TAR 23: Rozhovor s 5. vyřazeným týmem

timdannyblog2

Stejně jako 4 předchozí týmy i tým vyřazený v 6. epizodě The Amazing Race odpovídal na otázky fanoušků. Tentokrát nás nečekají žádné strohé odpovědi, tým se opravdu rozpovídal.
Kde se jim nejvíce líbilo? Který úkol pro ně byl nejtěžší a jak Danny vzpomíná na tanec v šatech?

Ze zemí, které jste navštívili, která se vám líbila nejvíce a co během závodu pro vás bylo nejzábavnější a co nejtěžší?
Tim: Mou oblíbenou zemí je Portugalsko. Bylo krásné. Všechny ty budovy shlížející dolů do města, vypadalo to jako na obrazech. Nejtěžší pro mě byl úkol se zpěvem. Neumím zpívat v angličtině a nemluvím německy, takže to nebyla dobrá kombinace. Mým oblíbeným úkolem byl seskok z útesů v Chile. Paragliding nad městem, to bylo úžasné. Bylo to něco, co jsem nikdy nedělal a pravděpodobně už nikdy dělat nebudu.
Danny: Pro mě byl nejtěžší tanec. Nerad tancuji a určitě netancuji v šatech. U toho jsem se moc nebavil. I mojí oblíbenou zemí je Portugalsko. Bylo krásné a všichni tam byli tak milí. Můj oblíbený úkol jsme plnili právě v Portugalsku a to rytířský. Když jsme stříleli z kuše, bavil jsem se, i když bylo hrozné horko.

Co ze závodu byste si rádi zkusili znovu a co byste už naopak znovu dělat nechtěli?
Tim: Kdybych mohl, chtěl bych si znovu zkusit všechno. Bylo to úžasné. Jestli opravdu musím říct, co bych nechtěl dělat znovu, tak by to bylo tancování s Dannym. Je trochu nevrlý, když má na sobě šaty.
Danny: Taky bych to všechno klidně udělal znovu. Pokud bych si mohl s Timem něco vyměnit, byly by to kostýmy u tanečního úkolu. Rád bych si taky skočil bungee jumping do vody nebo zkusil paragliding.

Jaký byl ten nejúžasnější moment během závodu?
Tim: Nejúžasnější bylo, když jsme se postavili na startovní čáru. Všechen ten adrenalin v žilách je skvělý. Není zase tolik lidí, co to zažilo.

Jaká byla tvoje první myšlenka poté, co jsi zjistil, že musíš zpívat píseň v jazyce, kterému nerozumíš ani slovo?
Tim: Přál jsem si, aby mi Marie bývala dala Express Pass.

Co důležitého jste se naučili během The Amazing Race?
Tim a Danny: Nikdy se nevzdávat a nebrat nic jako samozřejmost. Procestovali jsme sice jen půlku světa, ale za nic bychom to nevyměnili, možná až na milion dolarů.

Komu v téhle sérii fandíte a přejete výhru?
Tim: Danny a já jsme se spřátelili se všemi týmy z prvního letu. Takže fandím Jayovi a Amy, ale myslím, že vidět vyhrát Afganimals by také nebylo špatné, protože všichni jsou proti nim.
Danny: S Timem se shodneme na Afganimals. V Oklahomě vždycky fandíme smolařům. Spřátelil jsem se ale i s Travisem a Nicole, ti stojí nahoma pevně na zemi.

Angie

Angie

Velká fanynka nejrůznějších reality show a seriálů všech možných žánrů, redaktorka tohoto webu a moderátorka fóra.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.