TAR 23: Rozhovor s 1. vyřazeným týmem

hostokenaina2

Tým vyřazený na konci první etapy závodu kolem světa odpovídal na otázky fanoušků. Šli by do toho znovu? Co by udělali jinak? A co by poradili všem, kteří se chtějí zúčastnit The Amazing Race? Na tyhle a další otázky se dočtete odpovědi níže.

Přestože vaše účast v závodě byla krátká, šli byste do toho znovu, pokud by byla například série, která by přivedla zpět týmy, které vypadly jako první?
Hoskote: Určitě, rádi bychom do toho šli znovu. Byli jsme připraveni a brali bychom šanci se vykoupit. Máme všechny potřebné schopnosti, abychom zvládli celý závod. Za jiných okolností bychom to dokázali. Tohle je moje oblíbená reality show a přál jsem si ukázat, čeho všeho jsme schopni.
Naina: Určitě. Opustili jsme soutěž příliš brzy a je tu spousta věcí, které jsme neměli možnost udělat. Nechtěli jsme vypadnout jako první.

Nezávodili jste sice dlouho, ale i něco je lepší než nic. Jaký je váš nejpamátnější zážitek?
Naina: Asi jen celková zkušenost, jak jsme dělali něco společně. Jsme vděční za tuto příležitost, tvrdě jsme dřeli, abychom se sem dostali. Sledovali jsme show strašně dlouho a měli jsme velké štěstí, že jsme tu mohli být. Myslím, že jen podniknout to s tátou, bylo to nejlepší.
Hoskote: Chci poděkovat celému týmu za důvěru s jakou nás sem vybrali. Snili jsme o tom celé roky a přáli bychom si to zvládnout lépe. Rádi bychom se vrátili a ukázali, co dokážeme.

Pokud byste mohli něco udělat jinak, aby to zabránilo vašemu vypadnutí, co by to bylo?
Hoskote: Jel bych rychlostí 150 mil za hodinu. Nechci jezdit jako závodník, ale udělal bych to. Nechtěl jsem ohrozit svoji dceru tím, že pojedu moc rychle, ale možná jsem měl jet rychleji.
Naina: Myslím, že jako jednotlivci ani jako tým jsme nemohli udělat nic jinak. Nechtěli jsme dělat nic příliš rychle, byli jsme v klidu a měli jsme na všechno dost času. Když jsme zjistili, že náš let měl výrazné zpoždění, mrzelo nás, že jsme to už nemohli kontrolovat. Když už jsme se dostali do Iquique, udělali jsme všechno, co jsme měli, ale měli jsme neschopného taxikáře.

Komu si myslíte, že by měli dát vítězové druhý Express Pass a proč?
Hoskote: Přál bych si, abychom to mohli být my.
Naina: Vlastně jsme neměli možnost poznat ostatní týmy. Nevím, ale pokud bych měla vybrat, asi bych ho dala Oklahomě nebo vousáčům.

Jaká je vaše rada pro ty, co zvažují účast v The Amazing Race?
Hoskote: Jděte do toho! Je to nejlepší show v televizi. Na živo je to mnohem zábavnější. Řekl bych to každému, kdo rád cestuje a miluje dobrodružství.
Naina: Určitě bych řekla: Jděte na to. Buďte originální, ukažte svou vášeň pro cestování a chuť závodit po celém světě. Nevzdávejte se svých snů. Choďte na konkurz, dokud to nevyjde.

Jak dlouho vám trvalo dokončit rybářský úkol?
Naina: Netrvalo to dlouho. Dostali jsme se do Iquique pozdě odpoledne a denní světlo v zimě opravdu není dlouho. Netrvalo nám to dlouho, jen se velmi rychle setmělo.

I když jste se nedostali v závodě moc daleko, jak jste si užili čas jako otec a dcera?
Naina: Byl to jeden z nejlepších zážitků, které jsem v životě zažila. Nebudu lhát, byla jsem velmi zklamána, že to bylo jen na jednu etapu, ale jsem moc vděčná, že jsem to mohla podniknout se svým tátou. Budeme na to vzpomínat s láskou a doufáme, že dostaneme ještě někdy šanci.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář