Survivor S39: Island of the Idols – promo fotky

Léto pomalu končí a to znamená, že nás čeká další série Survivora. Oficiální informace a cast jsou již venku, pojďme si tedy vše shrnout v tomto článku.

39. série Survivor: Island of the Idols (Ostrov symbolů) bude mít premiéru na CBS ve středu 25. září (u nás bude dostupná jako vždy o den později, tedy ve čtvrtek 26. září). Natáčelo se opět na ostrovech Mamanuca na Fidži ve dnech 21. března až 28. dubna letošního roku. O milión dolarů a titul Posledního trosečníka bude soutěžit 20 nových hráčů, kteří se rozdělí do dvou kmenů – oranžových Lairo a fialových Vokai. Zajímavostí také je, že mezi trosečníky nalezneme například prvního Kanaďana nebo první soutěžící původem z Indie.

O hlavním herním zvratu této série jsme vás informovali již po skončení předešlé řady. Do hry vstupuje speciální ostrov zvaný Ostrov symbolů, na němž budou ukryté nejen symboly imunit a další herní výhody, ale i dva velké symboly a vítězové Survivora – Sandra Diaz-Twine a „Boston Rob“ Mariano. Ti se však samotné hry účastnit nebudou – budou působit pouze jako rádci pro hráče, kteří na ostrov dorazí. Nemají tedy v této sérii možnost vyhrát titul Posledního trosečníka a milión dolarů.

Zatím není jasné, jak se hráči na Ostrov symbolů dostanou, ale zřejmě na něj budou „vyhoštěni“ podobně jako např. na Exile Island (Ostrov vyhnanství) nebo Ghost Island (Ostrov duchů). Po příchodu na ostrov je uvítají rádci Sandra a Boston Rob a uvedou je do „výcvikového tábora Survivoru“. Naučí hráče některé schopnosti nutné k přežití nebo herní taktiky. Následně daného hráče z těchto znalostí ozkouší a pokud uspěje, bude mít šanci získat nějakou herní výhodu.

 

LAIRO

Kmen Lairo, jehož název znamená ve fidžijštině „suchozemský krab“, ponese oranžovou barvu. Budou do něj patřit (zleva doprava) Tra’Mese „Missy“ Byrd (24), Dean Kowalski (28), Ronnie Bardah (35), Karishma Patel Sandesara (37), Tom Laidlaw (60), Elizabeth Beisel (26), Aaron Meredith (36), Chelsea Walker (26), Vince Moua (27) a Elaine Stott (41).

 

VOKAI

Kmen Vokai bude mít fialovou barvu a jeho jméno znamená ve fidžijštině „lesní ještěrka“ nebo „leguán“. Tento kmen budou tvořit (zleva doprava) Noura Salman (36), Jack Nichting (23), Dan Spilo (48), Molly Byman (27), Jamal Shipman (33), Lauren-Ashley Beck (28), Jason Linden (32), Kellee Kim (29), Tommy Sheehan (26) a Janet Carbin (59).

 

Podrobné profily všech soutěžících a další informace zveřejníme v následujících dnech.

Těšíte se na novou sérii? Jak se vám líbí noví hráči a co říkáte na Ostrov symbolů? Budeme se opět těšit na vaše názory v komentářích nebo na fóru 🙂

ItalianManiac

ItalianManiac

Překladatelka a fanynka Survivoru

2 komentáře

  1. majnejmistomik

    už se nemůžu dočkat! šátky vypadají úžasně a rozdělení a cast je velmi zajímavý také. Jsem zvědavej jak to dopadne, dále mě zajímá vzhled a hudba na TC. Užod začátku můžu říct komu fandím #teammolly #teamlauren #teamdean #teamtom #teamjason #teamjanet #teamchelsea #teamdan

  2. SiGi SiGi

    Těším se moc, i když na začátek nebudu v ČR, ale jak se v říjnu vrátím, vše doženu!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.