Survivor S38: Edge of Extinction v číslech

Zajímá vás, kdo byl nejúspěšnější v soutěžích nebo na kmenových radách? Vochomurka pro vás připravil přehled statistik, čísel a grafů k nedávno ukončené 38. sérii Survivor: Edge of Extinction. Přejeme příjemné počtení! 🙂

SOUTĚŽE

Celkem proběhlo 27 soutěží:

 • 14 pouze o imunitu,
 • 7 pouze o odměnu (+ 1 neodvysílaná),
 • 3 o imunitu i odměnu,
 • 2 o návrat do hry z Pokraje vymření,
 • 1 o setrvání ve hře (rozdělávání ohně).

10 soutěží obsahovalo skládačku, 6 soutěží bylo na výdrž (držení něčeho nebo setrvání v určité poloze).

Z 9 kmenových soutěží kmen Kama nevyhrál jen jednu jedinou (první soutěž pouze o odměnu).

14 soutěžících se zúčastnilo alespoň jedné soutěže o individuální imunitu, ale pouze 5 hráčů ji za celou hru dokázalo alespoň jednou vyhrát:

 • Chris – 1x,
 • Gavin – 2x,
 • Aurora – 2x,
 • Julie – 2x,
 • Rick – 4x.

Nejvíce vítězství v soutěžích, ať už individuálních nebo kmenových, měly Julie a Aurora – celkem 11 každá.

Soutěží se hráči nezúčastnili celkem 15x (seděli během soutěže). Julie, Ron a Victoria seděli celkem třikrát. Aubry seděla dvakrát. Julia, Kelley, Lauren a Aurora seděly pouze jednou.

Rick vyhrál 4 individuální imunity + soutěž o návrat. Ani v jedné z těchto soutěží nešlo o výdrž, avšak 3 z těchto soutěží obsahovaly skládačky.

Gavin vyhrál 3 individuální soutěže, z toho ve dvou šlo o výdrž. Ani jedna neobsahovala skládačku.

Pouze ve třech kmenových soutěžích se hrálo čistě o odměnu. Wendy jako jediná vyhrála všechny tři (druhá a třetí soutěž o odměnu byla po promíchání). Žádnou kmenovou odměnu nevyhráli pouze Reem a Keith.

Ve hře proběhla ještě jedna soutěž o odměnu, která však nebyla odvysílána a do statistik jsme ji nezahrnovali. Hrála se v 26. dni (9. epizoda) a odměnou byly cheeseburgery a cheesecake. Soutěžící se rozdělili do tří týmů po třech a museli posbírat dostatečný počet kokosů, aby uvolnili 20 dílků skládačky. Tyto dílky pak odnesli na plošinu a museli z nich složit logo této série. Soutěž vyhráli Gavin, Kelley a Lauren, na odměnu s sebou ještě přibrali Julii.

 

SKRYTÉ IMUNITY

Celkem se zahrálo 8 skrytých imunit, z toho 2 byly falešné. Hned 4 imunity se zahrály na jedné kmenové radě. Z 6 pravých skrytých imunit celkem 4 zahrál Rick, ale z toho pouze 2 zahrál za sebe (dále jednu za Davida a druhou za Gavina).

Ze 6 zahraných pravých imunit se 3 imunity zahrály za někoho jiného a 3 za osobu, která ji použila.

 

KMENOVÉ RADY

Celkem proběhlo 18 kmenových rad – z toho se na jedné soutěžilo v rozdělávání ohně a jedna z nich byla finálová KR.

V průměru se každý soutěžící zúčastnil 7,5 kmenových rad.

Rekord v počtu KR drží Lauren s 15 kmenovými radami, kterých se zúčastnila jako soutěžící. K tomu si připočtěme finálovou kmenovou radu, na které hlasovala také, což znamená, že celkem se aktivně zúčastnila 16 kmenových rad! Kmenovou radu s rozděláváním ohně nikdo ovlivnit nemohl. To tedy znamená, že Lauren neovlivnila jednu jedinou kmenovou radu, a to při vyloučení Aubry (na kmenové radě byl kmen Manu, Lauren byla v kmeni Lesu).

Jen jednu kmenovou radu jako soutěžící podstoupili Reem, Aubry a Joe. Všichni byli samozřejmě na této své jediné radě vyloučeni.

Julie, Aurora, Ron, Julia a Joe měli svou první kmenovou radu až po sloučení v 19. dni hry.

Délka mluvení na KR

Celkem se na kmenových radách mluvilo 1 hodinu a 14 minut (bez finálové kmenové rady). V průměru trvalo mluvení na kmenové radě 4 minuty a 21 sekund. Bez kmenové rady, na níž byla vyloučena Julia, by byla průměrná délka mluvení na KR o půl minuty kratší.

Graf níže zobrazuje, jak dlouho se mluvilo na jednotlivých kmenových radách – nejvíce se mluvilo na radě, na níž byla vyloučena Julia, naopak nejméně na radě, kde byla vyloučena Victoria.

Počty hlasů

Na kmenové radě, kdy vypadla Julia, pro ni hlasovalo celkem 9 lidí. Ona napsala Kelley a Aurora napsala Davida. To znamená, že rozdíl hlasů byl 8, což bylo nejvíce za celou hru. Julia dostala za celou hru pouze těchto 9 hlasů.

Keith, Aubry, Wendy a Aurora byli jediní hráči, kteří byli vyloučeni zcela jednohlasně (napsali je všichni ostatní na KR).

Gavin byl jediný, kdo za celou hru nedostal ani jeden hlas pro vyloučení.

Pro Chrise na finálové KR hlasovali i Wardog, David a Victoria, kteří mu během hry dali jeden hlas pro vyloučení. David a Wardog pomohli svým hlasem Chrise vyloučit na třetí kmenové radě. Hlas Victorie vyrušila na patnácté kmenové radě skrytá imunita a vyloučena byla ona.

Pokud byl Rick na kmenové radě, měl 50% šanci, že ho Jeff osloví jako prvního. Byl na čtrnácti kmenových radách a v sedmi případech směřoval Jeff první otázku na něj.

Bylo napsáno celkem 136 hlasů pro vyloučení a 13 hlasů pro vítěze řady.

Muži se zúčastnili celkově více kmenových rad, ale paradoxně dostali méně hlasů (počítáno bez finálové KR).

A kdo chtěl koho nejvíce vyloučit?

 • Rick 3x napsal Lauren a Auroru,
 • Kelley 3x napsala Wendy,
 • Wardog 3x napsal Wendy.

Dle hlasování lze za nejdelší spojenectví považovat alianci Lauren a Kelley, které spolu hlasovaly stejně na deseti kmenových radách, tj. na první až jedenácté KR s výjimkou páté KR, které se nezúčastnily. Jednalo se o všechny kmenové rady, na kterých byly obě jako soutěžící. Dokonce obě daly shodně hlas Gavinovi na finálové KR.


Jak se vám přehled líbil a která čísla nebo fakta vás nejvíce překvapila? Dejte nám vědět do komentářů nebo na fórum 🙂

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

5 komentářů

 1. Rodann

  Těch chyb tam bude asi kotel… Kelley a Lauren hlasovali pro Gavina jako vítěze, ne pro Chrise.

 2. Survivorfans

  Nechci tu dělat chytrýho nebo to nějak kritizovat, ale hned na začátku mi trknul do očí Chris – vyhrál 3 soutežě a né 2 (odměna Manu + soutěž o návrat + závěrečný souboj o imunitu). U takový Julie s Aurorou sem napočítal taky jiný čísla – 8x s Kamou a to beru první místa, pak po sloučku obě 3 soutěže (obě 2x imunita a 1 odměna).

  Jednomyslně vyloučená byla i Aubry.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.