Survivor S36: Ghost Island – kmen Naviti

NAVITI

ANGELA PERKINS

Věk: 42 let

Bydliště: Cincinnati, Ohio

Povolání: válečná veteránka

Zájmy: Běh, jízda na kole a snowboarding.

Co ti leze na nervy: Na nervy mi leze lenost a nemotivovaní lidé, i když mají schopnosti a prostředky na to, aby dokázali mnohem víc. A také když někdo očekává, že někdo jiný udělá jejich práci za ně. Nebo když někdo věří v „práva versus privilegia“. Také neorganizovaní lidé nebo věci, netolerantní lidé a ti, kteří si myslí, že jim něco „dlužíte“.

Popiš se třemi slovy: Spontánní, odvážná a odhodlaná.

Osobní úspěch: Odchod do výslužby z americké armády. V armádě jsem sloužila přes 21 let a byla jsem armádní kapitánkou. Byla jsem v transportní jednotce a ve vojenském praporu psychologických operací, kde jsem byla výkonnou ředitelkou. I když jsem byla jedinou ženou v organizaci, stejně jsem byla zvolena jako druhá nejvyšší velící důstojnice. Navštívila jsem několik zemí, včetně Iráku, Afghánistánu, Turecka, Dubaje, Francie, Bratislavy, Slovenska [Angela opravdu zmiňuje Bratislavu ve výčtu zemí – pozn. překl.], Itálie a Německa.
Zažila jsem nejmimořádnější a nejextrémnější situace a podmínky, které jsem přežívala lépe než ostatní. Byla jsem v izolovaných podmínkách, kde jsme měli omezené základní životní potřeby. Když jsem byla v letech 2003-2004 nasazena do Iráku, měsíce jsem se myla jen pomocí balené vody. Zásobovací jednotky byly často v ohrožení, takže jsem se musela rozhodovat, jestli svoji lahev vody vypiju nebo se s ní umyju. Skákala jsem z několika různých armádních letadel a podstoupila jsem drownproofing, který zahrnoval přežití ve vodě. [Drownproofing je způsob přežití v různých krizových situacích ve vodě, aniž by se člověk potopil nebo utopil – pozn. překl.]
Když jsem byla nasazena do Afghánistánu, dostala jsem se do situace, kdy jsem musela přesvědčit místní „stařešiny“ (vůdce) o našich amerických misích v jejich zemi a zároveň získat jejich důvěru. To byl obrovský problém, protože zaprvé jsem žena (a jejich názory na ženy se HODNĚ liší od těch našich) a zadruhé jsem Američanka. Přesto jsem byla schopná získat důvěru mnoha místních lidí i stařešinů.

Životní inspirace: Můj syn. Je odvážnější, než věří, silnější, než vypadá, a chytřejší, než si myslí. Ještě jsem nepotkala úžasnějšího člověka, než je on.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? První věc by byla moje kytara, protože jsem na ni trochu hrála na vysoké. Alespoň bych měla šanci se na ni naučit lépe hrát a zároveň bych měla zdroj muziky. Další věc by byly papíry a pero, abych mohla zaznamenávat své zážitky. Nemám zrovna nejlepší paměť, takže bych toho chtěla zachytit co nejvíce, abych si později mohla připomínat tuto jedinečnou zkušenost. A nakonec iPod, abych mohla poslouchat hudbu.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Michaele Bradshaw, protože je nejen fyzicky zdatná, upřímná, atraktivní a vtipná, ale také říkala vše, co měla na srdci a byla extrémně dobrá v soutěžích. A když je vyhrála, nestyděla se to oslavit. Všechny emoce se jí odrážely ve tváři, což máme podobně. Kamarádi říkají, že i když držím pusu zavřenou, stejně uhádnou, co bych chtěla říct, protože za mě mluví můj výraz ve tváři. Nestydím se vyjádřit své pocity a do všeho dávám 100 %. Chci ze sebe vydat to nejlepší a Michaela se nikdy nevzdávala. To bylo jasné už v tom díle, kdy přišla o vrchní díl plavek. Taky udělám pro výhru všechno, ať už s plavkami nebo bez nich.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Abych zažila vzrušující a odlišné dobrodružství, které má možnost zažít jen nízké procento lidí. Chci být v té malé skupině lidí, kteří byli vybráni a všichni si je budou pamatovat. Ne proto, že se to může stát komukoliv. Chci, aby si mě všichni pamatovali díky mým jedinečným schopnostem a herním tahům, které provedu.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem silná, pracovitá, loajální, odhodlaná a schopná vyřešit většinu věcí. Jsem hodně všestranná a to byste podle mého vzhledu nečekali. Jsem jako had, o kterém nevíte, dokud vás nekousne. Umím k sobě přitáhnout lidi a jenom díky svému aktivnímu naslouchání je přinutím udělat to, co chci já.

 

BRADLEY KLEIHEGE

Věk: 26 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: student práv

Zájmy: Plachtění, lyžování a běh.

Co ti leze na nervy: Pitomci. A když si někdo myslí, že ví všechno.

Popiš se třemi slovy: Ctižádostivý, netrpělivý a prozíravý.

Osobní úspěch: Dostat se do Survivora. Ne, vážně, nejvíc jsem hrdý na to, že jsem se dostal na práva na UCLA [Kalifornská univerzita v Los Angeles – pozn. překl.], jednu z nejlepších právnických škol v zemi. A také, že jsem přežil první ročník, což mě naučilo úsilí a vytrvalosti.

Životní inspirace: Nemám žádnou konkrétní životní inspiraci, protože nevěřím v napodobování nebo uctívání kohokoliv. Myslím si, že každý má nejen pozitivní vlastnosti, ze kterých můžeme čerpat, ale také i méně vhodné stránky.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Zaprvé, zápisník a pero, abych si mohl uspořádat myšlenky a taktiky. Zadruhé by to byla má nasazovací rovnátka. Pevná rovnátka už mi sundali téměř před deseti lety, ale stejně se pořád bojím je nenosit. Co když se moje zoubky jako perličky začnou pohybovat? A nakonec lahev rumu, protože co by si pořádný námořník počal na opuštěném ostrově bez rumu?

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jsem zanícený, soupeřivý a neurotický jako Spencer. Máme taky stejnou zálibu v tom, že se lidi kvůli nám cítí bezvýznamní, na což si budu muset dávat pozor ve hře.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Abych zkusil hrát hru, kterou jsem nábožně sledoval a miloval už od devíti let. Taky bych rád vyhrál ten milión, abych mohl splatit studentské půjčky a pak si koupit plachetnici a plavit se na ní kolem světa.

Jak chceš přežít v Survivoru? Chci lidi vést a přebírat iniciativu. Taky rád pomlouvám lidi – co líp pozvedne morálku v kmeni než pár posměšků a pomluv na adresu druhého kmene? Taktéž dokážu uvařit dost dobrou rýži.

 

CHELSEA TOWNSEND

Věk: 24 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: sanitářka/profesionální roztleskávačka

Zájmy: Turistika, táboření a trávení času s rodinou a přáteli.

Co ti leze na nervy: Lidi s neustálým pesimismem nebo negativní energií.

Popiš se třemi slovy: Přátelská, energická a motivovaná.

Osobní úspěch: Promoce na vysoké. Hodně jsem dospěla jako člověk a naučila jsem se toho spoustu o oddanosti a sebemotivaci. Dalo mi to základy pokračovat ve vzdělávání a věnovat se kariéře odborné lékařské asistentky.

Životní inspirace: Moje rodina. Mám tu nejvíc podporující a milující rodinu. Neustále mě vyzývají, abych byla co nejlepší. Jsem ráda, že můžu následovat své vášně a sny, když vím, že mi vždycky budou ochotní pomoci.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Matraci, abych se mohla dobře vyspat. Kartáček na zuby, protože si nedokážu představit, že bych si nečistila zuby déle než jeden den. A určitě jídlo, protože nikdo nechce hladovět.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Parvati. Pomocí svého kouzla navážu vztahy a myslím, že mám stejného soupeřivého ducha a důvtip jako ona.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Je to jedinečná životní zkušenost. Musíte překonávat své absolutní hranice a přijmout jedinečnou výzvu. Věřím tomu, že se o sobě hodně naučím a budu fyzicky i psychicky silnější. Peníze by se mi samozřejmě také hodily. V blízké budoucnosti plánuju začít studovat postgraduál, takže by bylo hezké mít po škole splacené všechny studentské půjčky.

Jak chceš přežít v Survivoru? Mám všechny vlastnosti potřebné k úspěchu. Jsem pracovitá a extrémně motivovaná k dosažení svých cílů. Jsem hbitá a fyzicky zdatná, protože už dlouho dělám tanec a gymnastiku. Jsem sympatická a dobře vycházím s lidmi všech věků a ze všech zázemí. Jsem soupeřivá a mám ráda dobré výzvy.

 

CHRIS NOBLE

Věk: 27 let

Bydliště: Brooklyn, New York

Povolání: model

Zájmy: Cestování, sport, gurmánství, touha po adrenalinu, cvičení a randění.

Co ti leze na nervy: Lezou mi na nervy jisté charakteristické znaky některých lidí. Pokud jste lenoch a zároveň lhář, nebudu vás mít rád. Vlastně mě štve, když je někdo líný, snaží se manipulovat se všemi kolem sebe a všechno zkazí. Ale je mi jasné, že mi tohle všechno určitě poleze na nervy i v Survivoru. Naštěstí vím, jak to takovým lidem hned vrátit zpátky. Kolem nich se pohybuju celý život a vím, jak s nimi jednat. Říká se o mně, že jsem hodně teatrální, což bude ve společnosti tolika lhářů… asi hodně zajímavé.

Popiš se třemi slovy: Ctižádostivý, charismatický a okouzlující.

Osobní úspěch: Mým největším úspěchem je to, že jsem byl na billboardu Versace na Páté Avenue! Rozhodně to pro mě nebyl ten největší životní cíl, ale byl to obrovský úspěch. Bylo to pro mě shrnutí a ocenění všeho, pro co jsem tak tvrdě pracoval. Byl to obrovský symbol odhodlanosti a bylo to moc příjemné. Spoléhám na vlastní sebemotivaci a už jsem dokázal věci, které byly náročné a vyžadovaly velkou odhodlanost, ale výhra v Survivoru tohle všechno překoná.

Životní inspirace: Hrdinkou je moje mamka. Ale vždycky to tak nebylo. Když jsem vyrůstal, neměl jsem s ní zrovna nejlepší vztah. Ve 27 letech jí diagnostikovali roztroušenou sklerózu (RS) a ve 34 letech jsem se jí narodil já. Bůh jí žehnej. Vedlejší účinky RS nepostihují jen tělo, ale i mysl, například deprese. Když jsem byl malý, nedokázal jsem pochopit, co se děje. Když vzpomínám na dětství, s mamkou to nebylo zrovna jednoduché. Mívala záchvaty během mých baseballových zápasů, ve škole, kde vyučovala, a kvůli vedlejším účinků ze všech léků bylo těžké s ní mít normální vztah.
Když mi bylo 12 let, rodiče se rozešli a dalších pár let bylo ještě těžších, jak mámina nemoc postupovala. Kdyby mi otec pořád neopakoval, abych se povznesl nad minulost a vyrostl z toho, asi bych měl problémy dodnes. Když mi pak mamka řekla, že jí zbývají dva měsíce života, rozhodl jsem se dospět v 17 letech v muže a naše neshody z minulosti nás jenom sblížily. Během následujících let se náš vztah zlepšoval a chovali jsme k sobě vzájemnou lásku a úctu. Nic z toho by nebylo možné, kdyby už přes 10 let neporážela nepříznivé prognózy.
Vždycky budu obdivovat její odhodlanost, kuráž a víru v Boha. Je to největší hrdinka, jakou může kdo mít, a já žiju díky ní. Nikdy se nevzdala, i když jí bylo řečeno, že jí zbývají jen dva měsíce života. Tak proč bych se měl vzdávat já, když to budu mít v životě „těžké“? Chcete vědět o někom, kdo přežije? To je moje mamka.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? První věc by byl můj náhrdelník pro štěstí, který mi mamka dala, když málem umřela. Od té doby, co ho pořád nosím, se začaly dít jen samé dobré věci. Další věc by bylo tělové mléko, abych mohl ostatní masírovat a navazovat vztahy se sexy holkama v kmeni. A nakonec další lahev tělového mléka – chci být na ostrově delší dobu a když to dobře zahraju, třeba jednu z těch holek dostanu!

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Z 33. série budu směsicí Kena a Michaely. Budu shánět potravu jako Ken. Ale na rozdíl od něj budu mít bezchybnou sociální hru. Budu mít Michaelin elán, odhodlání a fyzické schopnosti. Budu také stejně přímočarý, ale navážu lepší vztahy. Z předchozích řad budu mít sociální hru a vztahy s dívkami jako Joe. Joe je klidný a hezký na pohled. Chtěl bych navázat koalici s někým podobným. Byl by mým štítem a pak bych se ho později ve hře zbavil. Co se týče 36. série, nejsem si jistý, jestli mám hrát jako puma floridská – pokradmu a ve stínech – nebo jako lev – vůdce svého kmene. Možná budu muset hrát oběma způsoby, záleží na dynamice hry.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Kvůli samotné hře a abych šířil povědomí o RS. 2,3 miliónu lidí na světě trpí RS a neexistuje na ni žádný lék! Stejně jako v životě rád hledám různé způsoby, jak přežívat. Chci využít všechny své zkušenosti s různými osobnostmi a konečně je pořádně otestovat. Chci soutěžit a chci vyhrát. Tohle je zkouška přežití. Jsem osobnost typu A a nesnesu představu prohry. Jakmile jde o výhru, mám klapky na očích. Neexistuje žádná taková soutěž, jako je Survivor.

Jak chceš přežít v Survivoru? Do kmene přinesu svou psychickou sílu, schopnost přizpůsobit se, pozitivní přístup k pomoci slabším a vůli přežít. Sice možná nevím, jak dělat některé věci, ale najdu způsob, jak sehnat jídlo a vodu. Ať už to bude díky tomu, že jsem kreativní, umím to se ženami nebo že si mezi chlapy najdu nejlepšího kámoše. Některým chlapům se možná nebude líbit má mentalita alfa samce, ale to budu ze začátku takticky skrývat a nakonec si prosadím svou. Říká se takové rčení „nekousej ruku, která tě krmí“. Na ostrově jsem vyrostl, takže jestli budu jedním z těch, kteří budou kmeni poskytovat potravu a vodu (což jsou základní životní potřeby), pak tuhle ruku nikdo nekousne. Budu mít tu největší moc.

 

DESIREE AFUYE

Věk: 21 let

Bydliště: Brooklyn, New York

Povolání: studentka

Zájmy: Cestování, diskutování a nepřetržité sledování videí na YouTube.

Co ti leze na nervy: Stěžování si.

Popiš se třemi slovy: Neporazitelná, motivovaná a opravdová.

Osobní úspěch: Našla jsem si byt a postavila se na nohy, i když jsem byla nějaký čas bez domova. Když jsem skončila prvák na vysoké, neměla jsem kam jít. Moji rodiče byli v Nigérii a oba mí bratři sice byli v Americe, ale jsou o dost starší než já a nemohli mi pomoci. Dopadlo to tak, že jsem 1-2 měsíce byla bezdomovec.

Životní inspirace: Beyoncé. Tvrdě pracuje a neustále se překonává. Doslova stanovila laťku pro všechny interprety a umělce a neustále ji zvedá. Adele a Kanye West ji obhajovali na pódiu, když nevyhrála cenu. Kdo něco takového dokáže? Je to jedna z lidí na Zemi, kteří mají nadlidské schopnosti.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Obrázek kostry v hrobě, abych si neustále připomínala, že může být hůř. Fotoknihu se svou rodinou, protože je budu mít navždycky ráda a neustále mě motivují. A nakonec esemeskové konverzace s nejlepší kamarádkou. Vedeme nejvtipnější rozhovory a smích je ten nejlepší způsob, jak zůstat veselá a spokojená.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Michaele! Jsem silná Afroameričanka, která se nebojí dělat pořádné kroky. Neměla jsem snadný život a rozhodně nečekám, že výhra v Survivoru bude taky snadná. S Michaelou se hodně dokážu ztotožnit, protože jsme obě houževnaté, odhodlané a ochotné udělat cokoliv, abychom dosáhly svých cílů.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Ten milión dolarů by mi drasticky změnil život. Měla bych příběh jako z pohádky – dívka, která se z vesnice dostala do Versailles. Zažila jsem to všechno, ze slumu jsem se přesunula do hektického, pracovitého života studentky v New Yorku. Chci změnit svůj život a své okolí. Chci ukázat sobě i ostatním, že nezáleží na tom, co jste prožili (pro mě to bylo bezdomovectví), vždycky můžete uspět.

Jak chceš přežít v Survivoru? Momentálně žiju v domě, kde je nás osm holek. Vím, jak vycházet se sedmi různými a šílenými osobnostmi. Neustále řeším problémy v domě a pořádám domovní schůze, takže jsem díky tomu nejen společenštější, ale i oblíbenější a přizpůsobivější. Mám dobré zkušenosti ze sportu, na střední jsem většinu času hrála basketbal a pravidelně chodím cvičit do tělocvičny na vysoké. Snažím se dostudovat školu pomocí grantů a školních stipendií, zatímco mám rodiče v Nigérii. Jsem přínosem do jakéhokoliv týmu.

 

DOMENICK ABBATE

Věk: 38 let

Bydliště: Nesconset, New York

Povolání: stavbyvedoucí

Zájmy: Crossfit, poker a lyžování.

Co ti leze na nervy: Falešní lidé, nezávazné konverzace na večírcích a unáhleně kritičtí lidé, kteří jsou přesvědčení, že jsou lepší než já.

Popiš se třemi slovy: Vypočítavý, intuitivní a empatický.

Osobní úspěch: Svého největšího osobního úspěchu jsem dosáhl, když se mi v roce 2008 narodila první dcera. Před jejím narozením jsem měl velkou nadváhu, kouřil jsem spoustu cigaret, hodně jsem posedával v kasinu u kostek a nejčastěji byste mě našli u pokeru. Vzpomínám si na jeden konkrétní moment, kdy mé dceři byl asi rok a chtěla jít ven na houpačku. Ten den bylo chladno, tak jsem se musel teple obléknout. Když jsem se obouval, zadýchal jsem se už jenom při zavazování bot.
V tu chvíli jsem věděl, že se musím změnit, abych tu mohl být co nejdéle pro ni a pro všechny její budoucí sourozence. Za posledních sedm let jsem přestal kouřit, zhubnul jsem 30 kg a i když si pořád občas zajdu na poker, stanovil jsem si přísné priority, za co utrácím své příjmy, což jsou hlavně účty a cvičební oblečení pro ženu.

Životní inspirace: Můj otec. S příjmem ze stavby vychoval devět dětí, chlapce naučil být muži a dcery naučil být dámami.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotku své ženy, fotku svých malých lumpů, protože jsou úžasní, a antihistaminikum, které bych občas přidal do pití někomu, kdo by neustále štval mě nebo ostatní na ostrově.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Vím, že byste chtěli jen jednoho, ale musím to rozdělit na tři hráče. Nejvíce se podobám Cirie, protože je mistrovsky empatická vůči ostatním hráčům. Má úžasnou schopnost zneškodnit ostatní. Doufám, že ve hře dokážu to, co ona. Dalším hráčem je Cochran. On vítězí v kategorii emoční inteligence, která mu dovoluje se změnit v kohokoliv, co zrovna potřebuje. Také chápal, jak je důležité masírovat někomu ego, když je to třeba. Myslím, že tohle taky dokážu. A nakonec Rob Mariano – jednoduše proto, že oba jsme původem z italských rodin, které působí ve stavebnictví. Ale on hlavně vidí hru z širší perspektivy, což je rozhodující, a já doufám, že se mi to také podaří.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Hrát tuhle hru je očividně životní příležitost, ale je to zároveň i nucená pauza od skutečného života. Tím nechci říct, že rád opouštím svoji rodinu nebo svou práci, ale hra mě donutí na určitou dobu opustit svůj život, což mi snad otevře oči a já si tak po návratu domů uvědomím, co je v životě důležité. Jo, a ty peníze budou moje!

Jak chceš přežít v Survivoru? Vyrůstal jsem v jedné domácnosti s osmi sourozenci. Na nedostatek jídla, oblečení a sprchování jsem zvyklý. Tato hra by pro mě měla být procházka růžovým sadem.

 

KELLYN BECHTOLD

Věk: 31 let

Bydliště: Denver, Colorado

Povolání: kariérní poradkyně

Zájmy: Cestování – ráda poznávám nové lidi na nových místech; jóga, meditace a hazardní hry.

Co ti leze na nervy: Ignorance, neochota představit si sama sebe v kůži někoho jiného, a když mi chlap skočí do řeči.

Popiš se třemi slovy: Empatická, nespoutaná a popudlivá.

Osobní úspěch: Má neustále se vyvíjející kariéra. Dělala jsem servírku v Indianě, pracovala jsem v lesní školce na Floridě, pak jsem byla recepční v krematoriu, až jsem se nakonec dostala ke kariérnímu a obchodnímu poradenství. K tomu jsem navíc získala dva tituly MBA [Master of Business Administration – pozn. překl.] a magisterský titul v oboru veřejného zdravotnictví.

Životní inspirace: Moji rodiče. Můj táta je jeden z nejpracovitějších lidí, které znám. Moje mamka vyučuje ženy ve vězení, dělá dobrovolnické práce na Volební den [den volby prezidenta USA, vždy první úterý po prvním pondělí v listopadu prezidentského volebního roku – pozn. překl.] a láskyplně a nezištně se podílí na chodu naší místní komunity.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Sáček Skittles. Jsem závislá na sladkostech a jeden Skittle denně by mě uchránil před hladověním! Další by byl balíček karet, abych mohla s lidmi hrát hry, které vyžadují podvádění, a mohla je při tom pozorovat. A tampony, protože proč asi.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Doufám, že budu směsicí Kelley Wentworth a Aubry Bracco. Kelley je hustá hráčka, která by pro výhru udělala cokoliv. Lidé jí důvěřovali, i když hrála jako had. Jsem taky trochu jako Aubry – taktická, intuitivní, ale také trochu neurotická a svérázná.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Jak říká Probst, Survivor je lidský experiment. Jako velkou fanynku mě fascinuje sledovat, jak se lidé chovají a podvádějí, když je doženete na hranice jejich sil. Už se nemůžu dočkat, až to budu sledovat z první ruky! Chci si taky dokázat, že na tuhle šílenou fyzickou a psychickou výzvu mám. Survivor je nejlepší hra na světě a já si ji chci taky vyzkoušet.

Jak chceš přežít v Survivoru? Přežiju díky své vrozené schopnosti, která lidi přiměje cítit se v bezpečí. Nevzdávám se. Jsem houževnatá osoba a odvedla jsem hodně práce, abych si přizpůsobila život k obrazu svému. Mám dost psychické i fyzické síly, abych vydržela až do konce, i když na to nevypadám. Myslím, že jsem dost sladkokyselá na to, abych to celé vyhrála.

 

MORGAN RICKE

Věk: 29 let

Bydliště: Orlando, Florida

Povolání: cvičitelka mořských savců

Zájmy: Spánek, fandění týmu South Carolina Gamecocks [sportovní tým z univerzity Jižní Karolíny – pozn. překl.] a nepřetržité sledování dokumentů o skutečných zločinech.

Co ti leze na nervy: Chodidla, studené počasí a nedostatek kečupu.

Popiš se třemi slovy: Temperamentní, tvrdohlavá a odhodlaná.

Osobní úspěch: Splnila jsem si svůj dětský sen a stala jsem se trenérkou kosatek v orlandském mořském zábavním parku SeaWorld!

Životní inspirace: Moji rodiče. Jsou svoji už 32 let a vychovali pět úspěšných, šťastných a zdravých dětí. Během všech těch let si stáli navzájem po boku v dobrém i ve zlém a nikdy nad sebou nezlomili hůl!

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Balzám na rty – jsem na něm závislá, přímotop, abych byla v teple, a superpohodlné tepláky.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Kelley Wentworth. Hrála takticky a záludně a byla to silná bojovnice. Nebála se dělat velké herní tahy. Hrála svou vlastní hru a neskrývala se nikomu ve stínu.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Být v Survivoru vždycky bylo jedním z mých snů. Jsem fanynkou pořadu už od druhé série a vím, že mám všechny potřebné vlastnosti, abych se stala Posledním trosečníkem. Také bych ráda viděla další kus světa a ten milión dolarů by rovněž nebyl špatný.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem houževnatá, silná a nebojácná, což se na ostrově bude velice hodit. Například, když jsem byla mladší, závodila jsem v gymnastice na národní úrovni a utrpěla jsem zranění, které mi ukončilo kariéru. Lékaři mi tvrdili, že už nikdy nebudu soutěžit v gymnastice, ani hrát žádné jiné sporty. Naštěstí jsem se na vysoké dostala do státního finále ve volejbalu a potápění a pak jsem na univerzitě Jižní Karolíny získala stipendium za potápění na úrovni D1. Do toho, Gamecocks!

 

SEBASTIAN NOEL

Věk: 22 let

Bydliště: Satellite Beach, Florida

Povolání: instruktor rybaření

Zájmy: Rybaření, surfování, vaření, život, milování, cestování a zahradničení.

Co ti leze na nervy: Když vám někdo volá, ale vy zmeškáte jejich hovor jen o vteřinu, tak jim voláte hned zpátky, ale oni to nezvedají, tak jim voláte třikrát za sebou a oni to pořád nezvednou.

Popiš se třemi slovy: Přátelský, dobrodružný a volnomyšlenkářský.

Osobní úspěch: Všichni si mě vždycky hned oblíbí. Rád poznávám nové lidi z různých zázemí, dobře se s nimi spřátelím, udržuju s nimi vztahy a celou dobu se nepřestávám usmívat.

Životní inspirace: Bob Marley. Ten chlap věděl, jak se má žít. Chápal, co život znamená. Motivoval lidi k tomu, aby měli rádi život, který žijí, a aby žili život, který mají rádi. Jen při pomyšlení na toho úžasného člověka se musím usmívat.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Voděodolný fotoaparát. Život je dobrodružství. Miluju vzpomínky. Moc rád zaznamenávám každou zákrutu a zvrat, které mi tento nádherný život poskytne. Harpunu. Jsem vodní člověk, ve vodě se cítím jako doma a budu tam i lovit potravu. Nacházím tam klid v duši. Velkou mísu želé bonbonů. Jsem závislý na sladkostech, hlavně na želé. Maso si dokážu ulovit, ale sladkosti ne.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Tysonovi. Věděl, jak hrát hru s pomocí smíchu, kreativity a pohodových chvilek. Opravdový volnomyšlenkář.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Celý život jsem čekal na příležitost ukázat světu všechny schopnosti, které můžu nabídnout. Mám pocit, že tohle je moje chvíle. Všichni, kdo mě znají, se mě taky doslova pořád ptají: „Sebe, proč NEJSI v Survivoru?“ Prostě mám pocit, že tohle je moje šance na úspěch.

Jak chceš přežít v Survivoru? Pro tuhle hru jsem jako stvořený. Většinu svého života trávím mezi živly a často musím využít fyzickou sílu. Skvěle vycházím s lidmi a snadno se s nimi spřátelím. Rád přijímám výzvy, které můžou být i životu nebezpečné. V každé situaci dokážu najít něco zvláštního, co nikoho jiného ani nenapadne.

 

WENDELL HOLLAND

Věk: 33 let

Bydliště: Filadelfie, Pensylvánie

Povolání: vlastník výrobny nábytku

Zájmy: Hraní basketbalu, cestování a vyrábění něčeho z ničeho.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří nejsou tolerantní navzdory faktům/logice/novým informacím. Lidé, kteří nadužívají slovo „upřímně“. A když nemám pod kontrolou svůj osud.

Popiš se třemi slovy: Důvtipný, inteligentní a soupeřivý.

Osobní úspěch: Opustil jsem pohodlnou práci v právním odvětví, abych si mohl jít za svými sny.

Životní inspirace: Má rodina. Udělal bych pro ně cokoliv, abych jim zlepšil život.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Zaprvé svůj kartáč, abych mohl pečovat o své krásné vousy a afro. Zadruhé motorovou pilu, abych mohl něco snáze stavět a vyrábět. A nakonec skicák, abych si mohl psát, kreslit, nebo jen tak čmárat.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Myslím, že bych mohl hrát jako Jeremy Collins, protože mám vždycky srdce na pravém místě, ale přesto budu těžký soupeř a hrozba.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Už nějakou dobu jsem velký fanoušek. Vždycky jsem chtěl překonat své hranice a zjistit, jestli opravdu dokážu přežít. Jo, a taky hraju kvůli tomu miliónu babek. To by mi fakt pomohlo.

Jak chceš přežít v Survivoru? S lidmi to umím a jsem oblíbený. Jsem velký diplomat a dokážu vycházet s různými osobnostmi. Taky nejsem od pohledu zrovna největší ani nejsilnější člověk, přesto však s takovými lidmi dokážu soupeřit. Tak přežiju prvních pár hlasování. Až přejdeme do individuální části hry, má fyzická zdatnost a schopnost řešit skládačky mi pomůže vyhrávat soutěže. Nakonec se mi podaří přesvědčit porotu a vyhraju ten milión. Bum.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář