už devět let to drtím v NFL.

Životní inspirace: Moji rodiče. Jsou to mí nejlepší přátelé. Vážím si obou za jejich pracovní morálku a za všechno, co mi vštípili. Jsou svoji už přes více než 30 let a vím, že to není jen tak.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Pálivou omáčku, protože všechno vylepší. Fotku své ženy, protože mi někdy i pouhý pohled na ni zlepší náladu. A dětské ubrousky!

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Myslím si, že můj styl hry jste ještě neviděli. Jedinou věc, kterou budu mít společnou s lidmi z předchozích řad, bude vítězství.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Fotbal už dlouho uspokojuje mou potřebu fyzického soupeření. Samozřejmě, že tam jsou i psychické aspekty, ale Survivor je soupeření fyzické, psychické a taktické. Také chci někdy zvítězit jen na základě vlastních zásluh – žádní trenéři, žádné tréninky – prostě chci vyhrát i v něčem jiném, než v tom, co dělám už léta.

Jak chceš přežít v Survivoru? O všechno, co jsem kdy získal, jsem bojoval zuby nehty. Nikdy jsem nic nedostal zadarmo ani mi k úspěchu nikdo nepomohl. Vždycky jsem chtěl dokázat, že se ve mně lidé mýlí, a z toho také beru energii. Tohle je další šance.

 

ASHLEY NOLAN

Věk: 26 let

Bydliště: Satellite Beach, Florida

Povolání: plavčice

Zájmy: Surfování, posilování, tréninky a jídlo.

Co ti leze na nervy: Ignorance, lenost a reptalové.

Popiš se třemi slovy: Působivá, drsná a legrační.

Osobní úspěch: Jsem asi nejvšestrannější, jak jen žena může být. Dokážu být jako jeden z chlapů – zachraňuju životy, posiluju a vtipkuju celý den, a pak se najednou změním v kultivovanou dámu, která si vás svým šarmem omotá kolem prstu a pak vám stejně nakope zadek.

Životní inspirace: Inspiruje mě celý svět. Ať se podíváte kamkoliv, uvidíte možnost, jak vše změnit k lepšímu, vyrazit do světa a žít život přesně podle svého přání. Lidé se často zaseknou ve všední rutině a zapomenou, že každý v sobě máme sílu všechno změnit. Pokud něco opravdu chcete, nic vám nezabrání v tom, abyste šli a udělali to – a pokud se to nepodaří, poučíte se z toho, změníte se a půjdete dál.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Surfovací prkno, abych zůstala příčetná. Sluchátka, abych nemusela poslouchat stížnosti ostatních. Deník, abych mohla vše tajně dokumentovat a naplánovat si taktiku, jak to použít proti ostatním.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Richard Hatch na to šel dobře, protože vyhrál. A já jsem vítězka.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Život je příliš krátký na to, abychom něco odmítali. S tátou jsme o mé účasti v Survivoru snili už od první řady – a já se konečně rozhodla, že přestanu blbnout, vyrazím tam a vyhraju ten milión pro sebe a svoji rodinu. Jsem dost nesvá, když se v životě neděje nic nového, takže jsem potřebovala další změnu v životě – a tohle je určitě ono.

Jak chceš přežít v Survivoru? Když nejste první, tak jste poslední – a já nechci být poslední. Nikdy jsem se v životě nevzdávala ani jsem se nespokojila s druhou nejlepší možností. Vím, že mé tělo dokáže mnohem víc, než průměrný člověk, a psychicky mám silnou vůli, tvrdošíjnost a sebevědomí, které mě dovede až na konec. Být Posledním trosečníkem je můj další cíl.

 

BENJAMIN „BEN“ DRIEBERGEN

Věk: 34 let

Bydliště: Boise, Idaho

Povolání: voják námořní pěchoty

Zájmy: Automobilové závody, výroba zbraní a střelba, kempování s rodinou.

Co ti leze na nervy: Fňukání.

Popiš se třemi slovy: Legrační, houževnatý a motivovaný.

Osobní úspěch: Jsem dobrým otcem a manželem.

Životní inspirace: Michael Blake Wafford, protože položil život za naši zemi. Sloužili jsme společně v Iráku a byli jsme jako jeden tým.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Svůj kovbojský klobouk, kovbojské boty a běžecké tenisky.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jsem něco mezi Russellem Hantzem, Boston Robem a Joem Anglimem. Jsem vychytralý a manipulativní jako Russell, mám odhodlání a sebevědomí Boston Roba a fyzickou zdatnost Joea.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Chci vyhrát milión dolarů za to, že budu na ostrově žít z ničeho.

Jak chceš přežít v Survivoru? Přežil jsem a překonal mnohé situace a setkal se s mnoha lidmi s různými osobnostmi. Mám perfektní sociální hru a své vůdčí a přežívací schopnosti jsem již s úspěchem otestoval.

 

CHRISSY HOFBECK

Věk: 46 let

Bydliště: Lebanon Township, New Jersey

Povolání: aktuárka (pojistná matematička)

Zájmy: Dobrodružné cestování, jakékoliv skládačky a fandění svým dětem při jejich sportech a aktivitách.
[Křížovky, procházky a hraní Candy Crush. (Pár dnů po zveřejnění oficiálních profilů hráčů došlo v profilu Chrissy k několika změnám. Zatím není jasné, zda byl profil změněn na přání Chrissy nebo CBS. Pro zajímavost uvádíme i původní znění v závorce. – pozn. překl.)]

Co ti leze na nervy: Když někdo neumí správně držet vidličku a jí jako pračlověk.

Popiš se třemi slovy: Sentimentální, veselá a výkonná.

Osobní úspěch: Procestovala jsem všech sedm světadílů! Jsem hrdá na to, že jsem vystudovala Pensylvánskou univerzitu (s diplomem z matematiky!) a MIT (Massachusettský technologický institut). Nejvíce jsem však pyšná na ty tři úžasné človíčky, které jsme s manželem vychovali.
[Při promoci na Pensylvánské univerzitě jsem nesla univerzitní vlajku a vedla celý průvod studentů. Kráčela jsem vedle Hillary Clintonové.]

Životní inspirace: Můj manžel a děti – jsou prostě ve všech ohledech úžasní. Každý, kdo má strach, ale to ho nezastaví. Ženy v matematice.
[Můj otec a můj manžel. Ale mám také spoustu dalších hrdinů.]

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotku mé rodiny, která mi pomůže v těch nejtěžších dnech. Deku, protože nesnáším, když mi je zima. A pinzetu.
[A lahev vodky, protože se s ní dá dobře skamarádit s ostatními – můžeme si za to něco vyměňovat a bavit se!]

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Nejspíš Taiovi Trangovi. Všechny má moc rád, ale když je potřeba, zachová se nemilosrdně. Nebo Spencerovi Bledsoe, který se nikdy nevzdává a nepřestává hledat skuliny.
[Taky bych se svlékla za čokoládu a burákové máslo! Do toho, Jenno!]

Proč ses přihlásila do Survivoru? Kvůli dobrodružství! Navíc je to dobrodružství s cílem a já jsem hodně soupeřivá, až téměř přehnaně ambiciózní. Já to vyhraju!

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem chytrá, milá, energická a lidé mi rádi pomáhají – taková kombinace zaručuje velký úspěch. Vycházím se všemi, tvrdě pracuju a vždycky si myslím, že to dokážu!

 

JOHN PAUL „JP“ HILSABECK

Věk: 28 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: hasič

Zájmy: Surfování, horská turistika a venkovní aktivity.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří nedotahují věci do konce.

Popiš se třemi slovy: Přátelský, dobrodružný a romantický.

Osobní úspěch: Získal jsem práci jako hasič a mám spoustu dobrých přátel, na které se mohu spolehnout.

Životní inspirace: Můj táta, který mě naučil, že tvrdá práce a správný styl myšlení vás můžou v životě dostat kamkoliv. Nikdy nekončete a nikdy se nevzdávejte.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Mého psa Thora, protože je můj nejlepší přítel. GoPro kvůli akčním fotkám. Fotky rodiny a přátel, aby mi dodávali motivaci, protože bych bez nich nedošel tam, kde jsem teď.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jayovi, protože byl přátelský, zábavný a realistický.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Kvůli zkušenosti, dobrodružství a šanci vyhrát milión dolarů.

Jak chceš přežít v Survivoru? Při sledování pořadu jsem si vždycky říkal: „To bych dokázal taky!“ Rád trávím čas venku mezi živly, ale nejvíc se těším na soutěže a dobrodružství. Nestačí být v dobré fyzické kondici, ale musíte být i chytří a umět číst v lidech. Jako hasič mám určitě výhodu. Když máme kurzy první pomoci, musíme přijít na to, co má pacient za problém, abychom ho mohli vyléčit. Myslím, že díky svým fyzickým schopnostem a své osobnosti se stanu Posledním trosečníkem!

 

KATRINA RADKE

Věk: 46 let

Bydliště: Excelsior, Minnesota

Povolání: olympionička

Zájmy: Venkovní aktivity, bojová umění, tanec, meditace a práce na osobním růstu.

Co ti leze na nervy: Ufňukánci.

Popiš se třemi slovy: Dobrodružná, houževnatá a charismatická.

Osobní úspěch: Jsem matkou.

Životní inspirace: Na Kalifornské univerzitě v Berkeley jsem studovala nenásilí a Gándhího. Inspiruje mě, jak dokázal využít nenásilného odporu pro dobrou věc. Jeho hluboká duchovnost a víra ve spravedlnost změnila dějiny. Existují dvě síly: láska a strach. Já se raději soustředím na sílu lásky.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Deník, do kterého bych si mohla psát. Hudbu, abych mohla tančit, zpívat a bavit se. Fotky a dopisy od rodiny, abych se cítila milovaná, a já jim stejně tak budu denně posílat lásku.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jsem taková přátelštější a dobrodružnější Denise Stapley. Dokážu se ztotožnit s těmi, kteří jsou drsní, atletičtí a říkají věci bez obalu, ale zároveň mají i jemnější stránku.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Abych VYHRÁLA! Chci vyhrát ten milión dolarů! Sama miluju výzvy a chci si dokázat, že uspěju ve hře, jako je Survivor. Také mě fascinuje dynamika mezilidských vztahů a co se v takových situacích děje s lidmi. Nemůžu se dočkat, jak to budu zvládat já sama. Ráda si dokazuju, jestli na to mám.

Jak chceš přežít v Survivoru? Dokážu vyhrát! Vím, jak na to. Z malé holky z farmy jsem se stala olympijskou plavkyní (plavala jsem za USA v letech 1985-1991 a v roce 1988 jsem reprezentovala na olympiádě). Jsem houževnatá a dokážu ostatní přesvědčit, aby mě podporovali. Bude jim se mnou dobře a budou si mě vážit, takže jim nebude vadit, když to celé vyhraju.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.