Survivor S38: Edge of Extinction – kmen Manu

MANU

 

CHRIS

Jméno: Chris Underwood

Věk: 25 let

Bydliště: Greenville, Jižní Karolína

Povolání: oblastní obchodní manažer

Zájmy: Surfování, plachtění, táboření, jakékoliv venkovní aktivity!

Co ti leze na nervy: Lenost, politické příspěvky na Facebooku a lidé, kteří o všem jenom mluví, ale nic neudělají.

Popiš se třemi slovy: Sympatický, intuitivní a pracant.

Osobní úspěch: Má profesní kariéra. Za jeden rok jsem se vypracoval z baristy na vedoucího nejlepšího obchodního týmu v mé společnosti pro solární energii.

Životní inspirace: Všichni lidé, kteří mě naučili se zvednout, když jsem na dně, bojovat za věci, na kterých v životě záleží a nikdy se nevzdávat svých cílů, ať už jsou malé nebo velké.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Surfovací prkno, protože Fidži má úžasné vlny! Pánev na smažení, protože z ní všechno chutná líp. Potápěčské vybavení a harpunu, protože zbožňuju potápění a lovení ryb.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Malcolmovi, protože máme stejné kouzlo, Robovi, protože je vůdce, ale zároveň umí manipulovat, Spencerovi, protože dobře rozumí taktice, a Ozzymu, protože to umí ve vodě.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Mou hlavní motivací je, abych mohl říct, že jsem si splnil svůj cíl – vyhrát! I kdyby odměnou bylo jen tisíc dolarů – když řeknu, že něco udělám, tak pro to udělám všechno.

Jak chceš přežít v Survivoru? Umím rozdělat oheň, rybařit, postavit přístřešek a nejspíš budu i hodně vařit (vaření mě fakt baví). Taky budu hodně pracovat a nebudu se v táboře jenom válet. Jsem týmový hráč ve smyslu spolupráce, jsem nesmírně soutěživý a udělám cokoliv, co bude třeba, aby můj tým vyhrál!

 

DAVID

Jméno: David Wright

Věk: 44 let

Bydliště: Sherman Oaks, Kalifornie

Povolání: televizní scénárista

Předchozí série: S33: Millennials vs. Gen X

Zájmy: Šachy, výroba skládaček na 3D tiskárně a vymýšlení způsobů, jak žít navždy.

Co ti leze na nervy: Náhlé hlasité zvuky. Lidé, kteří nepoužívají blinkry. Lidé, kteří po použití sušičky nevyčistí filtr. Lidé, kteří nemají svého psa na vodítku a pak jsou překvapení, když po mně ten pes skočí. Lidé, kteří věří na duchy a jasnovidce. Lidé, kteří neumí správně použít slovo „v rozpacích“. Lidé.

Popiš se třemi slovy: Obsesivně kompulzivní, nervózní a paranoidní.

Osobní úspěch: Vydržel jsem 38 dnů v devětatřicetidenní hře Survivora.

Životní inspirace: Pan Spock [postava ze Star Treku – pozn. překl.]. Je velmi inteligentní, racionální a má problém zapadnout.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Štětec, barvu a plátno, abych mohl vyrábět falešné výhody, nápovědy a skryté imunity.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Nejvíc se podobám Davidu Wrightovi. Ten plešatej exot potřebuje obejmout.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Když jsem hrál poprvé, nečekaně jsem hodně osobnostně vyrostl. Tohle je moje druhá šance a tentokrát se stanu Posledním trosečníkem!

Jak chceš přežít v Survivoru? Vyhraju Survivor tak, že využiju všechny schopnosti a znalosti, které jsem získal ve své první sérii, v níž jsem vydržel 38 dnů. Budu hrát ještě tvrději, abych všechny přelstil, přehrál a přežil!

 

KEITH

Jméno: Keith Sowell

Věk: 19 let

Bydliště: Durham, Severní Karolína

Povolání: student přípravky na medicínu

Zájmy: Psaní a recitování poezie, tenis, hraní deskových her i videoher a chození do kina.

Co ti leze na nervy: Když egocentričtí lidé mluví o tom, kolik mají peněz a co všechno dokázali, a do konverzací se zapojují jen tehdy, když se mluví o nich nebo o lidech na „jejich úrovni“.

Popiš se třemi slovy: Nábožensky založený, soupeřivý a kreativní.

Osobní úspěch: Když jsem získal stipendium od Nadace Jackieho Robinsona [Jackie Robinson byl první černošský baseballista, který hrál v nejvyšší americké baseballové lize MLB. Nadace Jackieho Robinsona udílí stipendia afroamerickým studentům, kteří ztělesňují Jackieho ideály – pozn. překl.], protože jsem nikdy dřív nedokázal nic na národní úrovni. Pořád mě to udivuje! Měli přes 3500 přihlášených, na pohovor nás pozvali 140 a stipendium přiznali jen 63 studentům. Je mi obrovskou ctí, že můžu patřit mezi těch 63 studentů, a vím, že je to díky Boží milosti.

Životní inspirace: Mou inspirací je rozhodně moje mamka a babička! Bez nich bych určitě nebyl takový člověk, jakým jsem dnes. Naučili mě morálce, hodnotám a jak být za všech okolností milující a laskavý. Viděli mě i v těch nejhorších chvílích a přesto mě mají pořád rádi. Nikdy jsme toho neměli moc, ale mamka se kvůli mě vždycky snažila vyjít s penězi. Babička mě zase přivedla k víře, která je v mém životě tou největší skálou. Jsou to moje hrdinky!

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Svou Bibli, abych si neustále připomínal, že nade mnou Bůh drží ochrannou ruku! Svou knihu poezie, protože mi psaní poezie dává život! A svou bundu Black Panther, protože jsem obrovský fanoušek Marvela a vždycky mě to rozveselí.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Mám blízko k Jeremymu Collinsovi, protože je rodinný typ. Svou rodinu stavěl před cokoliv ostatní a hrál jenom kvůli nim. Moje rodina je jediná skutečná věc, kterou mám od narození! Všechno dělám jen pro ně. Také bych se rád spoléhal na sociální hru podobně jako on a navazoval s lidmi dlouhodobé vztahy.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Mou hlavní motivací pro účast v pořadu je moje rodina. Od mého narození bydlíme ve stejném přívěsu a moc se toho nezměnilo. Když se mi ve škole začalo dařit, všichni začali doufat, že nás pomůžu dostat ze stagnace. Jestli můžu něco udělat, aby se nám začalo dařit lépe, tak si pište, že pro to udělám všechno. Survivor pro mě může být dobrý začátek. Také bych se chtěl dozvědět více o sobě. Nikdy jsem si nemusel lovit potravu nebo žít venku, tak jsem zvědavý, co všechno dokážu. Samozřejmě jsem také velký fanoušek a tohle je můj sen! Už teď jsem nejmladší černý trosečník. Nebylo by super k tomu přidat i titul nejmladšího Posledního trosečníka?

Jak chceš přežít v Survivoru? Vím, že můžu být Posledním trosečníkem, protože už jsem v životě musel překonávat překážky. U mě jako u černocha z nižší třídy se rozhodně nečekalo, že budu jedním z nejlepších studentů ve třídě a že si budu moci dovolit studium na Dukeově univerzitě. Neměl jsem v rodině generace doktorů, kteří by mě naučili úspěchu, ani dost peněz na to, abych si mohl dovolit přípravné kurzy na vzdělávací příležitosti. Ještě rok před maturitou jsem ani nevěděl, co je to známkový průměr nebo percentil. Když jsem psal test Pre-SAT [standardizovaný test v americkém školství přibližně na stejné úrovni, jako jsou české srovnávací testy Scio – pozn. překl.], ptal jsem se: „Pro který předmět to píšeme?“ Byl jsem v nevýhodě, ale přesto se mi to povedlo. Překonal jsem překážky a udělal všechno pro to, abych se dostal na přípravku na medicínu. Jsem energický, soustředěný a mám vůli dost silnou na to, abych pohnul horou. Zatím mě nic nezastavilo, takže mě nezastaví ani 17, 19 nebo kolik dalších trosečníků!

 

KELLEY

Jméno: Kelley Wentworth

Věk: 31 let

Bydliště: Seattle, Washington

Povolání: manažerka marketingu

Předchozí série: S29: San Juan del Sur, S31: Second Chance

Zájmy: Fotografování, venčení psů a čarodějnictví o víkendech.

Co ti leze na nervy: Rýže bez chuti, soutěže s míčky a lidé, co si o sobě myslí, že jsou husťáci.

Popiš se třemi slovy: Nezávislá, výmluvná a neústupná.

Osobní úspěch: „Wentworthová, nepočítá se.“ Devětkrát.

Životní inspirace: Kdokoliv, kdo vyhrál Survivora na první pokus.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Donášku jídla od Amazon Prime Fresh, protože… jídlo. Oblečení, které zakrývá celé tělo, protože… počasí. Toaletní potřeby, protože hygiena je důležitá.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Kelley Wentworthové ze Survivora: Druhá šance. Myslím, že byla i v Survivoru: San Juan del Sur.

Proč ses přihlásila do Survivoru? V této hře mi zbývá už jen jedna věc: vyhrát.

Jak chceš přežít v Survivoru? Naposledy jsem vydržela 38 dnů. Jeden den navíc určitě vydržím.

 

LAUREN

Jméno: Lauren O’Connell

Věk: 21 let

Bydliště: Waco, Texas

Povolání: studentka na Baylorské univerzitě

Zájmy: Sledování seriálů na Netflixu na jeden zátah, zaspávání budíku a snězení velkého balíku M&M’s na jedno posezení.

Co ti leze na nervy: Lidé, kteří netolerují osobní názory a přesvědčení ostatních, zbytečná hrubost a pomýlení lidé, kteří mají radši ovocné pendreky značky Twizzlers než Red Vines.

Popiš se třemi slovy: Soupeřivá, odhodlaná a soucitná.

Osobní úspěch: Myslím, že můj osobní úspěch je má houževnatost a pevná vůle. Během své fyzicky náročné sportovní kariéry v týmu ženského fotbalu na Baylorské univerzitě jsem podstoupila čtyři ortopedické operace, fyzicky i psychicky jsem se zotavila a zůstala hlavní součástí našeho elitního týmu. Za čtyři roky získám bakalářský titul z humanitních základů medicíny na úžasné vysoké škole. K tomu se celou dobu věnuji službám a dobrovolnictví v komunitě města Waco.

Životní inspirace: Inspirují mě moji rodiče. Milují sebe navzájem, svou rodinu a své přátele. Svými každodenními činy dávají najevo svůj soucit a nesobeckost a naučili mě, jak se nevzdávat v období smutku a jak si zachovat úsměv i při překonávání těžkých životních překážek. Ukázali mi, že člověk má bojovat o věci, ve které věří, a vždy mi připomínají, že mou hodnotu neurčuje to, jak mě vnímají ostatní. Oba milují hodně a bez výhrad, za každých okolností povzbuzují ostatní a učí mě, jak mám ve svém životě odrážet Ježíše.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Bibli, abych si připomínala, že je pro mě nejdůležitější On. Opalovací krém, ale jenom s ochranným faktorem SPF 25, protože menší opálení sluší všem. M&M’s.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Mé duchovní zvíře je Parvati Shallow. Její nakažlivý úsměv, zdravý rozum a chytré využívání sexuality jí zajistilo místo v mém srdci. Myslím, že bych mohla hrát podobně jako ona. Také mám blízko k herní strategii Kelley Wentworthové. Nestydí se být sama sebou, exceluje ve fyzické stránce Survivora a byla hrozbou v jakémkoliv typu soutěže. Ideálně bych chtěla dosáhnout dokonalé kombinace her těchto dvou silných žen.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Mou hlavní motivací pro účast v pořadu je otestování svých INDIVIDUÁLNÍCH schopností ve všech výzvách, kterým budu čelit. Od čtyř let hraju týmové sporty a tudíž jsem se při intenzivní konkurenci mohla vždy spolehnout na spoluhráče. V této hře se budu muset spoléhat jen SAMA NA SEBE – nebudu tam mít rodiče, spoluhráče ani nikoho jiného, kdo by mi kryl záda, zvedal mi náladu nebo mi pomohl při fyzickém vypětí. Budu si moci opravdu otestovat SVÉ silné stránky, důvěru ve své sociální dovednosti a svou vlastní schopnost vybudovat aliance, ze kterých budu těžit, a to vše za velmi krátké a náročné časové období. Do hry mě nejvíce láká ta silná konkurence, která vypukne hned na začátku. Vždycky to bylo mým snem a cílem! Když mi bylo sedm let, řekla jsem rodině, že jednou budu v Survivoru, a teď v něm KONEČNĚ jsem! Mou poslední motivací je fakt, že se chci příští rok hlásit na zubní lékařství, což je opravdu drahý sen. Když se však stanu Posledním trosečníkem, budu si tento sen moci dovolit, aniž bych spadla do dluhů. Jako zubařka budu lidem měnit životy tím, že jim poskytnu krásný nový úsměv a zdvihnu jim tak sebevědomí. Když vyhraju Survivoru, budu toho moci docílit i bez obrovských dluhů.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem soutěživá jako nikdo další. Jsem silná sportovkyně a dokážu vydržet extrémní fyzické vypětí. Navíc toužím jít po hlavě do nových dobrodružství a náročných situací. „Přežívání“ pro mě nebude problém – mám v plánu přežít ostatní a vyhrát. Umím výborně takticky přemýšlet, ale nebudu to dávat moc najevo, abych ostatní nezastrašila. Navíc mám v plánu hrát velkolepou a nepřekonatelnou sociální hru – nechám ostatní myslet si, že jsou ve vedení, ujistím je, že jsou důležití, oblíbení a cenění, avšak v pozadí budu dělat všechny důležité tahy já. Tuto hru jsem studovala po mnoho let – dokonce jsem svou Barbínu a Kena pojmenovala Tina a Colby – a pokud to bude k výhře potřeba, tak přesně vím, jak s ostatními manipulovat.

 

REEM

Jméno: Reem Daly

Věk: 46 let

Bydliště: Ashburn, Virginie

Povolání: prodejkyně

Zájmy: Šachy, kickball a ochrana sousedství.

Co ti leze na nervy: Nesnášenlivost, broukání, nevychovanost, dloubání v nose, flákači a snobi.

Popiš se třemi slovy: Zvědavá, vytrvalá a energická.

Osobní úspěch: Nechci znít lacině, ale mé děti! Stali se z nich milí a laskaví lidé a já jsem na to fakt hrdá!

Životní inspirace: Moje mamka.

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Čepici – abych měla hlavu v teple a schovala rozcuchané vlasy. Mikinu s kapucí – pohodlná, teplá a dobrá na spaní. Kalhoty.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Stephenie LaGrosse, protože se nevzdává, a Rudymu Boeschovi, protože je mu VŠECHNO jedno.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Chci samu sebe vystavit novým výzvám. A taky si chci splnit další sen ze seznamu.

Jak chceš přežít v Survivoru? Budu mít skvělou sociální hru a i když jsem někdy až moc upřímná, tak vím, kdy se hodit do klidu. Tenhle pořad sleduju už od roku 2000 – vím, že nikomu nemám věřit. Slova pro mě nic neznamenají. Činy jsou důležitější!

 

RICK

Jméno: Rick Devens

Věk: 33 let

Bydliště: Macon, Georgie

Povolání: hlasatel ranních zpráv

Zájmy: Basketbal, turistika, dovádění s dětmi a psy, videohry.

Co ti leze na nervy: Když někdo nebere zodpovědnost za své činy, když má někdo potřebu všechno až moc vysvětlovat, čekání ve frontách a lidé, kteří nepoužívají podtácky.

Popiš se třemi slovy: Zábavný, soucitný a loajální.

Osobní úspěch: Moje děti, ALE jednou jeden kocour uvízl na několik dnů vysoko (fakt hodně vysoko) na stromě a možná by tam i umřel, avšak já o něm udělal reportáž, vyburcoval jsem lidi a ti ho zachránili, takže to snad můžu taky počítat.

Životní inspirace: Můj otec. Je to naprosto oddaný a cílevědomý člověk. Absolvoval vojenskou školu West Point a byl v elitní jednotce amerického letectva. Dokáže cokoliv. Také musím zmínit komika Stephena Colberta a spisovatele Stephena Kinga, kteří jsou vážně geniální a zábavní.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Knihu Svědectví od Stephena Kinga. Skvělá a dlouhá knížka, takže mě na nějakou chvíli zabaví. LEGO figurku. Můj syn mě vždycky žádá, abych jeho LEGO panáčky chránil. Fotku své rodiny včetně psů a koček.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Cochranovi. Je to taktik. Byl to taky nefalšovaně milý člověk, ale přesto chtěl HRÁT!

Proč ses přihlásil do Survivoru? Chci vyhrát. Survivor sleduju už od střední a sním o tom, že se stanu Posledním trosečníkem. Myslím, že na to mám! A samozřejmě kvůli tomu miliónu dolarů.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem skaut, takže mám všechny potřebné dovednosti k přežití a poskytnutí první pomoci. Umím tvrdě pracovat a dokážu zmírnit napětí v kmeni.

 

WARDOG

Jméno: Dan „Wardog“ DaSilva

Věk: 38 let

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Povolání: student práv (bývalý voják)

Zájmy: Posilovna, basketbal, závislost na Netflixu.

Co ti leze na nervy: Určitě slabost, ale nejvíc ze všeho negativní energie – když si někdo neustále stěžuje, protože se svět netočí podle nich.

Popiš se třemi slovy: Sebevědomý, vášnivý a dokážu se sám zabavit.

Osobní úspěch: V Afghánistánu jsem získal Bronzovou hvězdu. Hned v závěsu je to, že jsem byl nejmladším člověkem v jednotce během základního výcviku a úspěšně jsem ho dokončil i v době, kdy se domů posílalo přes 20 % lidí. Takové byly standardy v roce 1997 před válkou v Afghánistánu.

Životní inspirace: Mladí muži a ženy, kteří se přidali k armádě po začátku války v Afghánistánu. Bojoval jsem po boku těchto devatenáctiletých, dvacetiletých a jednadvacetiletých lidí a rozhodně to byli moji hrdinové.

Kdyby sis mohl vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Nůžky na nehty – nevím proč, ale dlouhé a špinavé nehty mi brnkají na nervy. Fotbalový míč – bylo by super mít něco, s čím si můžeme házet a kopat. Šachy nebo balíček karet – někdy by bylo fajn přestat myslet na hru, ale nejsem si jistý, jestli je to vůbec možné.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Wardog je jedinečný – nejsem ani Tony, ani Zvláštní agent Phillip Sheppard, ani Boston Rob. Čí hry si však nejvíce vážím? To by byla lepší otázka. Myslím si, že skvělou hru hrál Yul, skvělým vítězem je Mike, líbila se mi hra Parvati a Earla Colea, který ovládal celou hru, třetí účast Tysona a první účast vidláka J.T.ho.

Proč ses přihlásil do Survivoru? Abych vyhrál hru všech her! Také chci zažít dobrodružství, kterého se může zúčastnit jen hrstka lidí a vystavit sám sebe fyzickým, psychickým i emocionálním výzvám.

Jak chceš přežít v Survivoru? Přinesu do hry sexuální přitažlivost, kterou muži mého věku většinou nemívají. Ale to odbíhám od tématu – také přinesu svou bystrou mysl a sympatickou a veselou osobnost. Dokážu se chovat podřízeně, ale bude-li potřeba vůdce, rád se toho chopím. Mám silné fyzické schopnosti a rozhodně si nebudu stěžovat nebo fňukat. A nakonec všechny dokážu rozesmát, i když bude v táboře panovat mizerná nálada.

 

WENDY

Jméno: Gwendolyn „Wendy“ Diaz

Věk: 25 let

Bydliště: Bell, Kalifornie

Povolání: majitelka malého podniku

Zájmy: Plavání, horolezectví, cokoliv akčního, karaoke a dělání lumpáren!

Co ti leze na nervy: Nemůžu vystát, když lidé neodvádí svůj díl práce. Taky nesnáším, když se někdo hned vzdává! Prostě najděte způsob, jak to dokončit! Nevzdávejte se hned, jak to začne být obtížné.

Popiš se třemi slovy: Osobitá, spontánní a milující zábavu.

Osobní úspěch: Rozjela jsem svůj podnik od nuly.

Životní inspirace: Mou největší inspirací je moje mamka. Dost se nadřela a sama vychovala tři dcery. Nevím, co bych si bez ní počala!

Kdyby sis mohla vzít s sebou na ostrov tři věci, jaké by to byly a proč? Určitě bych si musela vzít malou tubičku vazelíny, často mám suché rty! Gumičky do vlasů – nesnáším, když mám vlasy v obličeji! Když nebudu mít culík, tak nemůžu vyhrávat soutěže. V neposlední řadě si vážně chci vzít Šmudlu. Dobře, vysvětlím – je to plyšák, kterého mám už přes 20 let a ještě jsem bez něj nikdy nespala. Sestra a přítel trvají na tom, ať si ho neberu, protože pak bude od písku nebo ho tam zničím. Jsem na vážkách.

Komu ze Survivoru se nejvíc podobáš? Jsem směska více hráčů! Myslím, že bych mohla hrát podobně jako Sandra – vyhrála bych jako druhá Diazová! Ale k lidem mám přístup spíš jako Tai. Je plný života a líbí se mi jeho názory.

Proč ses přihlásila do Survivoru? Chci zjistit, jak moc náročná tato soutěž opravdu je. Ráda se vystavuju podobným situacím a když sleduju ten pořad, mám pocit, že bych to zvládla levou zadní. Další motivací jsou asi ty peníze, ale ne v tom typickém smyslu. Vždycky jsem říkala, že chci být bohatá, abych mohla pomáhat ostatním. Vyrůstala jsem v chudobě a ani teď na tom nejsem nejlíp, ale jsem se svým životem spokojená a nic víc nepotřebuju. Mohla bych s těmi penězmi pomáhat lidem, i kdyby šlo jen o maličkosti. Hlavně bych chtěla pomoci mamce a lidem, jako je ona.

Jak chceš přežít v Survivoru? Jsem dost mrštná a mazaná na to, abych vyhrála. Mám ráda venkovní aktivity a už se nemůžu dočkat toho, co si pro mě divočina připravila!

Překlady vznikly ve spolupráci s uživatelem Tominotomino ze stránky Edna.cz – děkujeme!

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.