Survivor S35 – kmen Soko (Healers)

SOKO (Léčitelé)

COLE MEDDERS

Věk: 24 let

Bydliště: Little Rock, Arkansas

Povolání: vůdce terapeutických výprav do divočiny

Zájmy: Lezení po skalách, horolezectví a vandrování.

Co ti leze na nervy: Nemůžu vystát lenochy, kteří se vyhýbají zodpovědnosti.

Popiš se třemi slovy: Bezvýhradný, neohrožený a flirtující.

Osobní úspěch: Vyšplhal jsem na dva nejvyšší vrcholy na západní polokouli – Denali a Aconcagua.

Životní inspirace: Tommy Coldwell – je to profesionální horolezec, který přišel o prsteníček a má rodinu. Ten muž má všechno jen díky tomu, že následoval svoji vášeň. Jeho motto je „žádné výmluvy“.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Činky, abych mohl každý den cvičit. Obrovskou krabici Lega, abychom měli nekonečné možnosti zábavy. Sadu na plážový volejbal, protože bych v tom všechny roznesl na kopytech.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Spencerovi z 28. série. Působil jako trochu divný šprt, ale nakonec vládnul v soutěžích i v psychické a sociální hře. Tak nějak vidím i sebe.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Samozřejmě by bylo neuvěřitelné vyhrát ty peníze, ale pro venkovního člověka, jako jsem já, by byl největší úspěch získat titul Posledního trosečníka.

Jak chceš přežít v Survivoru? Mám duševní i fyzickou sílu potřebnou k přežití. Jsem nebojácný, umím řešit problémy a taky jsem chytrý. Nikdo není lépe připravený než já.

 

DESIREE „DESI“ WILLIAMS

Věk: 27 let

Bydliště: Newport News, Virginie

Povolání: fyzioterapeutka

Zájmy: Cestování po světě, účast v soutěžích krásy a chození do posilovny.

Co ti leze na nervy: Nemůžu vystát lidi, kteří jenom mluví. Každý den dřu jako mezek, takže nemám pochopení pro lenost. Chci vidět výsledky a nemám problém někoho vyhlásit, pokud jim nedostojí.

Popiš se třemi slovy: Sympatická, přímá a nepolevující.

Osobní úspěch: V šestadvaceti jsem se stala odbornou asistentkou a v sedmadvaceti programovou ředitelkou. Takové tituly se nerozdávají jen tak.

Životní inspirace: Moje babička. Přežila velkou hospodářskou krizi, afroamerické hnutí za občanská práva, rozvod a smrtelné onemocnění svého druhého manžela. Ukázala tak nepřekonatelnou odolnost, odhodlání a soucit. Ale kromě toho se uměla stejně bavit jako pracovat a žila doslova každý den naplno. Na počest jejího odkazu zkouším také žít svůj život bez výčitek.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? První věc by byla tyčinka na rty, protože na rozpraskaných rtech není nic sexy ani svůdného (tohle by se dalo spojit s přežitím, protože by to oslabilo mou schopnost svádět opačné pohlaví). Druhá věc by byl nevyčerpatelný zdroj jídla, protože jsem na tento pořad koukala a lidi začnou hodně rychle šílet z hladu! A nakonec masérku, protože se ráda nechávám hýčkat.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Tashe z 28. série. I když ji obsadili do „Chytrého“ kmene, měla sociální schopnosti Krasavců a rozhodně sílu kmene Siláků. Hrála dobrou hru a byla nepochybně nelítostnou fyzickou soupeřkou. Dokázala jsem se s Tashou ztotožnit, protože si myslím, že budu také fyzická, sociální i psychická hrozba.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Chci vyhrát milión dolarů! V pracovním ani osobním životě nejsem spokojená a byla bych vděčná za nějaké východisko. Také lidem kolem sebe často říkám, že bych ráda nějaký čas cestovala jen s batohem a sprchovala se pouze párkrát do týdne… Takže zúčastnit se Survivora by pro mě byl splněný sen.

Jak chceš přežít v Survivoru? Šarm, důvtip, krása, psychická odolnost, fyzická síla – všechny tyto vlastnosti a spoustu dalších mi zajistí titul Posledního trosečníka. Už teď jsem v dobré fyzické kondici a na ostrově budu nejsilnější, nejrychlejší, nejvýkonnější a nejmrštnější, jaká jsem kdy byla. Z dětství si oživím svoji lásku ke skládačkám a hrám a společně s logikou a strategií budou mé duševní schopnosti na nejvyšší úrovni. Jako akademik od přírody jsem se na hru nejen dívala, ale také ji bedlivě studovala. Když všechny tyto vlastnosti spojíte s mou touhou po vítězství a mými zkušenostmi s předstíraným kamarádstvím, jsem téměř neporazitelná.

 

JESSICA JOHNSTON

Věk: 29 let

Bydliště: Louisville, Kentucky

Povolání: zdravotní sestra

Zájmy: Osobní trénink, jakékoliv venkovní a zábavné činnosti.

Co ti leze na nervy: Jakékoliv otvíráky na konzervy – nikdy prostě nefungují.

Popiš se třemi slovy: Houževnatá, sympatická a dobrodružná.

Osobní úspěch: Získala jsem doktorát z ošetřovatelství před dosažením 28 let a vytvořila jsem vlastní značku pro zdraví a wellness „Belovist“.

Životní inspirace: Klišé – moji rodiče. Oba zasvětili své životy pomoci ostatním. Tvrdě pracovali a vynikali ve vzdělání i kariérách – předvedli mi, že se tvrdá práce vyplácí. Ukázali mi, co znamená pravá láska a jakou má hodnotu rodina a vztah ke Kristu. I v dospělosti si pamatuju na moudra a lekce, které mě během výchovy naučili, a díky tomu se i má rozptýlená mysl dokáže soustředit! Jsou to moji největší fanoušci a já jsem jejich největší fanynka.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Nejdříve by to byl dětský zásyp, protože dokáže s mými vlasy neuvěřitelné věci a rozjasňuje tvář. Je to jako koupel v pudru! Další by byl švýcarský armádní nůž, abych mohla řezat věci jako dřevo, jídlo a oblečení. A nakonec rybářský prut, protože tahle holka ráda jí!

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Nejspíš Andree Boehlke. Jedna z mých největších vlastností je oblíbenost a schopnost pobavit houf lidí! Myslím si, že mám svět na dosah ruky, ale nerada se porovnávám s ostatními. Snažím se být co nejlepší sama o sobě!

Proč ses přihlásila do Survivoru? Těším se na nejlepší časy svého života! Samozřejmě kvůli penězům, dobrodružství a možnosti přijmout fyzickou, emocionální i duševní výzvu, kterou jsem ještě nikdy neměla možnost přijmout.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem neobyčejně fyzicky i psychicky odolná a stejně tak disciplinovaná. Kupředu mě pohání nezdary, výzvy i cíle. Nedělám všechno jen kvůli „dobrému pocitu“. Když mám pocit, že bych mohla něco dokázat, ukáže se moje osobnost typu A! Jsem sangvinik a vždycky působím jako velmi přátelský optimista, což mi zajistí oblibu u ostatních hráčů. Mohla bych vyhrát i Miss Sympatie Survivora, kdyby něco takového existovalo!

 

JOSEPH „JOE“ MENA

Věk: 34 let

Bydliště: Tolland, Connecticut

Povolání: probační úředník

Zájmy: Posilování, hraní videoher (fantasy football) a sporty (flag football).

Co ti leze na nervy: Nejvíc mi lezou na nervy ti falešně energičtí a falešně se usmívající lidé, které určitě všichni známe. Také ti, kteří nenesou zodpovědnost za své činy a neustále se vymlouvají. Taktéž nesmíme zapomenout na ty, kteří musí být ve všem lepší než vy.

Popiš se třemi slovy: Opravdový, sebejistý a energický.

Osobní úspěch: Získání titulu. Na to jsem hrdý, protože mi to dalo možnost zajistit si kariéru. Ta mi umožnila žít takový život, kdy můžu dětem zajistit všechno, co chtějí a potřebují, a také úžasný domov, který mohou pokládat za svůj. Bez titulu bych toto všechno nebyl schopen dokázat.

Životní inspirace: Hrdina je někdo, kdo je šlechetný a nikdy vás nezklame. Mými hrdinkami jsou mé sestry – jsou šlechetné, loajální a mají mě bezpodmínečně rády.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Sebe, sebe a fotku svých dětí. Myslím, že bych nepotřeboval nic jiného, než fotku svých dětí. Měl bych tak jejich hmatatelný obrázek než jen představu v mysli.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Umím manipulovat ostatními jako Tony Vlachos, mám přístup „jít do toho na plný koule“ jako Mike Holloway a dokážu zůstat věrný sám sobě jako Jeremy Collins.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Pra-pra-prachy, zlato! Samozřejmě kvůli miliónu dolarů. Hraju o „přežití“ 40 hodin týdně v práci. Při mé současné mzdě by mi trvalo víc jak 10 let, než bych si vydělal milión dolarů. Tak proč to neurychlit a nevydělat si ho za šest týdnů? To je jasný jako facka. Navíc vždycky říkám svému synovi, že musí dát 100 % do všeho, co dělá. Neustále mu říkám „jdi do toho naplno nebo jdi domů“. Chci, aby viděl, že stejný přístup platí i pro mě.

Jak chceš přežít v Survivoru? Dokážu se vžít do lidí ze všech různých zázemí. Pracuji v rozmanité komunitě s rozmanitými věkovými, náboženskými i sociálními skupinami. Dokážu se s kýmkoliv pobavit o čemkoliv. S takovými historkami pak dokážu manipulovat s jedinci i s mým okolím. Jsem oblíbený, přímočarý a přirozený ve všem, co dělám. Nic nepůsobí nuceně nebo nepříjemně. Jsem si dobře vědom svých silných i slabých stránek. Nejdu do Survivora na dovolenou nebo kvůli slávě. Nebudu přes šest týdnů pryč od svých dětí, abych se vrátil s prázdnýma rukama. Dokážu to vyhrát a věřím si.

 

MICHAEL „MIKE“ ZAHALSKY

Věk: 43 let

Bydliště: Parkland, Florida

Povolání: urolog

Zájmy: Lukostřelba, sledování seriálu Hra o trůny a rybaření.

Co ti leze na nervy: Když si někdo namáčí jídlo do omáčky po ukousnutí, protože mám bacilofobii.

Popiš se třemi slovy: Inteligentní, nadšený a odhodlaný.

Životní inspirace: Moje žena a děti mě každý den motivují k tomu, abych byl lepší verze sama sebe.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotku svých dětí, protože je mám rád. Balíček karet, se kterými bych si mohl hrát. A náhradní spodní prádlo.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Boston Robovi – protože byl chytrý a sociálně strategický.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Chci tím děti naučit, aby následovaly své sny, ať už je zavedou kamkoliv. Když vám na dveře zaklepe příležitost, otevřete je.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem fanouškem už od první série, takže chápu, jak moc se hra změnila. Jsem chytrý, strategický a společenský. Ostatní vyloučím a oni mě za to ještě obejmou.

 

ROARK LUSKIN

Věk: 27 let

Bydliště: Santa Monica, Kalifornie

Povolání: sociální pracovnice

Zájmy: Ráda se ztrácím v černých dírách sociálních sítí pořadu The Bachelor, poslouchám podcast Uhh Yeah Dude a čtu si na Yelpu recenze generických podniků, jako je třeba můj místní Starbucks.

Co ti leze na nervy: Jmenujte něco. Nejspíš mi to leze na nervy.

Popiš se třemi slovy: Sarkastická, cílevědomá a inteligentní.

Osobní úspěch: Mám svoji fotku z každého dne svého života.

Životní inspirace: Dcera Beyoncé, Blue Ivy.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Toaletní papír, protože proč asi. Tyčinky Kalteen, protože máslo nejsou sacharidy. A hydratační krém, protože má pleť má sklony k vysoušení.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Kdyby Sophie Clarke a Courtney Yates našly způsob, jak mít dítě, já bych byla výsledek.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Očividně se mnou není něco v pořádku.

Jak chceš přežít v Survivoru? Kromě pár výjimek mě mají většinou lidi rádi. Umím si vše v mysli rozdělit do škatulek, takže dokážu navázat nefalšované vztahy s lidmi, ale nepustím ze zřetele to, proč jsem přišla hrát Survivor – abych to vyhrála.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

1 komentář

  1. Skubaan

    Skvělý, skvělý, skvělý, už se nemůžeme dočkat, zatím nefandíme konkrétně, ale začneme s prvními díly 🙂 Díky za článek

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.