Survivor S38: Edge of Extinction – kmen Kama

KAMA

 

AUBRY

Jméno: Aubry Bracco

Věk: 32 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: vedoucí marketingu

Předchozí série: S32: Kaôh Rōng, S34: Game Changers

Zájmy: Pěstitelství (mám v bytě džungli), kreslení voskovkami (a jejich roztavování na plátně) a astrologie (já mám Slunce ve Štíru, Lunu ve Střelci a ascendent v Blížencích).

Co ti leze na nervy: Historický revizionismus [snaha historiografů o nové hodnocení (zpravidla nedávných) dějin, a to s politickým významem – pozn. překl.].

Popiš se třemi slovy: Intuitivní, bojovná a vytrvalá.

Osobní úspěch: V sérii Kaôh Rōng jsem zneškodnila Superimunitu.

Životní inspirace: Moje babička Madeline. Musela se potýkat s šílenou italskou rodinou z Brooklynu a tvrdě pracovala. Jako první získala titul Ženy roku od newyorských Daily News a nikdy se nenechala ničím porazit (jednou šla do práce hned druhý den po vážné automobilové nehodě). Taky měla praštěnou povahu – jako dětem nám říkala, abychom nejedli kuřata, protože „mají nohy moc blízko zadku“.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Knihu o astrologii – s ní se nejlépe navazují rozhovory a prozkoumává povaha ostatních. Sluchátka, protože časem je dost otravné poslouchat ostatní trosečníky, jak si stěžují na hlad. A poslední není věc, ale přítomnost milované osoby: Tai Trang. Umí najít cokoliv poživatelného, je to moje survivorská spřízněná duše a král skrytých imunit.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Aubry Bracco.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Hlavní důvod: zbožňuju Survivor a nechci, aby moje cesta skončila u Revolučních hráčů. 34. série byla těžká od chvíle, kdy jsem Královně Sandře nabídla olivovou ratolest a ona na to řekla „Díky, další!“. Kromě toho jsem závislá na plnění výzev, seberozvíjení a přijímání jakýchkoliv zkušeností. Všechno v životě, ať už je to dobré nebo špatné, pro vás může být dar. Záleží jen na tom, jak to vnímáte.

Jak chceš přežít v Survivoru? Nikdy se nevzdávám.

 

AURORA

Jméno: Aurora McCreary

Věk: 32 let

Bydliště: Orlando, Florida

Povolání: rozvodová právnička

Zájmy: Lezení po skalách, dobrodružné závody a svačinky!

Co ti leze na nervy: Všeználkové, ignorance, když si někdo hraje na oběť, jakékoliv zvuky vycházející z pusy, když se někdo lehce urazí, pomalí chodci a homofobové.

Popiš se třemi slovy: Přímá, nemilosrdná a atletická.

Osobní úspěch: Než mamka umřela, řekla mi, že je hrdá na to, jaký člověk se ze mě stal. Byly jsme naprosto protichůdné osobnosti a moc jsme spolu nevycházely, ale nakonec na mě byla hrdá.

Životní inspirace: Můj bratr Shane. Šli jsme spolu do pěstounské péče, když nás odebrali od naší biologické matky. Shane mě nechtěl opustit, vždycky mě chránil a snažil se, abych se cítila normálně. Zajistil, abych nevyrůstala s negativními vzpomínkami nebo šrámy na duši, a umožnil, abych se stala takovým člověkem, jakým jsem dnes.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Žvýkačky – jsem na nich závislá a jen tak je nežvýkám, já je přímo přežvykuju! Sluneční brýle – nedokážu skrýt své výrazy ve tváři a neustále otáčím oči v sloup. Špunty do uší – jsem extrovertní introvertka a když budu kolem sebe pořád mít lidi, před kterými nebudu moci utéct, tak z toho asi zešílím.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Tysonovi, protože jsem taky manipulativní a zlomyslný vtipálek. Cieře, protože mám podobný postoj a stejně nevymáchanou pusu. A Michaele, protože jsem k smrti soupeřivá.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Zbožňuju ten pořad a jsem jím posedlá už od začátku. Chci zažít intenzivní rozhovory, manipulace a naprostou psychologickou válku. Ty soutěže také vypadají zábavně. Ne, já prostě musím stát uprostřed modrého oceánu a dokázat, že jsem husťačka – JDEME HRÁT!

Jak chceš přežít v Survivoru? Do hry přinesu své analytické schopnosti. V každé situaci vím, co chci, umím číst v lidech, zjistit, jaké mají úmysly, a zmanipulovat je tak, aby si mysleli, že můj záměr je vlastně jejich. Dám stranou svou osobní stránku a naopak vyvolám tu nemilosrdnou.

 

ERIC

Jméno: Eric Hafemann

Věk: 34 let

Bydliště: Livermore, Kalifornie

Povolání: hasič

Zájmy: Vandrování, basketbal, truhlaření a vlastně jakékoliv venkovní aktivity.

Co ti leze na nervy: Nejvíc mi leze na nervy, když se lidi berou moc vážně. No tak, klídek, lidi. Taky se snažím myslet na to, že v 99,9 % případů NEJSEM ten nejchytřejší, nejskvělejší, nejzajímavější, nejpotřebnější nebo nejdůležitější člověk v místnosti.

Popiš se třemi slovy: Nadšený, přátelský a spontánní.

Osobní úspěch: Jsem nesmírně hrdý na své povolání. Musel jsem tvrdě pracovat a mít spoustu odhodlání, abych se dostal tam, kde jsem teď. Jsem na to hrdý, a také na svůj tým, do kterého patřím. Jsou to fajn lidi! Také jsem velmi pyšný na to, že jsem dobrý táta! Měl jsem nejlepšího otce na světě, takže mám co dělat, abych se mu vyrovnal. Zatím mi to jde docela dobře.

Životní inspirace: Jako první člověk mě napadá můj starší syn Levi. Levi je úžasné dítě. Pár měsíců před druhými narozeninami mu diagnostikovali poruchu autistického spektra. Zkrátka se musel potýkat s výzvami, které většina dětí nezná, ale přesto je to nejradostnější, nejnezávislejší a nejpracovitější dítě, jaké znám. Je to opravdu výjimečný človíček a já jsem jeho táta. No není to super? Dodává mi veškerou motivaci!

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotku své rodiny, abych si připomínal, proč hraju a proč musím hrát tvrdě. Knihu, nějakou potravu pro duši, která mě udrží nohama na zemi. Nejspíš Bibli. A surfovací prkno.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Musím jmenovat Tonyho Vlachose. Nemyslím si, že bychom si byli nějak podobní, ale určitě bychom se shodli na tom, jak by se ta hra měla hrát. Tony to drtil od začátku do konce. Chápal, že KAŽDÝ prvek hry, KAŽDÁ chvíle a KAŽDÁ situace má svou hodnotu a můžete ji využít tak, aby ovlivnila váš výsledek. Myslím, že většina hráčů si představuje jako figurky na hrací ploše pouze ty zřejmé prvky Survivora, ale ve skutečnosti je figurkou každičký detail. Chci být neustále v herním módu – jinak řečeno, nikdy nepřestanu hrát. Chci na to jít ze všech úhlů a se všemi hráči… a pořád. Tak se vyhrává – když si všímáte všech maličkostí a podle nich hrajete. Tony to tak dělal a já to budu dělat také.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Můj hlavní cíl je dobrodružství! Je pro mě hodně důležité a vždycky o něj usiluju. Také je to jedinečná příležitost, jak můžu svým synům ukázat, že se tvrdá práce vyplatí a rozhodně má cenu si jít i za nesplnitelnými sny! Tento pořad je dobrý způsob, jak vyprávět skvělý příběh!

Jak chceš přežít v Survivoru? Myslím, že mám hodně schopností, které prospějí týmu. Mám silnou pracovní morálku, umím dělat rukama, jsem silný a fyzicky zdatný a věřím, že umím ostatní ocenit. Také umím lidi držet pohromadě. Myslím, že mám dar prostřednictví, což se v Survivoru bude HODNĚ hodit! Někdo musí být to lepidlo, co udrží alianci pohromadě… a to bych mohl být já.

 

GAVIN

Jméno: Gavin Whitson

Věk: 23 let

Bydliště: Erwin, Tennessee

Povolání: programový ředitel v organizaci YMCA

Zájmy: Navštěvování Disney Worldu, neustálé sledování seriálu Kancl (dokážu citovat každý díl) a jezení smažených okurek v Texas Roadhouse. Asi bych měl na základě svých zájmů svůj život trochu přehodnotit…

Co ti leze na nervy: Když někomu podržíte dveře a oni vám ani nepoděkuji, vaping, když se mě někdo ptá, jestli ještě chodím na střední, když někomu dlouho trvá napsat zprávu, když mi někdo v autě sahá na rádio a rodiče, kteří křičí na své děti na mládežnických sportovních událostech.

Popiš se třemi slovy: Jízlivý, hladový a snílek.

Osobní úspěch: Před pěti lety jsem pozval jednu dívku na rande a ona odmítla. Před rokem jsem to zkusil znovu a tentokrát souhlasila. Teď jsme zasnoubení a já nemůžu být šťastnější. Ona má taky štěstí, protože jsem skvělá partie! Je to úspěch pro nás oba.

Životní inspirace: Moji rodiče. Posledních 23 let mě neustále podporovali a bez nich bych nebyl takovým člověkem, jakým jsem dnes. Naučili mě, abych byl v každé situaci laskavý. Také mě naučili, že když něco v životě chcete, uděláte pro to všechno, ať to stojí co to stojí. Tyto hodnoty a lekce si s sebou vezmu i do hry.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Xbox – mohl bych trávit čas sledováním Netflixu nebo hraním Fortnite. Zrcadlo – musím vypadat co nejlíp, až mě budou lidi na obrazovkách sledovat. Mátovou zmrzlinu s kousky čokolády – musím to vysvětlovat?

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Keithu Naleovi. Všichni zbožňují Keitha! Já bych si akorát víc uvědomoval sociální stránku hry. On je jediný chlap, který se vyrovnal Joeovi Anglimovi. Chci být ten chlap, kterému všichni fandí.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Mám vnitřní touhu vyhrát tento pořad. Při sprchování si vždycky pouštím znělku a sním o tom, že vyhraju imunitu. Je to prostě to, po čem jsem vždycky toužil. Zbožňuju ten pořad. Taky chci mamce dokázat, že mě nevyloučí jako prvního. Málem ji kleplo, když jsem jí ukázal tu přihlášku. Řekla, že se ztrapním, nebo že omdlím z hladu. Jen počkej, mami…

Jak chceš přežít v Survivoru? Zaprvé, když můžu přežít organizaci letního tábora se stovkou praštěných dětí, určitě dokážu přežít i na ostrově s dvaceti praštěnými lidmi. To je o 80 šílenců méně! Pocházím z jihu, takže venkovní prostředí mám v krvi. Taky zastávám názor, že když něco chceš, zvedni zadek a jdi si za tím. Nikdo ti nic jen tak nedá. Své místo ve skupině si vybojuju.

 

JOE

Jméno: Joseph „Joe“ Anglim

Věk: 29 let

Bydliště: Ogden, Utah

Povolání: multimediální umělec

Předchozí série: S30: Worlds Apart, S31: Second Chance

Zájmy: Natáčení filmů a videografie, arteterapie a hipoterapie, kreativní umění, přírodní terapie, jóga a turistika.

Co ti leze na nervy: Neuvěřitelně mě vytáčí, když někdo ztratí trpělivost a začne být agresivní, nezdvořilý a hrubý.

Popiš se třemi slovy: Přizpůsobivý, dobrodružný a schopný.

Osobní úspěch: Mým celoživotním snem bylo hrát Survivor a dostat tátu na návštěvu blízkých v Survivoru: Druhá šance. Také jsem se se ctí zúčastnil a vyhrál survivorský speciál pořadu The Price Is Right se svou kamarádkou a superfanynkou Latrinou.

Životní inspirace: Sierra Dawn Thomas [hráčka z S30: Worlds Apart a současná Joeova přítelkyně – pozn. překl.]. Nikdo mě víc neinspiruje než tato pracovitá, nádherná a milující žena. Každý den mě motivuje k tomu, abych byl nejlepší verzí sebe samého.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Fotku své rodiny a přítelkyně. Štětce, barvy a plátno, abych mohl tvořit nějaké umění. Kameru Go-Pro.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Kim Spradlin. Milá a vyrovnaná, ale přesto velká hráčka.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Abych vyhrál a slyšel Jeffa říkat ta dvě kouzelná slova „Poslední trosečník“. Také proto, abych dokázal, že nic není nemožné a že se žádný sen nemá nikdy vzdávat.

Jak chceš přežít v Survivoru? Snad jsem z předchozích dvou neúspěšných pokusů získal dost zkušeností, poučím se z nich a převedu to do praxe. Vím, že se dokážu dostat na konec, když budu dostatečně přizpůsobivý. Budu se muset neustále přizpůsobovat a spoléhat se jak na své znalosti z předchozích sérií, tak na schopnosti motivovat ostatní k pozitivním výsledkům. Budu hrát „chytřeji, ne tvrději“.

 

JULIA

Jméno: Julia Carter

Věk: 24 let

Bydliště: Bethesda, Maryland

Povolání: zdravotní asistentka

Zájmy: Cestování, nakupování a jídlo.

Co ti leze na nervy: Když mě někdo ignoruje, když někdo nahlas žvýká a když lidé musí VŠECHNO dokumentovat na sociálních sítích.

Popiš se třemi slovy: Dobrodružná, houževnatá a sympatická.

Osobní úspěch: Jsem rozhodně hrdá na to, že jsem jako první z rodiny odpromovala na univerzitě a připravila tak cestu mladší sestře a ostatním členům rodiny.

Životní inspirace: Moje mamka. V životě musela čelit nejtěžším výzvám, ale zůstala přitom krásná uvnitř i navenek a udržela si svůj optimismus. Můžu jenom doufat, že budu stejně silná jako ona.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Tužku a papír, abych si mohla zaznamenávat myšlenky, příběhy a taktiku. Rádio nebo nějaký přehrávač, protože hudba mě pohání. Fotku své rodiny. Všechno dělám jen pro ně. To by mi pomohlo přežít těžké časy ve hře.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jeremymu! Byl to fyzická hrozba, ale uměl takticky zahrát své skryté imunity, byl loajální vůči své alianci a celkově hrál upřímnou a sympatickou hru. Byl to opravdu všestranný hráč.

Proč ses přihlásila do Survivoru? O účasti v Survivoru sním už od doby, kdy jsem ho v dětství viděla poprvé. Začala jsem ho sledovat po smrti svého otce a v jistém smyslu mi pomohl „přežít“ mé vlastní těžkosti. Chci si dokázat, že na to mám. Výhra miliónu dolarů je také velká motivace. Mám vysoké studentské půjčky a chci pomoci sestře a matce.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem týmová hráčka a umím výborně komunikovat. Mám osobní kouzlo, jsem pohotová a nebudu se bát dělat riskantní tahy.

 

JULIE

Jméno: Julie Rosenberg

Věk: 46 let

Bydliště: New York, New York

Povolání: výrobce hraček

Zájmy: Psychologické thrillery, lekce bikram jógy, únikové hry a trávení příliš mnoho času na internetu hledáním bezlepkových receptů, které stejně nikdy neuvařím.

Co ti leze na nervy: Hromadiči, když mi někdo narušuje osobní prostor a cokoliv s květinovou vůní.

Popiš se třemi slovy: Podceňovaná, odhodlaná a možná trochu neurotická. Dobře, jsem rozhodně neurotická.

Osobní úspěch: Vychovala jsem dvě děti, které mě každý den ohromují svou inteligencí, silou, smyslem pro humor a houževnatostí. Doufám, že jednoho dne na mne budou stejně hrdé, jako jsem hrdá já na ně.

Životní inspirace: Můj manžel. Je neuvěřitelně chytrý, starostlivý a obětavý. Vždycky tu je pro mě a podporuje mě ve všem, co dělám. Když ho pozoruju, jak tráví čas s dětmi, vždycky si uvědomím, že on je ten nejlepší příklad rodiče. To mě motivuje k tomu, abych byla sama lepší matkou.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Svůj iPhone s playlistem oblíbených písniček, abych si udržela motivaci i v těžkých chvílích. Fotku manžela, dětí a našich dvou bernských salašnických psů, abych nezapomněla na to, že mi doma fandí. A mléčnou čokoládu. To snad nemusím vysvětlovat.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Mám v sobě kombinaci Stepheniiny houževnatosti, Ciriina smyslu pro humor a zábavného ducha a Dawnina sklonu všechno emocionálně prožívat.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Kvůli té výzvě. Chtěla jsem hrát tuhle šílenou hru už od doby, kdy jsem viděla první díl. Vždycky mě něco lákalo na překračování svých absolutních fyzických i psychických hranic. Chci dokázat sama sobě i všem, kteří mě znají, že na to mám!

Jak chceš přežít v Survivoru? Nepochybuju o tom, že budu celou dobu mimo svou komfortní zónu, ale když si něco vezmu do hlavy, zaměřím se na to a nikdy se nevzdám. I když asi nebudu ten fyzicky nejzdatnější hráč, pořád jsem chytrá, společenská a do hry vložím rozum i srdce. Na tohle jsem čekala 18 let a před výhrou mě nic nezastaví. Jiný výsledek si ani nepřipouštím!

 

RON

Jméno: Ron Clark

Věk: 46 let

Bydliště: Atlanta, Georgie

Povolání: učitel na Akademii Rona Clarka
[Nezisková vzdělávací organizace na úrovni 2. stupně základní školy pro ekonomicky i jinak znevýhodněné studenty. O této Akademii a o životě Rona Clarka byl dokonce natočen film Příběh Rona Clarka s Matthewem Perrym v hlavní roli. – pozn. překl.]

Zájmy: Nic není lepšího, než drbat naše pejsky čau-čau na břiše! Taky mě baví pozorovat ruletu, když ta kulička skončí na nule, ale asi mým největším koníčkem je překvapovat ostatní jedinečnými momenty připravenými jen pro ně. Když jsem byl malý, naše rodina neměla moc peněz, ale naši se hodně snažili, aby i z obyčejných chvílí udělali kouzelné momenty. Teď se je v tom snažím následovat a dělám to samé pro studenty, přátele i rodinu. Také rád vyprávím příběhy a rád soutěžím v různých hrách, jako je třeba poker, kulečník, kvízy, basketbal, tenis nebo „Bambusový pravopis“ – hra, kterou jsme vymysleli s kamarády.

Co ti leze na nervy: Neumím prohrávat. Jako, vážně neumím. Prohraju Monopoly a budu se týdny užírat: „Co jsem tam jenom pokazil?“ Také nesnáším, když lidi srkají (třeba polévku) nebo nahlas žvýkají žvýkačku. Lidi, je to fakt slyšet!

Popiš se třemi slovy: Vizionář, soucitný a „protivná sprostá holka“.

Osobní úspěch: Spoluzaložil jsem Akademii Rona Clarka v Atlantě, kde při vyučování využíváme vášeň, inovativní strategie a kreativní metody k inspirování studentů k úspěchu. Každý týden také školíme pedagogy z celého světa, aby mohli naše metody použít i na svých školách. K dnešnímu dni se na naší Akademii proškolilo přes 50 tisíc pedagogů a společně začínáme revoluci! Doufám, že tohle všechno však nezastíní fakt, že jsem v roce 2002 vyhrál hlavní rozstřel v pořadu The Price Is Right.

Životní inspirace: Mí studenti mě motivují dělat víc a být lepším člověkem! Líbí se mi, že snadno odpouští, umí se od srdce zasmát a odrazí se ode dna. Jsou to skvělé životní vzory! Smysl života mi také dává Antoni Gaudí [katalánský architekt, jehož nejslavnější dílo je barcelonský chrám Sagrada Familia – pozn. překl.]! Je to ten nejoriginálnější génius, který kdy na světě žil!!

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Diktafon, který bych schoval pod přístřešek a díky němu vždycky všechno věděl. Nějakého navrátilce, aby se na něj ostatní zaměřili a nechtěli vyloučit mě. Snubní prsten, aby mě motivovala láska, která na mě čeká doma.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jsem hodně soucitný člověk, ale kdo mě dobře zná, ten ví, že se při soutěžení měním ve zloducha. Taky všechno až moc rozebírám. Proto si myslím, že neexistuje žádný hráč, který by na mě dokonale seděl, ale asi budu hrát nejvíc jako Spencer Bledsoe.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Jsem na něm závislý už od Bornea. S kamarády společně sledujeme všechny díly, neustále je zastavujeme a probíráme herní tahy nebo si znovu a znovu pouštíme naše oblíbené epizody. Svým žákům pořád říkám, že život by se měl žít tak, abyste ničeho nelitovali. „Nebojte se snít!“ Survivor sleduju většinu svého dospělého života a konečně jsem se rozhodl následovat své vlastní rady a přihlásit se. Chci zažít tu zkušenost a sdílet svou cestu s lidmi, které mám rád. To by byla ta nejmonumentálnější chvíle v mém životě!

Jak chceš přežít v Survivoru? Svůj životní elán dokážu přenést na ostatní. Když se na to zaměřím, umím lidem změnit náladu a přimět je k tomu, aby následovali mé vedení. Odzbrojím je svým jižanským šarmem, pobavím je svou výraznou osobností a zmatu je svou loajální povahou.

 

VICTORIA

Jméno: Victoria Baamonde

Věk: 23 let

Bydliště: Bronx, New York

Povolání: servírka

Zájmy: Turistika, malba a vizuální umění, vaření.

Co ti leze na nervy: Pomalí chodci, když po sobě někdo nezavírá skříňky, moje morče, které mi leze nejen na nervy, a když si zákazníci nepřečtou jídelní lístek a pak mají hloupé otázky, jako třeba: „Je v těch masových kuličkách maso?“

Popiš se třemi slovy: Rozhodná, ambiciózní a vtipná.

Osobní úspěch: Na střední jsem odmaturovala se samýma jedničkama a při závěrečném ceremoniálu jsem měla proslov jakožto nejlepší studentka. V rozhovorech to zmiňuju co nejčastěji.

Životní inspirace: Bude to znít šíleně, ale moje morčátko Uličnice. Byla nemocná už od chvíle, co jsem ji dostala. Má za sebou dvě operace, nesčetné návštěvy u veterináře a spoustu léků, ale pořád je to ta nejšťastnější, nejkurážnější a nejúžasnější chlupatá kulička. Má obrovskou osobnost a hrozně ráda jí. To na ní hrozně obdivuju a chci se taky takhle umět radovat z maličkostí.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Blok a tužku (to je jedna věc), abych si mohla zaznamenávat myšlenky a kreslit si. Dětský polštářek – takový malý polštář, který mám od narození a spím s ním každou noc. A kytaru – sice na ni neumím hrát, ale určitě bych tam měla dost času na to se to naučit.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Mám blízko k Malcolmu Frebergovi. Když si přečtete jeho profil na Wiki Fandom, popisují ho tam jako „oblíbeného, taktického a skvělého v soutěžích“. Ráda bych si myslela, že jsem taky taková.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Moje hlavní motivace je to životní dobrodružství! Sleduju ten pořad už od dětství a vždycky jsem se chtěla taky zúčastnit. Všichni hráči tvrdí, že vám to změní život. Druhotná motivace: samozřejmě, že šance získat milión dolarů!

Jak chceš přežít v Survivoru? Vážně si myslím, že mám vše potřebné k tomu, abych přelstila, přehrála a přežila ostatní. Vždycky jsem byla a jsem pracant. Na dosáhnutí svých cílů tvrdě pracuju. Jsem společenská, velmi chytrá, silná a mám dost sebeuvědomění na to, abych věděla, kdy ze sebe udělat menší hrozbu. Nebojím se lhát a podrážet, ale vím, že bez aliancí a vztahů se vám nikdy vyhrát nepodaří.

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

1 komentář

  1. Skubaan

    Super, super, super 🙂

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.