Survivor Tweet Week: Behind the Scenes BvW

IMG_0505Jeff Probst každou novou sériou potvrdzuje, že nové technológie ani v jeho pokročilom veku nie sú pre neho niečím neznámym. Už sme mohli vidieť razantné zapojenie Twitteru do obrazu v podobe hashtag-ov, pre laika sú to tie znaky, ktoré vidíte pri niečom dôležitom v obraze, ako napríklad : #RewardChallenge alebo #ImmunityChallenge, kde vďaka tomu môžte reagovať kladne alebo negatívne na Twitteri a všetky vaše myšlienky sa týmito znakmi prepoja a vytvoria reakcie na videné, ktoré sú pre nich niekedy aj dôležité z hľadiska strihu, alebo odozvy na danú epizódu. Zapojenie tejto v Amerike veľmi populárnej sociálnej siete pokračovalo otázkami počas Reunionov z tweetov a postupne to vyvrcholilo až priam potupným Reunionom minulú sezónu v Caramoane, kde hráči, ktorí vypadli pre porotou ani nesedeli na pódiu.

Aby som sa, ale dostal k merítku veci, začiatkom tejto série, si Jeff pozval svoju kolegyňu a víťazku S16 Micronesia Parvati Shallow a svojho obľúbenca a divákmi veľmi prijatého hráča Malcolma Freberga a spolu hodnotili prvý diel novej série spolu s fanúšikmi.

V Jeffom živote je to patričná zmena, sám sa pred časom prezentoval, že prvé diely si rád vychutnáva v kruhu najbližších, rodiny a priateľov, je teda zaujímavé, že Survivor ako jeden z prvých už pri svojom začiatku vsadil na kartu Internetu a ako sa vyvíjal Internet a technológie, tak sa vyvíjal aj Survivor, či už aukcie na podporu charitatívnych akcii, predaj cez eBay, až po prejdenie na HD vysielanie začiatkom série 17 – Gabon.

Prinášam Vám fotky z oficiálnej stránky CBS.com, kde si táto pre mňa 2/3 obľúbená zostava užíva premiéru Blood vs. Water. A snáď časom CBS a Jeff začnú vnímať aj kritiku a nielen pozitíva, ktoré sa cez sociálne siete šíria k nemu ohľadne jeho rozhodnutí a kvality sérii.

Milan

Milan

SOM FANÚŠIK REALITY SHOW: Beauty and the Geek (AU), The Amazing Race (U.S.), Big Brother (CAN), Big Brother (U.S.), Big Brother (AU), Survivor (U.S.) & Utopia (U.S.)

4 Comments

  1. Pipíček

    Jeff vypadá dobře, ještě kdyby tak uměl zkrotit své ego. Malcolm je prostě kusanec a Parv kočka. A moc by jim to slušelo dohromady.

  2. Konipas

    V pokročilém věku ?? To je mu 75+ ?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.