Survivor S38: Edge of Extinction – promo fotky

Koncem tohoto měsíce nás čeká další série Survivora, pojďme se tedy podívat, co si pro nás tvůrci připravili tentokrát a jací hráči budou soutěžit.

První díl 38. série Survivor: Edge of Extinction (Na pokraji vymření) se na obrazovkách CBS objeví ve středu 20. února 2019 (u nás bude dostupný o den později, tedy ve čtvrtek 21. února). Lokace se od 33. řady opět nezměnila – natáčelo se znovu na ostrovech Mamanuca na Fidži ve dnech 31. května až 8. července loňského roku. Do hry vstoupí celkem 18 hráčů, z toho 14 nováčků a 4 navrátilci – Aubry Bracco (známá z 32. a 34. série), David Wright (zástupce 33. řady), Joe Anglim (účastník 30. a 31. série) a Kelley Wentworth (hráčka z 29. a 31. řady). Trosečníci se rozdělí do dvou kmenů, které tentokrát ponesou modrou a žlutou barvu.

Nový zvrat této série je naznačen již v názvu. Po vyloučení na kmenové radě dojde každý hráč ke stanovišti s pochodní, kde zjistí, že jeho hra ještě neskončila, čeká ho však velké rozhodnutí. Pokud bude chtít ze hry nadobro odejít, půjde dál po stezce. Pokud se však rozhodne ve hře pokračovat, vezme pochodeň a nasedne do lodi, která ho odveze na malý opuštěný ostrůvek zvaný Extinction Island (Ostrov vymření). Na tomto ostrově budou vyloučení hráči žít až do zatím neznámé chvíle, kdy dostanou šanci si vysoutěžit návrat do hry. Životní podmínky však zde budou mnohem náročnější než na ostrovech ve hře, a tak bude mít každý trosečník šanci kdykoliv skončit. Zajímavostí také je, že ostatní soutěžící ve hře o Ostrovu vymření nebudou mít tušení – minimálně buď do svého vyloučení, nebo do chvíle, kdy se někdo z Ostrova vymření do hry vrátí. Tento nový prvek hry připomíná kombinaci Redemption Island (Ostrova vykoupení) z 22., 23. a 27. řady, a (spoiler pro 7. sérii) Outcasts (Vyděděnců) ze 7. série (kdy o existenci kmene složeného z vyloučených hráčů nevěděli ani diváci).

 

KAMA

Kmen Kama, jehož jméno znamená ve fidžijštině „hořet“, ponese žlutou barvu. Budou ho tvořit (zleva doprava) Julie Rosenberg (46), Gavin Whitson (23), Aurora McCreary (32), Ron Clark (46), Victoria Baamonde (23), Eric Hafemann (34), Aubry Bracco (32), Joe Anglim (29) a Julia Carter (24).

 

MANU

Kmen Manu získal jméno podle fidžijského výrazu pro ptáka a bude mít barvu modrou. Do tohoto kmene budou patřit (zleva doprava) Wendy Diaz (25), Dan „Wardog“ DaSilva (38), Kelley Wentworth (31), Chris Underwood (25), David Wright (44), Keith Sowell (19), Reem Daly (46), Rick Devens (33) a Lauren O’Connell (21).

 

Detailní profily všech soutěžících si podrobněji představíme v následujících dnech.

Jak se těšíte na novou sérii? Jaké máte dojmy z nových hráčů i navrátilců a co říkáte na nový herní prvek v podobě Ostrova vymření? Budeme se těšit na vaše názory v komentářích nebo na fóru 🙂

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

2 komentáře

  1. Skubaan

    Obecně jako vždy fandím nováčkům, kteří budou bojovat o mou přízeň a fandění 😀 Twist je vždy fajn, pokud bude promyšlený a bude skutečnou záchranou pro opravdové hráče, inu proč ne? 🙂 Cokoli, co hráči nemohou předvídat je pozitivum pro vytvoření skvělého zážitku. Těšíme se na titulky 😉 Díky

  2. Survivorfans

    Jediný pozitivum twistu je, že o něm nevyloučený hráči nebudou vědět, Jinak zbytečná kravina a RI je oproti tomu skvělej, protože tam museli alespoň jednou za pár dní bojovat.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.